Фотошоп 29

  • 23 272
  • 485
  •   1
Отговори
# 465
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
дамаянти първата като че ли повече ми лепва на душата  Grinning
лулу сподели моля те после какво си проучила ... аз също звънях но ми даваше заето явно ти си говорила с тях в този момент  Joy

# 466
  • София
  • Мнения: 6 743
Мира  Joy  hahaha - стана много яко така  hahaha

Тетрадката ще я кача в мултипли и ще пусна линка  Hug А стихче, ще потърся  Peace
Запаилих ли ви фитилите  Mr. Green Хайде заедно ще учим  Hug

# 467
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
Запаилих ли ви фитилите  Mr. Green Хайде заедно ще учим  Hug
bowuu факт е че преди два дена по повод на една реклама споделих на мъжо че още една тапия не е излишна  Grinning ... не писах веднатга по поста ти за колежа защото размишлявах  Thinking
а така е станала супер яко рамката  Peace Joy

# 468
# 469
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
И аз се запалих по това учене. Искам още малко информация...ако някой иска да каже!

# 470
  • София
  • Мнения: 6 743
Предлагам хобитска среща на биропиене и обсъждане на възможността за професионална квалификация  Hug

# 471
  • Мнения: 4 116
Аз пък искам да ставам счетоводител или финансист, я Лулу да ме светне по въпроса  Mr. Green

# 472
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
Предлагам хобитска среща на биропиене и обсъждане на възможността за професионална квалификация  Hug
кога и къде  Grinning cheers

# 473
  • Мнения: 292
Браво на вас, че имате желание още да учите   Mr. Green   Hug
Дамаянти много ми хареса последната  Grinning  Hug



http://danielploshtakov.multiply.com/photos/photo/4/115

# 474
  • Мнения: 6 472
Ами аз съм твърдо за биропиенето. Значи утре ще ходя до там и ще събера информация. Проблемът ми е че срещичката е желателно да е след работа. Ако искате съботно - неделно да се организираме или да го оставим за някоя прохладна приятна вечер през другата седмица:)
Аз ходих и до НБУ да проверявам - ще ви разкажа на сБИРкАта какво ми разказаха там.

Ted_cat шъ та светна и по въпроса за счетоводитело - финансиста Mr. Green Аз одавна вече не съм счетоводител (всъщност работих само година като такава), обаче мога да те светна колко е гадно Joy Mr. Green

# 475
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
 Mr. Green току що писах на диаманти ... аз също се свързах ще ходя утре там можем да се уговорим нещо ако сте съгласни на лични ... за срещата искате ли да е съботно-неделна щото точно утре имам вече уговорена среща след работа пък и през почивните дни ще е топло и без дъждове тоест бирата ще върви яко  Joy
лееле смених ти ника  Mr. Green

# 476
  • Бургас
  • Мнения: 1 203
Здравейте на всички! Цяла тема сте изписали докато ме нямаше. Браво на вас!Само красоти сте запълнили всичките страници!
МаджГърл, направо не е за вярване как напредваш!Последните ти рамки много ми харесаха!Браво!
Игуанке, за кой ли път - много сте готини с твойто момче!А рамките ти стават все по-хубави!
Дамаянти, имам чувството, че те познавам и съм те познавала много отдавна.Широко скроен човек си и си голяма душа  Laughing Браво,че си решила да учиш  Peace
Флоралпина, моля те да ми обясниш как настройваш Дроп шадоу, за да има сянка вътре в снимката?/ преди няколко странички има подобна твоя/ Нещо се мъчих, ама не се получава като твоите ooooh!
Синара, пусни чичко Гугъл и той ще ти каже много стихчета  Laughing

# 477
  • у нас
  • Мнения: 5 725

Синара, пусни чичко Гугъл и той ще ти каже много стихчета  Laughing

Млечко, пуснала съм го отдавна, ама не мога да намеря това което искам. Очите ме заболяха вече да чета стихотворения #Crazy
Ако знаеш някое подхърли го насам

# 478
  • Мнения: 1 182


Тази е от днес

# 479
  • Мнения: 1 873
Предлагам хобитска среща на биропиене и обсъждане на възможността за професионална квалификация  Hug
кога и къде  Grinning cheers
Айде дееее!  Grinning Grinning Grinning Мерси и за инфото за колежа, навих се, навих и мЪжо!
 

Последна редакция: ср, 13 юни 2007, 17:32 от KaРмeНчеТо

Общи условия

Активация на акаунт