Изумена от цена на кухня!

  • 70 428
  • 178
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 102
Markrit,тъкмо щях да напиша същото Mr. Green
Наистина цената е директно от производителя,исках да внеса пояснение,защо съм изумена от до тук предложените ми оферти.

# 46
  • Мнения: 5 462
Ами да ти кажа ПДЧ мебелите на някой от популярните бг фирми се доближава(по цени) до мебелите от масив с отлично качество в Италия примерно.Където дървото е много, много добре обработено (далеч от нашите представи за дървени мебели).

не знам защо в БГ мислим, че като е масив е кой знае колко добро.
Мебелисти са ме убеждавали в обратното.
Аз не съм много убедена че мебелистите в бг са виждали добре обработено дърво и съответно качествено направени дървени мебели .Тъй че не ме интерисува особено бг мебелистите(особено тези които само го продават ) кво казват .

# 47
  • Мнения: 23 016
Ако отидеш в къща навън , незнам дали ще срещнеш толкова масово мебели от ПДЧ, МДФ и т.н.Хората ценят наистина качеството и знаят за кво да си дават парите.Ние тук хем им исипваме много пари хем купуваме талашитени мебели. Naughty
Не е вярно,има всякакви кухни да не ти казвам кухня от ПДЧ на някоя голяма/немска например/ фирма за кухни колко струва...Говорим в 5 цифрени числа... Twisted Evil

# 48
  • Мнения: 23 016
На майка ми кухнята е 2.20 на 160-супер тясна.По-евтина оферта от 2500 лв не намерих като оферта за ПДЧ и то миналата година.

# 49
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 
Ако отидеш в къща навън , незнам дали ще срещнеш толкова масово мебели от ПДЧ, МДФ и т.н.Хората ценят наистина качеството и знаят за кво да си дават парите.Ние тук хем им исипваме много пари хем купуваме талашитени мебели. Naughty

  За информация работата ми е свързана с мебели /офис/,фирмата е носител на много престижни международни награди и изнася в почти цял свят.Мебелите са доста скъпи за нашия пазар и на прилични цени за чуждестранния.В същото време са качествени и затова се продават много в чужбина.Така че ела да ми обясниш защо си дават парите за нашите безбожно скъпи /по вашите разбирания/  мебели щом при тях има по-евтини и по-качествени.Ще те изслушам внимателно и с удоволствие и ще се обоснова документално. Peace

# 50
  • Мнения: 5 462
За Германия не споря , не съм им влизала в къщите им .Но в Италия да , за там говоря.В никоя от къщите в които съм била не съм срещала нещо по различно от хубави и качествени дървени мебели.Повярвай ми в доста съм била.И в къщи на хора  с доста големи финансови възможности  и в къщи на не толкова платежоспособни домакини.

# 51
  • София
  • Мнения: 11 724
Къв спор , всеки си изказва своето мнение.Всеки път когато е някой е с по различно мнение и почвате да го стреляте.Трябва ли всички да мислим еднакво, да харесваме еднакви неща ........Това да не вие Бай Тошово време . ooooh!
А-а-а по-спокойно аз не съм "стреляла" по никого.Просто написах моята кухня колко ще ми струва във въпросната фирма от заглавието.И толкова!
Всеки решава за какви мебели да си дава парите и дали да са купени от БГ или Италия например.
и какви аргументи са изтъквали за ПДЧ пред МДФ?
ПДЧ има недостатък - кантовете, които рано или късно сдават багажа. Докато МДФ - няма проблеми
МДФ-а е по-мек като материал и съответно по-лесно раним.Това ми го казаха от различни места и за кухня препоръчват от двата материала ПДЧ.
Само казвам какво са ми казали от мебелни фирми не ми се спори....
Но както и друг път съм казвала "По вкус и цвет товарищи нет"!

# 52
  • Мнения: 5 462
Ако отидеш в къща навън , незнам дали ще срещнеш толкова масово мебели от ПДЧ, МДФ и т.н.Хората ценят наистина качеството и знаят за кво да си дават парите.Ние тук хем им исипваме много пари хем купуваме талашитени мебели. Naughty

  За информация работата ми е свързана с мебели /офис/,фирмата е носител на много престижни международни награди и изнася в почти цял свят.Мебелите са доста скъпи за нашия пазар и на прилични цени за чуждестранния.В същото време са качествени и затова се продават много в чужбина.Така че ела да ми обясниш защо си дават парите за нашите безбожно скъпи /по вашите разбирания/  мебели щом при тях има по-евтини и по-качествени.Ще те изслушам внимателно и с удоволствие и ще се обоснова документално. Peace
Фантичка , не те разбрах ... newsm78

# 53
  • Мнения: 5 462
Ако отидеш в къща навън , незнам дали ще срещнеш толкова масово мебели от ПДЧ, МДФ и т.н.Хората ценят наистина качеството и знаят за кво да си дават парите.Ние тук хем им исипваме много пари хем купуваме талашитени мебели. Naughty

  За информация работата ми е свързана с мебели /офис/,фирмата е носител на много престижни международни награди и изнася в почти цял свят.Мебелите са доста скъпи за нашия пазар и на прилични цени за чуждестранния.В същото време са качествени и затова се продават много в чужбина.Така че ела да ми обясниш защо си дават парите за нашите безбожно скъпи /по вашите разбирания/  мебели щом при тях има по-евтини и по-качествени.Ще те изслушам внимателно и с удоволствие и ще се обоснова документално. Peace
Не безбожно скъпи , неоснователно скъпи имайки предвид материала от който са изработени. Wink

# 54
  • Мнения: 23 016
За Германия не споря , не съм им влизала в къщите им .Но в Италия да , за там говоря.В никоя от къщите в които съм била не съм срещала нещо по различно от хубави и качествени дървени мебели.Повярвай ми в доста съм била.И в къщи на хора  с доста големи финансови възможности  и в къщи на не толкова платежоспособни домакини.
И в Испания се продават всякакви модели и материали и в Италия.Имам доста наблюдения.Сестра ми работи във вирма,която е официален вносител на италиански мебели,в частност кухни.Болшинството са от Пдч и Мдф..цените започват от 3000 лв.Аз ,където и да съм ходила ,не съм виждала по-евтини мебели,отколкото в БГ.Може би си права за едно-тук  вносителите на скъпи мебели слагат големи надценки.

# 55
  • Мнения: 5 462
За Германия не споря , не съм им влизала в къщите им .Но в Италия да , за там говоря.В никоя от къщите в които съм била не съм срещала нещо по различно от хубави и качествени дървени мебели.Повярвай ми в доста съм била.И в къщи на хора  с доста големи финансови възможности  и в къщи на не толкова платежоспособни домакини.
И в Испания се продават всякакви модели и материали и в Италия.Имам доста наблюдения.Сестра ми работи във вирма,която е официален вносител на италиански мебели,в частност кухни.Болшинството са от Пдч и Мдф..цените започват от 3000 лв.Аз ,където и да съм ходила ,не съм виждала по-евтини мебели,отколкото в БГ.Може би си права за едно-тук  вносителите на скъпи мебели слагат големи надценки.
Ами много просто в Бг се внасят масово ПДЧ и МДФ защото това се купува от българите.А това се купува защото това са виждали хората , това е "модерно ".Въпреки , че на мен лично ми напомнят на онези белите кухненски шкафчета от соц. време с тази разлика че сега малко са се напънали да им направят фешън дизайн и са ги пооцветили малко.
Като добавим и това че ние бг купуваме всичко което е вече непродаваемо или трудно продаваемо  навън , та нищо чудно че картинката е такава.Пазара тук и навън винаги е контрастирал.Ние винаги харесваме това което хората или няма да си го купят или ще се замислят преди да го направят.

# 56
  • София/Перник
  • Мнения: 985
Ами много просто в Бг се внасят масово ПДЧ и МДФ защото това се купува от българите.А това се купува защото това са виждали хората , това е "модерно ".Въпреки , че на мен лично ми напомнят на онези белите кухненски шкафчета от соц. време с тази разлика че сега малко са се напънали да им направят фешън дизайн и са ги пооцветили малко.
Като добавим и това че ние бг купуваме всичко което е вече непродаваемо или трудно продаваемо  навън , та нищо чудно че картинката е такава.Пазара тук и навън винаги е контрастирал.Ние винаги харесваме това което хората или няма да си го купят или ще се замислят преди да го направят.

Егати изказването!  ooooh! Ти въобще замисли ли се преди да го напишеш? "Ние" - кои "ние" ?

Тук в България има хора, които си купуват последните "писъци" в дизайна и мебелите именно от чужбина, както има и такива, които купуват от антикварните магазини от Франция, Италия, Германия и пр.
Не можеш просто да обобщаваш така! Има хора и хора, дори и тук!!!

П.П. Темата се отплесна тотално за пореден път!

# 57
  • Мнения: 5 462
Ами много просто в Бг се внасят масово ПДЧ и МДФ защото това се купува от българите.А това се купува защото това са виждали хората , това е "модерно ".Въпреки , че на мен лично ми напомнят на онези белите кухненски шкафчета от соц. време с тази разлика че сега малко са се напънали да им направят фешън дизайн и са ги пооцветили малко.
Като добавим и това че ние бг купуваме всичко което е вече непродаваемо или трудно продаваемо  навън , та нищо чудно че картинката е такава.Пазара тук и навън винаги е контрастирал.Ние винаги харесваме това което хората или няма да си го купят или ще се замислят преди да го направят.

Егати изказването!  ooooh! Ти въобще замисли ли се преди да го напишеш? "Ние" - кои "ние" ?

Тук в България има хора, които си купуват последните "писъци" в дизайна и мебелите именно от чужбина, както има и такива, които купуват от антикварните магазини от Франция, Италия, Германия и пр.
Не можеш просто да обобщаваш така! Има хора и хора, дори и тук!!!

П.П. Темата се отплесна тотално за пореден път!
Кво се хващаш толкова за главата , говоря за масовата картинка тук в България .Не говоря за онази част от хората (които със сигурност не са толкова масово ) които си купуват последните "писъци" в дизайна и мебелите именно от чужбина, както има и такива, които купуват от антикварните магазини от Франция, Италия, Германия и пр.
И къде го видя отплесването от темата ......... Rolling Eyes

# 58
  • Мнения: 23 016
[Като добавим и това че ние бг купуваме всичко което е вече непродаваемо или трудно продаваемо  навън , та нищо чудно че картинката е такава.Пазара тук и навън винаги е контрастирал.Ние винаги харесваме това което хората или няма да си го купят или ще се замислят преди да го направят.
Crazy...Извини ме,но се работи с каталози,с нови тенденции,които идват директно от производителя,поне в случая със фирмата на сестра ми.Това ,което продават в шоу-рума е това,което има и в официалния сайт на производителя от Италия.Не вярвам да правят линия за Бг,която иначе е непродаваема в Италия...Порови в нета и дай примери,поне да ни убедиш.

# 59
  • Мнения: 23 016
Кво се хващаш толкова за главата , говоря за масовата картинка тук в България .Не говоря за онази част от хората (които със сигурност не са толкова масово ) които си купуват последните "писъци" в дизайна и мебелите именно от чужбина, както има и такива, които купуват от антикварните магазини от Франция, Италия, Германия и пр.
И къде го видя отплесването от темата ......... Rolling Eyes

Отплеснахме се,наистина.Започнахме да обобщаваме за всички мебели,а говорим за кухни.Там масив-а не е определящ за качество.Мое мнение.

Общи условия

Активация на акаунт