Фотошоп 29

  • 23 274
  • 485
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 2 957
За кой руски форум става въпрос,че са го закрили? За Materinstvo ли? Щото при мен се отваря.

# 451
  • София
  • Мнения: 6 743
За кой руски форум става въпрос,че са го закрили? За Materinstvo ли? Щото при мен се отваря.
Не са го закрили, но спряха темата със многото скрапове, защото не били искали разрешения от дизайнерите Wink Сега пак кач1ват в новата тема, но препратката е директно към сайта на автора  Hug
Жмото, ако е само за аутокад, ти може и курсове някакви да изкараш , вместо да учиш 2 години  Hug Много примамливо ми изглежда това, но се чудя какво бих могла да работя след това.
Най-кофти е, че колкото и да мога, някак несериозно се отнасят като разберат, че целият ми до сегашен стаж е като мед. сестра  Confused
Харесва ми светлия фон  Hug

# 452
  • Мнения: 2 616
Жмото, аз съм за по-тъмния  Heart Eyes

Дамаянти, благодаря предварително   bouquet [b]atanasova.ivelina@gmail.com[/b]

# 453
  • София
  • Мнения: 6 743
Изпратих ти доста, малко ме притеснява  мейла, но да се надяваме ги получиш  Hug

# 454
# 455
  • София
  • Мнения: 6 743
Хехеееееееехехееее - якоооо  Laughing

# 456
# 457
  • Мнения: 128
ves_pepy, от къде го взе това дънковото фонче?

Дамаянти, много е хубавка рамката, много ми хареса.

Мисля, че беше от руския форум със скрап, но май го затвориха. #Cussing out #2gunfire Много жалко!!! Тъкмо си дръпнах някои неща и край Close

Жалко, много ми хареса  Cry

По-късно ще ги кача на общия сайт. Сега чакам зверчето за хранене

# 458
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
жмото по-тъмния е по-хубав и близо до снимката но е прекалено тъмен изсветли го или смеси двата фона ... туй бих променила аз
дамаянти последната е невероятна ... нали слончето се пази от каратиста  Grinning Joy ...само картината в горния край ми се набива на очи ако имя място я кропни или копирай с някой инструмент от тапетите да не се вижда
игуанке браво  Grinning това детенце има наистина хубави снимки и моменти

# 459
  • у нас
  • Мнения: 5 725
Момичета, трябва ми стихче за детското приятелство. Някой сеща ли се?

# 460
  • София
  • Мнения: 6 743

или


Уточни малко - какво приятелство точно  newsm78

# 461
  • Мнения: 6 472
Дамаянти, много ти благодаря за инфото Hug Аз бях толкова въодушевена и ентусиазирана, като прочетах, че побързах да ти пиша на ЛС, преди да видя, че по- надалу си дала още инфо. Звънях във въпросния колеж. Все още имат свободни места. Записването става само по документи - копие от дипломата за средно образование, оригинала за сверка + 2 снимки. Заплащането на таксата става до 10 дни след записването. Утре мисля да ходя до там, защото видях че предлагат и курсове за квалификация и преквалификация. После ще споделя инфо:)
С такава специалност може да работиш като графичен дизайнер или като уеб дизайнер Laughing Laughing Laughing
Абсолютно ти разбирам притесненията Hug В момента съм всъщото положение, та даже и по- зле, защото имам изградена някаква кариера зад гърба си и продължавам да се притеснявам да почна от нулата Confused

# 462
  • София
  • Мнения: 6 743
Дамаянти, много ти благодаря за инфото Hug Аз бях толкова въодушевена и ентусиазирана, като прочетах, че побързах да ти пиша на ЛС, преди да видя, че по- надалу си дала още инфо. Звънях във въпросния колеж. Все още имат свободни места. Записването става само по документи - копие от дипломата за средно образование, оригинала за сверка + 2 снимки. Заплащането на таксата става до 10 дни след записването. Утре мисля да ходя до там, защото видях че предлагат и курсове за квалификация и преквалификация. После ще споделя инфоSimple Smile
С такава специалност може да работиш като графичен дизайнер или като уеб дизайнер Laughing Laughing Laughing
Абсолютно ти разбирам притесненията Hug В момента съм всъщото положение, та даже и по- зле, защото имам изградена някаква кариера зад гърба си и продължавам да се притеснявам да почна от нулата Confused
Моля те кажи ми кога започва обучението и задочната форма какво представялва ако си питала   Praynig  Praynig

# 463
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Дамаянти, и на мен много ми допада снимката с "каратиста". А знаеш ли колко по-интересна ще стане ако "извадиш" крака от снимката?!? Дори можеш да замениш "каратиста" с "футболист", като вместо слонче, сложиш футболна топка...

А, прочетох и стихчето. Много е сладко. И явно варианта с топката ще отпадне... newsm78

# 464
  • у нас
  • Мнения: 5 725

Уточни малко - какво приятелство точно  newsm78

Някакво четиристишие за приятелството между децата или изобщо за приятелството. Пък може и цяло стихотворение, че сега нищо не ми идва на ум newsm78

Прати ми моля те и тази тетрадка Praynig

Общи условия

Активация на акаунт