КРЪВЕН КАЛЕНДАР за определяне пола на бебето ???

  • 55 198
  • 67
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 804
ами имам 3 моми4ета-смятах по този календар-и се оказа 4е едната трябва да е мом4е-а и по вси4ки възможни таблици проверявах-нито една не позна Laughing

# 61
  • Мнения: 770
Замършила съм биология, но честно казано ще ми е много интересно да разбера как така кръвта на човека се сменяла на няколко години  Joy Joy Joy Просто нямам думи...

# 62
  • Мнения: 2 199
Замършила съм биология, но честно казано ще ми е много интересно да разбера как така кръвта на човека се сменяла на няколко години  Joy Joy Joy Просто нямам думи...

Обновява се така да се каже  Rolling Eyes

# 63
сега си направих тест във този сайт  http://mamka.ru/calendars/who.html   ,за първото ми дете познаха,второто е на път,дано познаят и за него Wink

# 64
  • Мнения: 3 818
Замършила съм биология, но честно казано ще ми е много интересно да разбера как така кръвта на човека се сменяла на няколко години  Joy Joy Joy Просто нямам думи...

Много просто - наличните еритроцити постепенно се утаяват и се разграждат, междувременно организмът произвежда нови и хоп! ей ти обновена кръв. Само че, както казах и по-напред, това се случва веднъж месечно средно, а не на три-четири години. И няма нищо общо с пола Wink.

# 65
  • Мнения: 4 753
Това го чух от колежка на майка - тя позна пола на всички родилки  Mr. Green

Ми то пола на родилките е ясен.... жени са били.... и на бащите мога да позная пола...  Wink

# 66
  • Мнения: 2 199
Това го чух от колежка на майка - тя позна пола на всички родилки  Mr. Green

Ми то пола на родилките е ясен.... жени са били.... и на бащите мога да позная пола...  Wink

на бебенцата  Blush

# 67
  • Мнения: 4 753

 Hug Много сладко коте, искам и аз такова....  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт