ПЛЕВЕН в края на август

  • 12 882
  • 291
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 4 390
Ейй, днес няма никой тук, кой на панаир, кой на море  Sunglasses
Дивиана, как е Тити?

През нощта в 3 вдигна 40 гр. температура, имаше халюцинация дори. ooooh!
Водихме я в Авис Медика. На антибиотик е.
Температурата спадна, лежи.

# 46
  • Мнения: 5 026
Оооо,милото, измъчило се е ! Гадни вируси! Дано минава соро  Praynig

# 47
  • Мнения: 248
Djina, и Ники не искаше да седи в столчето за кола и само скандираше СТАВАМЕ, СТАВАМЕ. Не даваше и да му закопчая коланите, докато един ден на едно кръстовище баща му набил рязко спирачки и той се озовал долу между седалките. Явно доста се е уплашил, защото сега като седне в колата сам иска да го закопчая.
Дивиана, дъщеря ми искара същия вирус за два дни, но без температура. Явно при вас нещата са се усложнили. Скорошно оздравяване на Тити!

# 48
  • Мнения: 15
Дивиана, установиха ли от какво е температурата? Дали е от гърло, уши или вирусна инфекция? Тая температура може да е и от ангина, и от отит ...
Какъв антибиотик ви изписаха? Ако е някой от Аугментините, предупредиха ли ви, че дават страшно разстройство?
За вирусна инфекция педиатрите ни препоръчваха Макропен. Но той пък бил слаб за отит или ангина. Поне така са ни казвали когато сме имали нужда. дано са избрали оптималния и да имате бързо ефект. Антибиотика почва да действа 24 часа след първия прием. Дано бързо се оправите.
Момичета, срещу Окръжна болница е аптеката на "Марешки". Лекарствата са до 3 - 4 лева по-евтини от всички други места. Много добра верига, но винаги е пълно с клиенти. Има и всякаква козметика - от Веет, Клоран, Нивеа и какво ли още не. Дано не се налага, но на 50 лева лекарства ще спестите горе - долу около 8-10 лева.Не е малко.

# 49
  • Мнения: 4 390
Благодаря ти, Merian. Hug

mama Asia, докторът я прегледа доста обстойно. Започна най-напред с преглед за менингит, после й слуша гърдите, гръбчето, прегледа й гърлото, лимфните възли /на врата, под мишниците, слабините/, коремчето. Каза, че е от вирусната инфекция, че до 3-ти ден не се дават антибиотици, защото няма смисъл, но при нея се опасяваше за настъпване на евентуални усложнения, имаше и леко обезводняване, и много високата температура, та реши да й изпише антибиотик - Клацид, на 12 часа.
Каза, че гърлото й е леко зачервено, ушите спокойни, гърдите чисти - нищо притеснително за момента, но все пак препоръчва да се почне антибиотик. Дадох й първи прием призори и сега е добре - няма температура, не повръща, няма разстройство.

# 50
  • Мнения: 5 278
Дивиана, дано скоро мине всичко,че като си помсля какво е да ти е болно детето Weary
Ние преди малко се прибрахме от Орешака. Голяма навалица,направо ужас. и Една жега смесена с миризма на кебапчета,но ние си падаме по такива панаири Simple Smile
Да ви се похваля,че и двамата бандити вече слизат сами от леглото на заден ход. Досега само падаха,но явно опита и грешката са дали резултат и са открили по-безболезнения начин за слизане Simple Smile
 

# 51
  • Мнения: 15
Дано се оправи детенцето по-бързо, че много се изтощават от високата температура.

# 52
  • Мнения: 15
О, Джина, забележи само като си притиснат ръцете на чекмеджетата как започват да ги затварят внимателно, с изпънати нагоре пръсти. Много са смешни в този период.

# 53
  • Мнения: 5 278
Не може да бъде,няма никой на линия цял ден. Чак ми става мъчно за дните,когато не смогвах да изчета темата Simple Smile Изглежда само ние се пържим вкъщи Sad
Дивиана, по-добре ли сте вече?

# 54
  • Плевен
  • Мнения: 239
Здравейте и от мен!
Голямо четене падна.
Дивиана,Велинка добре ли е вече?
Мама Ася аз мисля да нося във фото "Браво" утре 252 снимк. Да имат късмета да ми объркат поръчката нещо. Ходих и в съседното "Коника" да питам,ама разликата в цената с отстъпката излиза 10 лв. Така че в "Браво" ще ги нося.
Значи отвориха "Кауфланд" вече. Ще ида да го видя. Днес сме на рожден ден в "Замъка". Има да бягам след Люси, че като почне да се качва по въжените стълбички все пада. Дано да се заиграе на батута.
Айде приятна неделя. Hug

# 55
  • Мнения: 15
Пламси, изобщо не ходи. Повредена им е машината, имали сериозен проблем и днес ми приеха поръчката чак за четвъртък. Отидох за другите снмики там само, защото ми казаха, че заради тези проблеми, които ми създадоха, ще ми направят отстъпка в цената. Аз дори не зная по колко са снимките. Платих, но не съм и питала. Не зная и каква отстъпка ще ми направят, но нали все пак ще е нещо. Та току-що се връщам от там. Ако ги дадеш днес - ще ти станат за четвъртък.

# 56
  • Мнения: 5 026
Ето ме и мен! Привет! За снимките да кажа-ние с Анатоли вадим 2 пъти годишно по над 150 снимки и все се ядосваме при даване на поръчката-или са сгрешили бройката, или има нещо дефектно, накрая ги дадохме във фотото на AGFA на спирката на Цв.Спасов.Там всеки петък правят 30% отстъпка, но до сега гафове не са имали. Но, правят ги на матова хартия, нас това не ни бърка и затова там е "нашето" фото  Mr. Green
 mama Asia ,какво става с телефона, съживи ли се  Rolling Eyes То звучи смешничко, но представям си на теб какво ти е  Close Затова следващия го купувай водоустойчив  Mr. Green

# 57
  • Мнения: 801
Atrakcia, матовите и без това са по-добрия вариант. Peace
Аз пък си падам по матирани снимки - поне по повърхността не остават разни отпечатъци. Във фотата ме гледат все едно че съм смахната, че поръчвам снимки върху матирана хартия, ехехехехе

# 58
  • Мнения: 15
О, телефонът изсъхна добре и днес проработи. Н оследващия път наистина ще си купя водоустойчив   Laughing
И мен ме гледат като смахната като им повторя по няколко пъти, че искам снимките на МАТ, но и аз ги харесвам повече на матирана, а не на гланцова хартия.
Дивиана, как е детенце?

# 59
  • Мнения: 5 026
О, телефонът изсъхна добре и днес проработи.
Е , това е добре  Peace А аз вече 3 месеца не мога да реша какъв телефон да си купя  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт