Кухнята - в детайл

  • 62 802
  • 323
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 375
Аха,мерси!Бланко ли е производителя и 40 лева ли е цената?А батерията къде се слага?
моя е Бланко и е 40 лв, взех си от магазина заедно с мивката има гаранция 1 година

# 31
  • Мнения: 254
Кой е монтира помпата  newsm78

# 32
  • София
  • Мнения: 375
Кой е монтира помпата  newsm78
тя е много лесна за монтаж само трябва да ти направят дупка на мивката- обикновено от от където си я купуваш, после тя е една бутилка тясна и това от горе, бутилката влиза под мивката има си винт горната част се завива и готово, доно да обясних разбираемо Mr. Green
после се пълни без да се развива само се вади една част от горната страна и се налива препарата

# 33
  • Мнения: 1 391
eй, тази помпа за веро изглежда много удобна, наистина! Мерси за хубавата идейка!!! Давайте още и още и още  Flutter Hug Hug Heart Eyes

# 34
# 35
  • Мнения: 1 630
Чиниите ми и тенджарите са в големи чекмеджета - много е удобно
Трябваше да не слушам продавача и всичките шкафчета да се чекмеджета, а не рафтчета

Другото много добро нещо е един голям  шкаф, който се издърпва с механизъм напред
(ще го снимам ката оправя кухнята  Embarassed )

# 36
  • София
  • Мнения: 375
Подкряпам също така и шкафчето с механизъм за бутилки, много удобно, дърпаш и те наредени като войници, няма да падат, да ги търсиш.... чудна работа smile3521
моят е точно до фурната там е олиото, оцета и всичко останало, на 2 реда е долният ред е за високи бутилки, а горния за ниски или разни бурканчета.
И аз  имам голям шкаф за тенджарте като raly и наистина е много удобно....

# 37
  • София
  • Мнения: 11 718
Имам спешно питане,макар да не е за тук,но пак е свързано с кухните.Някой знае ли къде точно се намира магазина на Хефеле?

# 38
  • Мнения: 1 152
Имам спешно питане,макар да не е за тук,но пак е свързано с кухните.Някой знае ли къде точно се намира магазина на Хефеле?
Имат със сигурност нещо като офис, склад или магазин на Черни връх по към околовръстното, може и срещу пожарната....по памет го казвам и не знам точен адрес.
http://www.prodes.bg/main.php?l=prodes_news&sub=cnews
ето намерих го .

# 39
  • Мнения: 48
Дозаторите за течен сапун,ги има и по 7лв(малко различна форма,но пак са хубави),ама не помня в Бриколаж или в Практикер беше

# 40
  • София
  • Мнения: 11 718
Сасано благдаря за адреса!Но така и днес не успях да стигна до там,може би другата седмица.

# 41
  • Мнения: 1 341
тъй като се разобедих благодарение на форума за отцедник в шкафа... не знам какво да сложа. Трябва да е нещо  красиво ималко защото си имам миална. Имате ли идея къде мога да разгледам такива аксесоари?

# 42
# 43
  • Мнения: 1 391
Мерси за полезния сайт!

# 44
  • Мнения: 3 640
Това са всички механизми в нашата кухня: http://www.snimka.bg/album.php?album_id=114456
1 снимка - изтеглящ механизъм за бутилки (и не само). Изключително удобство - всичко ми е под ръка до фурната и плота.
2 снимка - дълбоко чекмедже с "амортисьор" - имаме 2 такива - побират страшно много неща, издърпват се докрай и всичко е пред очите ми, без да ровя и да вадя всичко, за да намеря това, което ми трябва. А "амортисьори" или както там се наричат (вече ги забравих) имаме на всичките чекмеджета - бутваш малко по-силно чекмеджето, то стига до някъде, забавя ход и се прибира плавно, без да се тряска.
3 и 7 снимки - имаме два такива горни шкафа. Механизмът отваря вратата до горе, която иначе изглежда като 2 отделни врати, когато е затворена. А затварянето отново става плавно (като при чекмеджетата), дава му се "начален тласък" и то се дозатваря само, плавно и безшумно.
4 снимка - такива "стоперчета" имаме на всички врати на шкафовете. Тяхната функция е същата, като на "амортисьорите" на чекмеджетата - плавно и безшумно затваряне на вратите.
5 снимка - това е плитко чекмедже - имаме 2. Механизмите им ги отварят абсолютно докрай, както се вижда на снимката, дори малка част не остава застъпена под плота. Имат същите "амортисьори", като дълбоките чекмеджета, а дълбоките също се отварят докрай, като това плиткото от снимката.
6 снимка - кофата под мивката и диспозера за отпадъци - 2 невероятни удобства в кухнята. В мелачката смилам всички хранителни отпадъци до дебелина на пилешки кокали. В кофата изхвърлям предимно опаковки. Особено през лятото, с всички тези бързо ферментиращи отпадъци от плодове и зеленчуци, диспозера е незаменим.
Мивката и смесителят ни са гранитни с цвета на плота. Освен, че са много красиви, се поддържат невероятно лесно - няма надрано, няма варовикови капки - нищо. Само измивам с препарата за чинии, забърсвам и готово. А и да пропусна подсушаването, изсъхват бързо и не задържат варовик. Мивката е с голямо и малко корито. Мелачката ни е монтирана на сифона на малкото корито. Имаме и пробит отвор до малкото корито на мивката - за помпа за препарат, но бяхме избрали една, която е изцяло иноксова - дори и шишето отдолу (което практически я прави вечна), но чакахме месец и половина и така и не ни я доставиха. Сега ще си вземаме с пластмасово шише, като тази, която коментирахте по-напред в темата.

Общи условия

Активация на акаунт