Мнения за строители и инвеститори

  • 59 261
  • 93
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 7 056
Проектирал съм интериори на няколко апартамента в сгради на "Артекс". За цени не мога да кажа нищо, но ... изпълнението бе на доста високо ниво, а разпределенията са доста по-функционални от останалите, изискваха много по-малка намеса от моя страна.

Напълно си прав, нивото е високо , сградите красиви и си личи кое е качественото. Имам лични наблюдения  Peace

# 46
  • Мнения: 13
Твърдо "НЕ"  за "КРОС Интернешънъл". Апартамента ни трябваше да е готов декември 2006. Закъсняха с близо 10 месеца, а на всичкото отгоре не можем да довършим ремонта, защото покрива  ТЕЧЕЕЕЕЕЕЕ!!!! Тече и от балкона, не са сложили навсякъде топлоизолация, и....., и..... - не ми се мисли за всички глупости, които натвориха.  Изобщо не знам кога ще можем да се нанесем.......

# 47
  • Мнения: 2 231
Твърдо "НЕ"  за "КРОС Интернешънъл". Апартамента ни трябваше да е готов декември 2006. Закъсняха с близо 10 месеца, а на всичкото отгоре не можем да довършим ремонта, защото покрива  ТЕЧЕЕЕЕЕЕЕ!!!! Тече и от балкона, не са сложили навсякъде топлоизолация, и....., и..... - не ми се мисли за всички глупости, които натвориха.  Изобщо не знам кога ще можем да се нанесем.......
уЖАС  #2gunfire Направо те съжалявам. Sad
Аз като имах в предвид, че нашата фирма е издала обекта почти в срок имах впредвид 1 месец закъснение, но 10 #Crazy, та това си е почти година. Crossing Arms. Забрави за премеждията и се наслаждавай на новото си жилище. Heart Eyes А защо не си искате да Ви платят неустойки или да Ви обезщететят за закъснението newsm78

# 48
Бягайте надалеч от Стобис 2000 ООД.закупих наскоро магазин от тях и имам непрестанен теч както аз така и другите собственици.
не могат да отсранят течовете в сградата вече 6 месеца.

# 49
  • Мнения: 2
Здравейте!Имате ли информация за фирми строители в Стара Загора

# 50
  • Русе
  • Мнения: 3 711
И за Русе за строеж на къща.

# 51
  • Мнения: 22
Приятелка си купи апартамент от Вълканов и Миланов. Доволна е. Изпълнението е много добро, доста неща са били включени в цената, за разлика от моя. При нея и външна врата по избор (цвят), вътрешни врати, радиатори и т.н. Все неща, които при мен ги няма. Моят строител ми постави външна врата без да се консултира за цвят. Предполагам, че е много трудоемко да питат 50 човека кой какъв цвят врата иска, но пък щом някои го правят, защо други не могат?!!

Не мога да препоръчам Евробилд Груп, строят в Ман. Ливади. Много лошо отношение към клиент.

# 52
  • Мнения: 59
Мхм имах малък стаж в строителния бранш та имам малки наблюдения за разни тук пловдивски фирми.... Значи апартаменти на "Стоянстрой" знам и чувам само ужасни неща - криви стени, ама така криви, че като дойде мебелната фирма и трябва да ги свестявате хората, отделно съм чувала и за падаши стени... Все хубави изненадки. Общо взето от пловдивските фирми, а и те са доста известни и в цяла България - Арнаудов и Язов за сега няма оплаквания към тяхното строителство!

# 53
  • Мнения: 59
Здравейте!Имате ли информация за фирми строители в Стара Загора
Виж тук:
http://catalog.stara-zagora.org/index.php?page=catalog&c1=15 … ;c4=1&spage=0
По принцип знам няколко, които миналото лято строяха в Стара Загора, но не са старозагорски...

# 54
  • Мнения: 2
Интересува ме фирма която да строи качествено в Стара Загора.Аз знам много,ама не сам наясно коя как се справя.Имам намерение в много скоро време да тръгвам да търся,но ще ми бъде по лесно ако някои сподели нещо по въпроса,защото чувам много противоречиви коментари за новото строителство.

# 55
  • Мнения: 12
Здравейте!Относно Стара Загора препоръчвам фирма Старт - прекрасен дизайн и отлично качество  Wink

# 56
  • Мнения: 85
Твърдо НЕ за Адонай АД - комплекс "ПЕРЛАТА"-кв.Витоша ВЕЦ-СИМЕОНОВО,София.  Twisted Evil  #2gunfire Трябваше да бъде готово преди година и половина и непрекъснато ни мотае с измислени срокове.  newsm78 Всеки път като се обадим след три месеца ще бъде готово. Криза, ама пък чак толкова.  #Cussing out Има ли други ужилени от тях.......? Cry

# 57
  • Мнения: 673
И още едно ТВЪРДО НЕ за Металург Инжинеринг. Закъснели срокове, отвратително строителство, направо под всякаква критика.   #2gunfire

Ужасно съжалявам, че не си купихме жилище от Буларт Билдинг. Наши приятели си купиха - много качествено строителство. Рядко се вижда такова нещо в днешни дни.

# 58
  • Мнения: 18
Здравейте! Отдавна не е писано в темата, но аз имам питане за фирма Ебонит Лайт ЕООД - качествено ли стоят или не, спряхме се на апартамент, чийто строител е Ебонит Лайт, моля някой ако има впечатления нека сподели, благодаря Ви! Притеснява ме качеството на сградата, защото над целия апартамент има голяма открита тераса.

# 59
  • София
  • Мнения: 1 573
защото над целия апартамент има голяма открита тераса.

Ако позволите съвет - не го купувайте. Ние сме в такъв и имахме течове от терасата, които фирмата не искаше да си оправи. Макар, че нашият апартамент е от друга фирма - Артбилд.

Общи условия

Активация на акаунт