Изумена от цена на кухня!

  • 70 428
  • 178
  •   1
Отговори
# 30
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Не разбирам защо гледате  единствено цената . Като направите най - евтината и се напожи да я сменяте след 2 год,тогава какво?
това се прави да издържи доста години все пак,а не да се разпадне и да се чудите какво да поправяте по-напред.

# 31
  • Мнения: 3 576
Не виждам защо си изумена, отишла си в съвсем прилични мебелни салони очакваш да ти предложат нещо евтино???   newsm78
Интересно ми получи ли вече цена от Chuchuline, надали ще е по-ниска от предходните 2.

Качествено и евтино рядко вървят заедно....  Naughty

# 32
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
За информация,от Корина ми дадоха цена 3 500 лв.!!! Shocked
Та това е тъпо ПДЧ,не мога да повярвам #Cussing out

  От ПДЧ до ПДЧ има огромна разлика . PeaceГледай и какво ти слагат на гърба на шкафовете,какъв ти е обкова /щото ако ти сложат евтини панти,ще ядеш дървото само сле 2-3 месеца/.Важно е и какъв е канта,попитай как е решен проблема с нивелацията на долния ред шакфове,какви са сглобките и т.н и т.н.Както вече са ти казали няма евтино качество,едното е за сметка на другото. Crazy

# 33
  • Мнения: 5 462
Не виждам защо си изумена, отишла си в съвсем прилични мебелни салони очакваш да ти предложат нещо евтино???   newsm78
Интересно ми получи ли вече цена от Chuchuline, надали ще е по-ниска от предходните 2.

Качествено и евтино рядко вървят заедно....  Naughty
Ами ако не е масив , не виждам на кво отгоре тези цени .За талашитени мебели , толкова пари и аз не бих дала.Давам пари за мебели само от качествени материали , а не еднодневки .

# 34
  • Мнения: 5 462
Ако отидеш в къща навън , незнам дали ще срещнеш толкова масово мебели от ПДЧ, МДФ и т.н.Хората ценят наистина качеството и знаят за кво да си дават парите.Ние тук хем им исипваме много пари хем купуваме талашитени мебели. Naughty

# 35
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Не виждам защо си изумена, отишла си в съвсем прилични мебелни салони очакваш да ти предложат нещо евтино???   newsm78
Интересно ми получи ли вече цена от Chuchuline, надали ще е по-ниска от предходните 2.

Качествено и евтино рядко вървят заедно....  Naughty
Ами ако не е масив , не виждам на кво отгоре тези цени .За талашитени мебели , толкова пари и аз не бих дала.Давам пари за мебели само от качествени материали , а не еднодневки .

  За качествено изработена кухня от масив цената ще е в пъти повече. Peace

# 36
  • Мнения: 5 462
Ами да ти кажа ПДЧ мебелите на някой от популярните бг фирми се доближава(по цени) до мебелите от масив с отлично качество в Италия примерно.Където дървото е много, много добре обработено (далеч от нашите представи за дървени мебели).

# 37
  • Мнения: 102
Не знам защо да не очаквам евтина оферта за най-евтиния материал Crossing Arms
Както споменах,не смятам да инвестирам много пари в кухня,която не харесвам и не смятам да ползвам дълго Mr. Green

Още нямам други оферти,само ще спомена,че в италианска фабрика(от поевтините) същата кухня ми излиза 3 000лв.Надявах се българските да ми направят по-евтина оферта,но май всички цени са ни станали европейски,за разлика от качеството Naughty
Ако не получа конкурентна цена тук ще поръчам от Италия Whistling

# 38
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 Поръчай си от Италия,само че като гледам цените на Италианските мебели по магазините  Sick,не знам къде го виждаш по-евтино. newsm78

# 39
  • Мнения: 5 462
Ами тука вносителите доста голяма надценка си слагат , затова така ти се струва.Да не говорим , че взимат така да се каже второ качество.Има толкова много фабрики за мебели в Италия , съответно с голямо разнообразие .Стига да искаш можеш да намериш хубаво, качествено и изгодно.Пък и като се договориш директно с производителите , ще прескочиш голямата надценка от бг посредниците.

# 40
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Ами тука вносителите доста голяма надценка си слагат , затова така ти се струва.Да не говорим , че взимат така да се каже второ качество.Има толкова много фабрики за мебели в Италия , съответно с голямо разнообразие .Стига да искаш можеш да намериш хубаво, качествено и изгодно.Пък и като се договориш директно с производителите , ще прескочиш голямата надценка от бг посредниците.

    newsm10  Успех!

# 41
  • Мнения: 7 640
Ами да ти кажа ПДЧ мебелите на някой от популярните бг фирми се доближава(по цени) до мебелите от масив с отлично качество в Италия примерно.Където дървото е много, много добре обработено (далеч от нашите представи за дървени мебели).

не знам защо в БГ мислим, че като е масив е кой знае колко добро.
Мебелисти са ме убеждавали в обратното.

# 42
  • София
  • Мнения: 11 724
Поредната тема,която се превръща в поредния спор...
Специално за кухня на мен от различни фирми са ми казвали,че ПДЧ-то е по-добро от МДФ-а, който пък е по-скъп и логично би трябвало да е по-добър.

Последна редакция: чт, 19 юли 2007, 16:54 от Ali&Meli

# 43
  • Мнения: 1 391
и какви аргументи са изтъквали за ПДЧ пред МДФ?
ПДЧ има недостатък - кантовете, които рано или късно сдават багажа. Докато МДФ - няма проблеми

# 44
  • Мнения: 5 462
Поредната тема,която се превръща в спор...
Специално за кухня на мен от различни фирми са ми казвали,че ПДЧ-то е по-добро от МДФ-а, който пък е по-скъп и логично би трябвало да е по-добър.
Къв спор , всеки си изказва своето мнение.Всеки път когато е някой е с по различно мнение и почвате да го стреляте.Трябва ли всички да мислим еднакво, да харесваме еднакви неща ........Това да не вие Бай Тошово време . ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт