Искам кухня - моля помогнете с идеи и съвети

  • 10 734
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 1 571
За Бурлекс има доста добри отзиви

# 16
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Започвам да си мисля, че варненци кухни не правят.
Само на маистори ли се доверявате ?
Освен Паприков, отзиви за друга фирма не чух, а има хиляди.
Е как така, аз нали ти изпратих координати на фирма?

# 17
  • Варна
  • Мнения: 25 257
Започвам да си мисля, че варненци кухни не правят.
Само на маистори ли се доверявате ?
Освен Паприков, отзиви за друга фирма не чух, а има хиляди.

И аз съм на твоя хал Wink Даже тема бях пускала преди няколко месеца. Ако ти кажа че съм все толкова неориентирана както и тогава, ще повярваш ли ooooh! В Мебел стил бяхме ходили, хареса ми проекта, но нещо прекалено ниска цена ми казаха в сравнение с останалите, та чак се притесних (представяш ли си, вместо да се зарадвам), за Д&C също съм мислила, но не стигнах до там.... Не знам какво да те посъветвам, аз спрях временно да се занимавам, мъжа ми ми се кара даже, ама пусто много пари ще се дават, искам да е на проверена фирма, а още не съм се начудила коя да е Whistling

# 18
  • Варна
  • Мнения: 25 257
Започвам да си мисля, че варненци кухни не правят.
Само на маистори ли се доверявате ?
Освен Паприков, отзиви за друга фирма не чух, а има хиляди.
Е как така, аз нали ти изпратих координати на фирма?
Може ли и на мен  bouquet

# 19
  • Мнения: 4 546
ами аз си копирах чертежа и тръгнах по фирмите. оставях по едно копие и чаках да ми се обадят за цена. получих оферти с много голяма разлика в цените, като естествено но по-големите ферми цените бяха по-надути.
този лакиран МДФ не съм го виждала май. нашите вратички са от мдф, но не стои лъскаво.

# 20
  • Мнения: 22
Момичета може ли някой да ми снима направата на ВИК -то имам предвид как сте захванали долу сифона и пералнята трябва да си го монтираме сами .

# 21
  • Benelux / Varna
  • Мнения: 1 524
Не мога да повярвам на очите си, нямате ли опит с фирми или само майстори ви правят кухните?
Хайде де помогнете, или какво - не сте доволни, ами тогава се оплачете- да не ходим там.
Мерси.

# 22
  • Реъкйавик
  • Мнения: 380
http://www.kvik.com/en-COM/Frontpage.htm
Имат и програмка с която можеш да си проектираш кухнята

# 23
  • Мнения: 157
Момичета, аз също търся фирма за изработка на кухня във Варна. Моята кухня ще е съвсем малка, а вратичките на шкафовете държа да са алуминий и стъкло. Ако някой има идея кой може да ми изпълни това на сносна цена моля да ми пише. Проблемът при мен е, че нямам почти никакво време и до седмица трябва да съм решила къде да поръчвам.

# 24
  • Варна
  • Мнения: 1 134
Момичета, аз също търся фирма за изработка на кухня във Варна. Моята кухня ще е съвсем малка, а вратичките на шкафовете държа да са алуминий и стъкло. Ако някой има идея кой може да ми изпълни това на сносна цена моля да ми пише. Проблемът при мен е, че нямам почти никакво време и до седмица трябва да съм решила къде да поръчвам.

Стил М правят такива вратички, имат магазин на Сливница/до Нептун/ и на Бенковска. Още една фирма ми предлагаше подобни, но забравих как се казваше...Намира се пак на Нептун, до ЦКБ. Май беше Солус, ама не съм съвсем сигурна.

# 25
  • Мнения: 1 107
Момичета, аз също търся фирма за изработка на кухня във Варна. Моята кухня ще е съвсем малка, а вратичките на шкафовете държа да са алуминий и стъкло. Ако някой има идея кой може да ми изпълни това на сносна цена моля да ми пише. Проблемът при мен е, че нямам почти никакво време и до седмица трябва да съм решила къде да поръчвам.

Има един магазин Мебели Стил на бул.Цар Освободител, в посока от червения площад към окръжна болница-там със сигурност правят такива вратички-като питах за кухня ми предлагаха и този вариант. Доколкото знам и цената там е по-ниска, но трябва да провериш все пак. Успех с кухнята! Simple Smile

# 26
  • Benelux / Varna
  • Мнения: 1 524
Момичета, аз също търся фирма за изработка на кухня във Варна. Моята кухня ще е съвсем малка, а вратичките на шкафовете държа да са алуминий и стъкло. Ако някой има идея кой може да ми изпълни това на сносна цена моля да ми пише. Проблемът при мен е, че нямам почти никакво време и до седмица трябва да съм решила къде да поръчвам.

Стил М правят такива вратички, имат магазин на Сливница/до Нептун/ и на Бенковска. Още една фирма ми предлагаше подобни, но забравих как се казваше...Намира се пак на Нептун, до ЦКБ. Май беше Солус, ама не съм съвсем сигурна.


Такива вратички правят в АРТ ГРУП също- на нептун на ъгъла до химическото чистене  от страната на образцов дов, има и една изложена в зелено стъкло с алуминиев кант. Казаха ми цена около 1800 лв за 1.70 кухня.
За Стил М мога да се изкажа само отрицателно, били много заети да се занимават с малки кухнички и за проекта искат 15 лв, независимо от това дали ти харесва или не, щото все пак си губили времето. Нищо че моя е готов, сама си го направих, то в 1.70 какъв толкова проект да правиш.

Общи условия

Активация на акаунт