Опасни стоки

  • 2 855
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Бертони са български, които се правят в Китай ... една от дъвкалките им съдържа високи нива олово или някаква друга гадост ...никога не бих купила нещо на Бертони ... както и на Чиполино ... които също са български, произвеждани в Китай

# 16
  • Мнения: 1 380
E добре, де според вас нормално ли е да пише, че са български и да ги произвеждат в Китай??? Twisted Evil
То като се замисли човек, знаете ли колко неща се произвеждат в Китай. Ми един прост пример, маратонки в магазините на Адидас са с материали на Адидас, но се правят в Тайланд и Китай, ама пак някой дават по 200-400лв.
Скоро четох във форума оплакванията на една майка, че са започнали да правят ментета на козметиката на Чико и детето се обринало.
 Е то живота ни в БГ е едно голямо недоразумение, камо ли стоките дето ги пазаруваме.
Ми какво ще кажете за праха за пране Ариел. Пълен боклук е този дето го купуваме в БГ. Донесоха ми от Гърция Ариел, ми мацки нищо общо с този тук, язък за рекламите дето му правят, че пере на ниски температури. Да да друг път.Петното от лютеница още виси на полата ми.  #Crazy

# 17
  • в моя свят на мир и любов
  • Мнения: 1 996
Бертони са български, които се правят в Китай ... една от дъвкалките им съдържа високи нива олово или някаква друга гадост ...никога не бих купила нещо на Бертони ... както и на Чиполино ... които също са български, произвеждани в Китай

За Чиполино не мога да се съглася, ползвам много техни неща и съм много доволна, е не е качество за 1 000лв, като на Чико, но затова пък върши същата работа и е достатъчно здраво.

"...ментета на козметиката на Чико и детето се обринало." -
О, аз пък си мислех, че детето ми е капризно и затова се обриваше цялото. Така или иначе изхвърли всичко на Чико за мазане. А първото ми дете обожаваше техните продукти.
И тук искам да се оплача от памперсите. Напоследък май не мога да намеря свестни. Купувам си на Либеро от БИЛЛА, но мисля, че бебето се обрива от самите памперси. Сега пробвам с Hugies, и май е по-добре.


Май чета поста ти на части - и за Ариела съм съгласна. Менте е и това си е.

# 18
  • Мнения: 1 380
Aз от известно време ползвам Персил - сенситив и сме много доволни в къщи. Мъжа ми само се оплакваше, че като пера с бебешки прах и дрехите му миришат на бабешки сапун, но откакто пера с Персил даже може и без омекотител и пак миришат хубаво. И за сега не съм се обринала, което си е направо постижение. дано да не го развалят и този прах.
А ина4е  luda си права, че не може човек да си купува неща за по 1000 лв, всеки път. И аз смятам, че на тези марки може да се намери и нещо добро.

# 19
  • Мнения: X
На децата им подариха такива столчета

и смело мога да кажа, че наистина са опасни.Едното се счупи още на първото сядане. ConfusedА колко са нестабилни -просто не е истина!

# 20
  • Мнения: 417
Нашата проходилка е Бертони и столчето за хранене също.Досега не съм имала проблем с тях.А относно козметиката Чико са пълни боклуци(Нивеята сигурно са по хубави от тях).Бях купила един шампоан за коса и тяло на малката и цялата се обрина от него,да не говорим,че са страшно ароматизирани.Сега ползвама Мустела и съм доволна.Тук в България няма почти нищо свястно,както сте споменали по нагоре праха за парне Ариел,на мен ми го носят от Германия и наистина няма нищо общо с този в Б-я.

Общи условия

Активация на акаунт