Cada día que amanece, el número de tontos crece!

  • 25 956
  • 292
  •   1
Отговори
# 60
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
а за тези прословути твари маймунките, ужасни са толкова нахални и крадливи, изкараха ми акъла като бяме там, откаднаха ми пакет4ето с бонбоните под носа и последното бомбон4е от ръката, тъкмо Щях да го лапам и са толкова бързи

Тези маймуни много нагли бе, щом и от бременни от залъка взимат  Joy hahaha, все повече ми се засилва интереса към Гибралтар, ама да взема да направя едни бонбонки с разхлабително в тях  smile3508 newsm48, жива маймуна няма да се види наоколо!

Фрики, с нет ще сме, как. Мамчето и тя така се зариби, откакто я научих да чати, че ако има някаква повреда, болна става докато не се оправи. Голям хакер стана на стари години   typeuu  Mr. Green А иначе, за колата си права. Като си представя бг влаковете  Sick брррр... настръхвам. А с автобус и малко дете - още по-зле.  Успех, и дано всичко утре с документите се уреди бързо и лесно, че ако на мъж ти не му хареса висенето, може да се откаже за второ дете Mr. Green

Марица, в Приморско лятото е малко цигания. Нали ми е в региона smile3506, и съм го посещавала често... много чалга, много нещо. За Сл.бряг си права, там е "поглеждам през прозореца, и виждам какво прави съседа в другия хотел отсреща". Едно бетоново чудовище. Няма нищо общо с курорта, който беше. То и Созопол се превръща бавно, но сигурно в същия ужас. Всички земи около града са изкупени от разни властимащи, и застроени до краен предел. Миналото лято, за да отида на плаж, който ми е на 20 метра от входната врата, трябваше да стана в 8 сутринта. За да имам шанс да си намеря място. smile3515, просто плажната ивица не може да поеме толкова народ. А бе ужас е. А пък и какви крадци се завъждат лятото, не си е работа.  newsm11

Хайде, аз ще ви оставям. Ще гледам да вляза тези дни да видя как вървят клюкините Laughing и да споделя пресни впечатления от столицата и морето.

# 61
  • ES
  • Мнения: 2 172
Hola, hola,

Анетт, Клара, не им вярвайте на ехогафите, които определят кила. На мен 2 седмици преди да родя ми казаха 3800 г, голямо бебе, може и 4 кила да надхвърли. Така се бях уплашила, викам или ще се нацепя яко или секцио. А то мойто коте 3360 г.

Рали, мила, нистина съжалявам за това, което си преживяла в един наистина толкова щастлив момент. Но не е гаранция, че това ти се е случило, защото си била в Испания (без това да е капитал за нови спорове por favor  Wink ). А ти нямаше ли я тази алергия преди това, защото матроната още на първата сита пита за болети, алергии и се отбелязват в картията. Важното е, че всичко е свършило добре и най-вече за бебка.  Hug

Марица, честита работа!  Peace И внимавай покрай тези пастели да не влезеш в моята категория  Joy , шегувам се. Сега е такава борба с тези кила, не е истина. Още преди да забременея бях доста напълняла в Испания. На вас така ли ви подейства, че мои познати всики се позаоблиха като дойдоха тук.  Марица, а за сертификадото нали бях разказвала преди да дойда в БГ. В Асиендата не поискаха да ме дадат на алта с този документ, защото пише, че не е документ за ентидад. Ама си мислех, че поне като пише, че си с право на работа, няма да имаш проблеми да ти сключат договор.  ooooh! Явно не е така. Какви ли ме чакат и мен. Много бързах да си го извадя тоя сертификат.

Клара, по-крадливо животно от гларусите във Варна не бях виждала, а явно имало. Изядоха правения сапун на хазаина от терасата, прасетата му с прасета.  Sick

Анетт, ама тея верно луди, 15 изпита как за 3 дена. Че ти нямаш физическата жъзможност да влизаш от изпит в изпит. Дано като те видят с тумбата да се смилят и да ти дават изпитите. Имах колежки с коремчетата лесно минаваха. Така де, на два огъня се печеш.

Веси, кога ще пътувате за БГ?

А ние ще си ходим на 15.08, но преди това ни е тежка програмата - рожден ден, кръщене...

Хайде, че ще се приспиваме.

# 62
  • Мнения: 409
Здравеите и от нас!Рали наистина си преживяла много ,но важното е 4е вси4ко е наред.Ние сме добре може да се каже ooooh!,моя все е с ка6лица и ве4в се побаркавам тук ми е постояно болни4ак милия Sad.Ина4е свикнахме покраи децата голяма битка е и все се зака4а Flutter.Ве4е не ме тарси като преди,но види ли 4овек сас бяло и мисли 4е 6те го боцкат и рев.И нас ни 4ака рожден ден и кра6тене сигорно 6те е на 29,отсега подготвям работитеВес леко патуване мила HugХаде да ставам докато малкия спи цлувки на вси4ки  bouquet

# 63
  • Мнения: 2 825
Ох, Рали като те чета и ми настръхват косите. Мен както ме е подгонил страха от сега, не знам до края какво ще е  ooooh! В началото си мислех за натурално раждане, без упойки и т.н. , ама напоследък все по-често споменавам думата епидурал Blush Сега съм на вълна - тръгвам натурал, ако стане нетърпимо слагаме упойка, накрая ще видим какво ще излезе. Най-ме е страх от секцио, дано не стигна до там  Praynig
Радвай се, че вече всичко е минало и гушкай и нацелувай малката принцеса от мене   bouquet Heart Eyes
Анет, смях се с твойте бонбони и маймуните  Laughing На една германка маймуната и взе сладоледа и го захвърли на другата страна  hahaha Явно нещо я ядоса, ама не видях предисторията.
Имаше семейства - майка, татко и малки маймунчета. Те бяха много сладки, майките кърмеха, милваха и целуваха постоянно малките, а татковците се ежеха от страни и не даваха никой да се доближи. Много мила картинка бяха  Heart Eyes
Рози, как е любимия ми град  Heart Eyes Дано по-скоро да се оправи малкия и да се насладите на почивката.

# 64
  • Мнения: 1 909
Здравейте, момичета! Посещавам ви темата за да питам нещо, извинявайте за нахлуването

Имаме някаква идея да направим малко пътешествие до Барселона в началото на август, та търся малко информация - как е по това време там, има ли прекалено много народ, горещо ли е, отворени ли са всички неща, които си струва да се посетят...
Ще пътуваме с кола, та се интересувам и как е положението с паркирането, ей такива работи

Ще съм ви благодарна за всякакви съвети!  bouquet

# 65
  • Мнения: 176
Mами, споделете за капките за бебета Протовит, давали ли сте и по колко. Аз питах и в предния пост, ама май ви наплаших с раждането, та не сте го видели  Mr. Green

# 66
  • Мнения: 2 051
Здравейте, момичета! Посещавам ви темата за да питам нещо, извинявайте за нахлуването

Имаме някаква идея да направим малко пътешествие до Барселона в началото на август, та търся малко информация - как е по това време там, има ли прекалено много народ, горещо ли е, отворени ли са всички неща, които си струва да се посетят...
Ще пътуваме с кола, та се интересувам и как е положението с паркирането, ей такива работи

Ще съм ви благодарна за всякакви съвети!  bouquet

Чумби, привет.
Лудницата тук е целогодишна, на мен ми се струва, че през юли и август е най-голяма, но мъж ми твърди, че през август му се виждало много  спокойно за паркиране (всички местни се изнасят нанякъде). Не му вярвай много, де. Laughing Потърсете си паркинг малко извън центъра и джиткайте без кола из централната част, с кола само по надалеч, иначе ще си загубите времето.
Всичко, което е голямо (магазин, търг. център, кръчма, поликлиника) е отворено през август, има малки заведенийца и магазинчета в спокойните квартали, те затварят, също и разни администрации са с намален работен ден, но това не те бърка никак, освен ако не се паднеш точно на такава улица Laughing
Горещо е, много, много горещо, влажен въздух, няма повей, не се диша, да продължавам ли още Mr. Green
На плаж ходете извън града, че на централните плажове е свинщина и море и пясък (след Бадалона в северна посока и след Гава (Гавамар) на юг вече са хубавите плажове).
Ей тук наскоро писах в подобна тема: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=195908.0

С детската градина ли ще пътувате? Grinning

Ако има нещо конкретно, пиши ми без притеснение (но да не е за цени на хотели Mr. Green). До 12 юли сме на почивка, ще ти отговоря след това.
Поздрави!

# 67
  • Мнения: 1 818
Здравейте,момичета!Най-после малкия заспа,че ви прочетох на спокойствие!

Рали,много е сладка малката принцеса!Големи мъки си преживяла,дано всичко вече е зад гърба ти...А за капките,аз на Давид не съм давала никакви капки.Има едни разтворими чайчета против колики.Слагах му във водичката и така не разбрахме какво е това колики.

Вес,много е хубава тази информация,която ми даваш.Благодаря,че я сподели.Дай боже поне за другита дечица да има лечение.да си изкарате хубаво на българска земя!Моите момчета ще кубуват на баба си компютър hahaha Да се виждаме и да си пишем.Не ми се мисли ако и тя се вманиачи

Рози24,целувки на Русе!

амелиа,ходихте ли на Майорка


Ако се сетите за още нещо полезно което го няма на испанска земя (или е много скъпо) да си поръчам от БГ кажете ми-приемам подсказвания!
bgangeleyes,има една тема,много полезна според мен,там можеш да видиш какво си купуват чужбинските мами от БГ

friki,къщата е страхотна!

asto,много е пораснала дъщеричката ти!

Габи, и ти какво сега опразни се твойта къща. Нищо тъкмо ще си починеш. Не разбрах, но Давид май е с теб тук?
Митето е вече шен. Даже мисля да го оставя на 18ти цял ден с баба му, а аз ще ходя до София да посрещна сестра ми. Да видим.

Да,Гери,оставаме сами с Давид.Утре пътуват момчетата.Нещо много ми е притеснено.Ще ми липсват!Знаеш ли... и моите момчета се връщат на 15 август ,ще пътувате заедно.
А твоята сестричка от къде пристигна.


Да се отчета за прегледа в петък - растем яко, вече сме 1, 290 кг  ooooh! гледам по таблиците максимума който дават е килце. Или сме много едро бебе, или нещо термина ми не е много наред. Важното е, че док каза, че няма проблеми, да расте, акогато дойде. Хемоглобина ми нисък, сега ще гълтам хапове и тряба да ям месо  Tired Много ми стана смешно, че тук пилешкото не го смятат за такова  Laughing
В събота ходихме до океана, после до Гибралтар - качихме се при маймуните  Simple Smile Голям смях беше с тях, едната почти влезе в колата и открадна пакетчето с царевица на брат ми  hahaha

Clara,размера на бебока е нормален,нали знаеш,че ги шашкаме тук испанците с нашите кореми и нашите бебета.
А с тези маймуни,големи приключения сте имали Joy....и не се притеснявайте с  Анет,сега трябва да сте най-спокойни

Марица,хубаво си и казала на шефката.Дано и другите момичета се поотпуснат покрай теб.А за документите и на мен ми е много мътно.

Диме,аз пращам пари по НЕТ-а Банка...хубаво е наистина номината да е там,излиза безплатно

Ведра
, Hug

Ние почти нагласихме багажа,купихме подаръците.Фрики,Вес,Марица,благодаря за идеите   bouquet Взех сувенирчета разни...до плажа намерихме едно магазинче чудно,та от там взехме половината неща.Има и албуми със снимки за бабите ,а една от снимките я направихме голяма и в рамка .


# 68
  • Мнения: 1 909
Ведра, благодаря ти много! Heart Eyes

Ще пътуваме като една новобрачна двойка, така че можем да устоим на всякакви напрежения. На плаж няма да се опитваме да ходим, а за хотели тепърва ще се занимавам, че досега организирахме раздаването на детската градина.

Видях темата, но там се говори и за някаква друга тема за Барселона.  Thinking  Ще я потърся с търсачката.
Ще питам сигурно пак, като понапредна с организацията. Още веднъж благодаря за отзивчивостта  bouquet

# 69
  • Мнения: 62
Здравеите моми4ета
Отдавна не съм ви писала и пак минавам набързо.Искам да ви по4ерпя по повод нашата годишнина,цели 3 години съвместен бра4ен живот  Heart Eyes,зву4и гордо.Толкова много съм изпуснала досега,но ще ви 4ета утре на спокоиствие и пак ще пиша.
Целувам ви вси4ки,доскоро  Hug  Hug  Hug



# 70
  • Мнения: 509
Здравейте и от мен!
mami na deni,честита годишнина! HugМного любов и разбирателство!Бъдете щастливи!  bouquet
Благодаря за почерпката.
gaby,на Майорка ходихме за събота и неделя.Бяхме в Магалуф. Изкарахме хубаво,макар че беше толква кратко.Иначе миналото лято бяхме за доста повече и си беше истинска почивка.Тази година почивката ще е на Сънито. WinkИ честно да си кажа ми харесва много повече от Майорка. PeaceВерно,че е лудница,но аз обичам точно такива курорти.

Последна редакция: вт, 03 юли 2007, 18:29 от ameliya

# 71
  • Мнения: 509
Добро утро! Hug
Къде сте,момичета?Защо не пишете?Аз съм тук и ви чакам.

# 72
  • Мнения: 2 825
Мама на Дени, честита годишнина   bouquet Още дълги години нестихваща любов и много положителни емоции   bouquet
Да ви кажа май има нещо вярно това за размерите на испанските бебета  Confused Вчера гушках едно бебче на 3 месеца, ами то беше супер мъничко, аз си мислех, че е на месец  Blush Моя братовчед беше почти толкова голям при изписването от родилния  Simple Smile
може наистина да са ни нормални размерите  Simple Smile

# 73
  • Мнения: 1 128
Mama na deni,много любов,щастие и вечноразбирателство.Как ще празнувате?
 newsm78Това за българските и испанските бебта при мен не ще да е вярно.Моя шоши уж полубългарче пък се роди една цвръцка.2,300 тежеше Mr. Green
Вчера оправихме документите.В петък ще ходиме за паспорта на дребното,а ДНИ то ще му е готово след месец.Снимахме го как му взимат отпечатъка Mr. Green.Моя сертификат след 13 август.

# 74
  • La casa de Mickey Mouse
  • Мнения: 1 368
мама на дени 4естито на патерици само положителни емоции ти пожелавам
за мен изпитите свършиха
колко успешно незнам но приклу4их
имам си нова колежка, мис куенка 2006 и е у4ствала в мис еспаня, малко ограни4ена, но Ще видим от понеделник, дано се справи бързо
аз на 17 заминавам за 10 дни при мъжо, надявам се няма да навредя на бебо, полета е по кратък и няма превърляния нито пътуания с автобус
поразходихте ли се по намаленията
някоя мама от валенсия да ми прати бански на women secret за бременни 4е са страшни а тук ги няма  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт