3-годишни момиченца с прашки?

  • 12 609
  • 130
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 137
 Joy за суетата на майките,
 #Cussing out за здравната им култура.

# 46
  • Мнения: 4 451
Да ви кажа честно, аз не го възприемам за нормално. Но всеки родител сам решава. Моята мацка каквато е саклетчийка, има непрекъснато да си бърка в дупето, за да си вади гашите (т.е. прашките) hahaha.

# 47
  • Мнения: 3 146
Това е темата, която трябва да се обяви за тема на деня! Направо ми паднаха очите!
И аз съм мама на момче, ама, ако имах момиче, 100% не бих му обувала пражки. Наистина ми се струват нехигиенични. Важното тук, обаче, са пайетките. Ето това е ключът от палатката...

# 48
  • Мнения: 3 116
Важното тук, обаче, са пайетките. Ето това е ключът от палатката...

Извинете моето невежество, но явно съм от консервативните дами, които избягват модните ревюта. Какво е това чудо пайеткa ?

# 49
# 50
# 51
  • София
  • Мнения: 6 999
Ми не знам какво да кажа... ние току що свалихме памперса. Не върви някак нощем с памперс денем с прашки. Аз също не съм виждала детско бельо прашки или бански.
Аз купих от Овиес бански - боксерки. Даже съм в процес на издирване от новия вид бански - тип началото на 20-ти век. Няма нужда от прекалено излагане на слънце. 

# 52
  • Мнения: 3 116

Дрози, мерси миличка   bouquet

Че да не се излагам пред щерката утре като каже че иска пайетки и аз да се чудя за какво ми говори  Joy

# 53
  • Мнения: 1 230
Моля!
Когато можем - помагаме, че и мен утре не се знае с какво ща ме застреля моята калпазанка Sunglasses

# 54
  • Мнения: 636
Тия майки със сигурност са били руси, с издърпани коси и силиконови цици.
а ли го
Аааа, не така да не се обиждаме на прически и цици Naughty Laughing
Що кво има пречи да са  чернокоси и без силиконови цици и пак да  купуват прашки за 3годишното момиченце newsm78 Според мен са си просто луди smile3537 smile3537 smile3537

# 55
  • БГ
  • Мнения: 354
Ох, вашата лесна купувате ги вие гащите, боксерките и т.н., ами аз какво да кажа като съм против прашките особено през зимата, ама кой ме пита госпожицата си ги купува сама и синът ми преди една  година -искам и аз прашки като на кака. Embarassed ужас

# 56
  • Smallville
  • Мнения: 994
Сещам се за единственото обуване на прашки на моето момиче.Беше преди около 2 години,тя играе навън с други деца и едното от тях носи прашки.Нашата впечалена,вечерта ми заявява,че иска и тя.Добре.Купих на другия ден,иначе симпатични розови на бели точки,обува ги и....след около 2-3 часа си бърка в д..то  да ги вади,ама те имат ли изваждане Laughing реши,че не и е удобно и от този момент не съм чула  за прашки.Сама се увери какво е.
Ама за 3 год.,някак не ми се връзва,и аз си представих някакви натокани Money едрогърди мами с големи претенции как обсъждат дилемата с прашките newsm78

# 57
  • Мнения: 1 416
Дори не знаех, че има прашки за 3-годишни...  Rolling Eyes

Последна редакция: ср, 30 май 2007, 18:55 от Лора

# 58
  • Мнения: 22 473
Доста интересни майки.)))
Аз лично смятам това за напълно налудничаво. Ако един човек желае, да се прави на маймуна сам себе си, но не и да превръща децата си в такива.

# 59
  • Мнения: 492
Потресена съм, имам дъщеря почти на 5 годинки и гледам гащичките да са й по-дълбоки, та да не се разгащва.Такива майки за мен са луди!

Общи условия

Активация на акаунт