Натискът да отбиеш

  • 10 269
  • 65
  •   1
Отговори
# 60
  • на село
  • Мнения: 1 028
като минете 2 годинки, хората разбират че няма нужда да се хабят и коментари няма  Joy
/само май ти излиза име на тиха луда в родата/

Абсолютно! Mr. Green Майка ми като види че "още" кърмя, само въздиша дълбоко и клати глава  Laughing. Явно видя че няма смисъл да си хаби повече думите...

# 61
  • Мнения: 350
като ми намекнат казвам" ще го кърмя като юнака, що бозал 25 години" и приключвам темата.

# 62
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
При мен за сега са само учудени възклицания, ама още ли я кърмиш?!?!?!!? и после следва браво, ще е здраво детето, ще е крали Марко и все в тоя дух.
В интерес на истината мънинката е почти готова за отбиване, ако не настоявам аз, тя може и да не се сети, но понякога пък е настоятелната тя, на настроения е. За това до 2 годинки ще се кърмим и това си е. После каквото сабя покаже  smile3540!

# 63
  • София, Лагера
  • Мнения: 2 988
При мен никакъв натиск няма. И родителите ми, и свекърите ми направо се гордеят, че кърмя толкова дълго! И аз, и мъжа ми сме кърмени над година.
Докторът само вика "Ама още ли кърмиш? Браво на мама!"
Е, срещала съм учудени погледи от познати, но успявам да ги накарам да се почустват неудобно от вметванията си  Wink
Мисля, че един готов отговор от типа "Е как да не го/я кърмя, какво по-хубаво от това за организъмчето му/й?"със съответната интонация би вършил страхотна работа на момичетата, които биват "натискани".
 newsm20 за Бу!

# 64
  • Мнения: 134
До скоро и аз чувах предимно похвали, но тия дни не ме подмина и коментара "Ама вие сте вече много големи, защо сучите още???" /казано с учудено -неодобрителен тон, разбира се/
И въпреки всичката литература, която съм изчела се почувствах като в небрано лозе, измърморих нещо от рода на "Ами те и големите деца пият мляко...", но ми стана обидно Sad , а после ме доядя на себе си, че ме свариха неподготвена, трябваше да го очаквам...
И тъй като не върви под път и над път да изнасям лекции за ползата от майчиното мляко, дайте идея за някоя готова фраза, която да ползвам в такива моменти, че иначе някой път може в безсилието да ме избие на агресия  Rage  Мисля, че по-рано съм виждала подобна тема, но сега не успях да я открия. Предпочитам нещо хапливо  Twisted Evil /то аз иначе не съм от отмъстителните, сега трябва да е от хормоните.... Embarassed/

# 65
  • Мнения: 1 121
Напоследък често ме питат с неприкрито учудване: "Ама още ли кърмиш?"Party На което аз отговарям със супер сериозен тон и с още по-голямо учудване: "Ама вие не знаете ли, че детето до първи клас трябва да се кърми? Книги не четете ли?" Laughing Laughing Laughing

Общи условия

Активация на акаунт