Искам кухня - моля помогнете с идеи и съвети

  • 10 735
  • 26
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Benelux / Varna
  • Мнения: 1 524
Здравейте, искам кухня а не мога да се ориентирам и да преценя на кой да се доверя, то толкова много фирми, че когато избора е голям трудно избираш. Моля ви за съвети, идеи и мнения относно фирмите и материалите за изработка.
Харесвам лъскавите кухни на визия, но незнам какви са недостатъците им и кои фирми ги предлагат.
Държа на качествената изработка и коректно изпълнение.
Помогнете в избора ми.
Мерси.

# 1
Здравей Зорница,
Мога да ти помогна като не-само ти дам съвет къде да намериш кухня каквато желаеш, но мога да ти изготвя и проект за нея.

 Ако проявява6 интерес ми звънни : 0886 73 52 10

# 2
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Ето тук можеш да намериш много идеи: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=186570.0
Иначе и на мен ми харесват лъскавите кухни, но много бързо се прашат и много се вижда, а не ми се ходи цял ден с парцала. Котлоните ми са индукционни (като стъкло - огледало (черно)) и не мога да ти кажа колко пъти на ден го чистя с парцал. Rolling Eyes

# 3
  • Benelux / Varna
  • Мнения: 1 524
Мерси Елена за предложението, но аз вече си направих проект, който напълно отговаря на моите представи , направих си го с програмката kitchendrawр , по-скоро се притеснявам за начина на изработка и материалите от които да се изработи.
Би било чудесно ако споделиш на кои фирми мога да се доверя, щото честно казано съм виждала ужано направени кухни, макар и с много пари.
Притеснява ме и мдф- а, много е ефектен боядисания(лакирания)- незнам как точно го водят, визията е страшна, но какви са недостатъците?

# 4
  • Benelux / Varna
  • Мнения: 1 524
Здравей Тинка, разгледах темата, като цяло е хубаво да се види, но никой не споделя коя фирма им ги е изработила, доволни ли са, как се поддържат кухните им, съобразно използвания материал.
Още се чудя и мая - на какво да заложа- ефекта или нещо друго.Вярно красиви са от лакирания мдф,но нещо ме притеснява, да не говорим че и са малко фирмите които работят с него.
Иначе мерси за съвета.

# 5
  • София
  • Мнения: 31
Зорница , аз съм в същото положение като теб. Имам готов проект, естествено мой. Но някак не мога да се ориентирам в този хаос от фирми, производители, прекупвачи, майстори и материяли, срокове доставки и разни безобразни. Наистина биха били ценни по конкретни съвети.
С теб може да се подържаме, какво ни оства , сподели някакъв опит какъвто и да е той.
В която и фирма за кухни да съм ходила , първо започват да чертаят проект, като в крайна сметка се стига отново да моето решение, взимат ти 100 лева и това е.
 Shocked

# 6
  • Benelux / Varna
  • Мнения: 1 524
Айде бе хора, никой ли не си е правил кухня във Варна.
Споделете опит- от коя фирма сте доволни и защо и обратното.

# 7
  • Варна
  • Мнения: 1 134
Разгледай тази тема и линковете, дадени в нея.

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=190224.msg3982255#msg3982255

Ние поръчахме при Паприков, те са от малкото, които предлагат МДФ лак.

# 8
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
zornitsa, писах ти на лични!  Peace

# 9
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Зорница, виж в другата тема, току що похвалих там фирмата, която прави нашата кухня преди 2 месеца.

# 10
  • Benelux / Varna
  • Мнения: 1 524
Разгледай тази тема и линковете, дадени в нея.

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=190224.msg3982255#msg3982255

Ние поръчахме при Паприков, те са от малкото, които предлагат МДФ лак.



Да, ходих в Паприков, но ми  отговориха че не е точно МДФ лак, а нещо друго беше - не си направих труда да го запомня, защото 3000 лв на линеен метър ми се видя доста скъпо.
Иначе знам че са добри.

# 11
  • Benelux / Varna
  • Мнения: 1 524
Зорница, виж в другата тема, току що похвалих там фирмата, която прави нашата кухня преди 2 месеца.

Видях коя фирма си похвалила, но аз не мога да рискувам , без да си видяли помещението и сами да си свалят размерите, защото имам доста неща които искам да останат скрити, включително и тръби и имам доста чупки.

# 12
  • Benelux / Varna
  • Мнения: 1 524
Някой има ли отзиви за Перфект Дизайн, ЕРгодизайн, Нимфа, Мебел стил , Д и С , или някои други?

# 13
  • Варна
  • Мнения: 1 134
Разгледай тази тема и линковете, дадени в нея.

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=190224.msg3982255#msg3982255

Ние поръчахме при Паприков, те са от малкото, които предлагат МДФ лак.



Да, ходих в Паприков, но ми  отговориха че не е точно МДФ лак, а нещо друго беше - не си направих труда да го запомня, защото 3000 лв на линеен метър ми се видя доста скъпо.
Иначе знам че са добри.

Мисля, че не си разбрала нещо...МДФ лак си е/горните ни шкафове ще са такива/, цените са около 1000лв на метър, като много зависи от механизмите, вид на шкафовете и т.н.

Д и С не правят лак, за другите не знам.

# 14
  • Benelux / Varna
  • Мнения: 1 524
Започвам да си мисля, че варненци кухни не правят.
Само на маистори ли се доверявате ?
Освен Паприков, отзиви за друга фирма не чух, а има хиляди.

# 15
  • Варна
  • Мнения: 1 571
За Бурлекс има доста добри отзиви

# 16
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Започвам да си мисля, че варненци кухни не правят.
Само на маистори ли се доверявате ?
Освен Паприков, отзиви за друга фирма не чух, а има хиляди.
Е как така, аз нали ти изпратих координати на фирма?

# 17
  • Варна
  • Мнения: 25 257
Започвам да си мисля, че варненци кухни не правят.
Само на маистори ли се доверявате ?
Освен Паприков, отзиви за друга фирма не чух, а има хиляди.

И аз съм на твоя хал Wink Даже тема бях пускала преди няколко месеца. Ако ти кажа че съм все толкова неориентирана както и тогава, ще повярваш ли ooooh! В Мебел стил бяхме ходили, хареса ми проекта, но нещо прекалено ниска цена ми казаха в сравнение с останалите, та чак се притесних (представяш ли си, вместо да се зарадвам), за Д&C също съм мислила, но не стигнах до там.... Не знам какво да те посъветвам, аз спрях временно да се занимавам, мъжа ми ми се кара даже, ама пусто много пари ще се дават, искам да е на проверена фирма, а още не съм се начудила коя да е Whistling

# 18
  • Варна
  • Мнения: 25 257
Започвам да си мисля, че варненци кухни не правят.
Само на маистори ли се доверявате ?
Освен Паприков, отзиви за друга фирма не чух, а има хиляди.
Е как така, аз нали ти изпратих координати на фирма?
Може ли и на мен  bouquet

# 19
  • Мнения: 4 546
ами аз си копирах чертежа и тръгнах по фирмите. оставях по едно копие и чаках да ми се обадят за цена. получих оферти с много голяма разлика в цените, като естествено но по-големите ферми цените бяха по-надути.
този лакиран МДФ не съм го виждала май. нашите вратички са от мдф, но не стои лъскаво.

# 20
  • Мнения: 22
Момичета може ли някой да ми снима направата на ВИК -то имам предвид как сте захванали долу сифона и пералнята трябва да си го монтираме сами .

# 21
  • Benelux / Varna
  • Мнения: 1 524
Не мога да повярвам на очите си, нямате ли опит с фирми или само майстори ви правят кухните?
Хайде де помогнете, или какво - не сте доволни, ами тогава се оплачете- да не ходим там.
Мерси.

# 22
  • Реъкйавик
  • Мнения: 380
http://www.kvik.com/en-COM/Frontpage.htm
Имат и програмка с която можеш да си проектираш кухнята

# 23
  • Мнения: 157
Момичета, аз също търся фирма за изработка на кухня във Варна. Моята кухня ще е съвсем малка, а вратичките на шкафовете държа да са алуминий и стъкло. Ако някой има идея кой може да ми изпълни това на сносна цена моля да ми пише. Проблемът при мен е, че нямам почти никакво време и до седмица трябва да съм решила къде да поръчвам.

# 24
  • Варна
  • Мнения: 1 134
Момичета, аз също търся фирма за изработка на кухня във Варна. Моята кухня ще е съвсем малка, а вратичките на шкафовете държа да са алуминий и стъкло. Ако някой има идея кой може да ми изпълни това на сносна цена моля да ми пише. Проблемът при мен е, че нямам почти никакво време и до седмица трябва да съм решила къде да поръчвам.

Стил М правят такива вратички, имат магазин на Сливница/до Нептун/ и на Бенковска. Още една фирма ми предлагаше подобни, но забравих как се казваше...Намира се пак на Нептун, до ЦКБ. Май беше Солус, ама не съм съвсем сигурна.

# 25
  • Мнения: 1 107
Момичета, аз също търся фирма за изработка на кухня във Варна. Моята кухня ще е съвсем малка, а вратичките на шкафовете държа да са алуминий и стъкло. Ако някой има идея кой може да ми изпълни това на сносна цена моля да ми пише. Проблемът при мен е, че нямам почти никакво време и до седмица трябва да съм решила къде да поръчвам.

Има един магазин Мебели Стил на бул.Цар Освободител, в посока от червения площад към окръжна болница-там със сигурност правят такива вратички-като питах за кухня ми предлагаха и този вариант. Доколкото знам и цената там е по-ниска, но трябва да провериш все пак. Успех с кухнята! Simple Smile

# 26
  • Benelux / Varna
  • Мнения: 1 524
Момичета, аз също търся фирма за изработка на кухня във Варна. Моята кухня ще е съвсем малка, а вратичките на шкафовете държа да са алуминий и стъкло. Ако някой има идея кой може да ми изпълни това на сносна цена моля да ми пише. Проблемът при мен е, че нямам почти никакво време и до седмица трябва да съм решила къде да поръчвам.

Стил М правят такива вратички, имат магазин на Сливница/до Нептун/ и на Бенковска. Още една фирма ми предлагаше подобни, но забравих как се казваше...Намира се пак на Нептун, до ЦКБ. Май беше Солус, ама не съм съвсем сигурна.


Такива вратички правят в АРТ ГРУП също- на нептун на ъгъла до химическото чистене  от страната на образцов дов, има и една изложена в зелено стъкло с алуминиев кант. Казаха ми цена около 1800 лв за 1.70 кухня.
За Стил М мога да се изкажа само отрицателно, били много заети да се занимават с малки кухнички и за проекта искат 15 лв, независимо от това дали ти харесва или не, щото все пак си губили времето. Нищо че моя е готов, сама си го направих, то в 1.70 какъв толкова проект да правиш.

Общи условия

Активация на акаунт