Имате ли картини в домовете си?

  • 24 406
  • 151
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 7 263
Много готина темичка момичета ще следя с интерес, стъклото на Камелия много ми допадна, макар че не ми съвпада със стила в къщи. Някои от нещата които ellyst е постнала също са много интересни - Димо Колибаров ми допадна.
Хелта мъж ти верно ли е юрист?  newsm78 newsm78 интересна комбинация. Картините му са много интересни и специфични. Работи в много интересни гами.

# 31
  • Мнения: 1 877
Ами юрист е,но не се занимава с това.Предпочита рисуването - това е неговата карма...

# 32
  • Мнения: 1 492
камелия, това не е картина, а стъкло
Да, но ми харесва, въпреки, че не може да се мери с една картина, а и лесно мога да се отърва от него, като ми омръзне Simple Smile

Вале, картините на хелта, определено са по-добри от това Simple Smile пък и има в лилаво. Дано скоро се сдобиеш с 1-2 Simple Smile

И все пак, знаете ли от къде мога да си купя такова стъкло?

# 33
  • Мнения: 326
Точно тези в лилаво съм си харесала.......
Пробвай за стъклото в рекламните агенции. На нас в такава ни направиха витрините за кухнята.

# 34
  • Мнения: 2 309
Да,имам картини,понеже рисувам...на този етап не мога да покажа,защото съм вьв ваканция...

# 35
  • Мнения: 264
Благодаря на всички за интересните неща Grinning
Хелта, картините на съпруга ти са невероятни, много ми харесват, направо съм влюбена в тях newsm81
Точно такъв тип харесвам newsm10

# 36
  • Мнения: 742
Да,имам картини,понеже рисувам...на този етап не мога да покажа,защото съм вьв ваканция...

надявам се, като ти изтече наказанието да ни покажеш нещо. Grinning

# 37
  • Мнения: 264
Искенно се възхищавам на хора с такива таланти, като рисуването Grinning
Браво smile3501

# 38
  • София
  • Мнения: 1 750
Ей, точно мислех да пускам тема за картините Simple Smile
Имам една празна стена в хола и се чудех с какво да я украся. Вече имам няколко идейки от тук. Хелта, отдавна се каня да ти кажа, че много ми харесват картините в подписа ти.

Вкъщи имам една картина, в спалнята. Ето я. За съжаление зная само първото име на художника. Когато я видях се влюбих в нея. Нямах възможност да си я купя веднага и няколко дни си представях как се будя сутрин и виждам точно нея.

# 39
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Имаме няколко картини, но не се вързват с цветовете в новия ни апартамент, само една запазихме (моя любима, подарък ми е от баба ми) - в спалнята.
Ели, този Георги Динев е невероятен! Благодаря ти, че ми насочи вниманието!

Хелга, картините на мъжа ти също много ми харесаха. Стана ми много интересно - преди време аз също стоях пред дилемата - право или рисуване; за разлика от мъжа ти се отдадох на първото, но все си мечтая как някой ден ще зарежа всичко и отново ще започна да рисувам.

# 40
  • Мнения: 531
Естествено, че имаме картини.Те дават живот на дома.Имаме няколко наши(мои и на съпруга ми),една много любима на Димитър Лалев,на братя Касапян,Г.Вениаминов и нашите приятели Недко Недков и Г.Демирев.

# 41
  • Монреал
  • Мнения: 631
А имате ли картини в кухните си? След месец моята ще е готова и искам да сложа нещо на голата стена, но кухнята е в модерен стил, цвят бордо/титан и мисля, че няма да се вързва със стила по-горе.  Thinking

# 42
  • Мнения: 7 263
А имате ли картини в кухните си? След месец моята ще е готова и искам да сложа нещо на голата стена, но кухнята е в модерен стил, цвят бордо/титан и мисля, че няма да се вързва със стила по-горе.  Thinking

Сложи някоя графика.

# 43
  • NY
  • Мнения: 209
 Да , имам
 мои неща и работи на колеги
 
 

 
 
 

# 44
  • Мнения: 531
Без цел да обидя някого, ще вметна, че никога не съм гледала на една картина, ако е такава, като цветно петно, което да се връзва с дивана ми, цветовете на мебелите ми и т.н.Абстрактните цветни петна са картина, когато тя е идейно защитена и има своя концепция, като" черен квадрат", например това в рамките на шегата.Но, както казват, клиентът винаги е прав, и моят мъж започна да работи в две линии-едната за ценители, а другата- за декор.

Последна редакция: сб, 11 авг 2007, 22:09 от драка

Общи условия

Активация на акаунт