Борбата с подкожните косми

  • 237 625
  • 736
  •   1
Отговори
# 60
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
хич не го виждам хубаво даже, всеки косъм да го вадя с игла. мерси.
да бяха 10 ще се прежаля, ама толкоз гадини Mr. Green

# 61
Аз като се опитам да ги махам с игла, колкото и да внимавам си правя ужасни рани Sad

# 62
  • Мнения: 56
Изписа ми цяла рецепта с лекарства, като ги видях ми се кръстосаха очите, но тя ме успокои, че в аптеката ще ми ги смесят в две шишенца с течности и една маска. Сега се мажа вечер и сутрин с течностите, а маската си слагам сутрин преди да ида на работа и като се прибера я измивам.
А как се казва маската Neverwas ?

# 63
Radence, mаската не се продава в готово състояние. Дерматоложката написа някакви съставки в рецептата, в аптеката ми ги смесиха и ми дадоха маската в една кутийка. Прилича малко на блажна боя  Grinning Не мога да разчета точно какво е на рецептата, но има и салицилова киселина вътре, мисля даже че е основната съставка.
Забравих да кажа, че освен мазилата ми предписа да пия и Геритамин Нео.

# 64
  • Мнения: 952
Radence, mаската не се продава в готово състояние. Дерматоложката написа някакви съставки в рецептата, в аптеката ми ги смесиха и ми дадоха маската в една кутийка. Прилича малко на блажна боя  Grinning Не мога да разчета точно какво е на рецептата, но има и салицилова киселина вътре, мисля даже че е основната съставка.
Забравих да кажа, че освен мазилата ми предписа да пия и Геритамин Нео.

мерси, че сподели. Мисля че това е решението на проблема с подкожните косми, всичко останало е или временно решение или нищо.Ще питам и аз в аптеката дали могат да направят тази маска Peace

# 65
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Да от епилацията е. Докато се епилирах имах същия проблем, затова там където растат така: интимните части и краката се бръсна, а на другите места ходя на кола маска. Косъмчетата се отскубват от корен и това е причината да израстват навътре.

# 66
Radence, mаската не се продава в готово състояние. Дерматоложката написа някакви съставки в рецептата, в аптеката ми ги смесиха и ми дадоха маската в една кутийка. Прилича малко на блажна боя  Grinning Не мога да разчета точно какво е на рецептата, но има и салицилова киселина вътре, мисля даже че е основната съставка.
Забравих да кажа, че освен мазилата ми предписа да пия и Геритамин Нео.

мерси, че сподели. Мисля че това е решението на проблема с подкожните косми, всичко останало е или временно решение или нищо.Ще питам и аз в аптеката дали могат да направят тази маска Peace

Явно някои аптекарки са запознати, защото като отидох в аптеката и погледнаха рецептата, веднага казаха "Аха, това е за космите на краката". Интересното обаче е, че преди като съм питала в разни аптеки дали могат да ми препоръчат нещо за подкожните косми, или ме гледаха странно и вдигаха раменете, или ми предлагаха Kerapil....И аз си мислех, че сигурно на другите хора не им растат така космите, та да ме гледат толкова учудено аптекарките Rolling Eyes

# 67
  • Мнения: 56
Radence, mаската не се продава в готово състояние. Дерматоложката написа някакви съставки в рецептата, в аптеката ми ги смесиха и ми дадоха маската в една кутийка. Прилича малко на блажна боя  Grinning Не мога да разчета точно какво е на рецептата, но има и салицилова киселина вътре, мисля даже че е основната съставка.
Забравих да кажа, че освен мазилата ми предписа да пия и Геритамин Нео.

мерси, че сподели. Мисля че това е решението на проблема с подкожните косми, всичко останало е или временно решение или нищо.Ще питам и аз в аптеката дали могат да направят тази маска Peace
И аз ще попитам .Благодаря,Neverwas! Wink

# 68
аммм,аз си правя пилинг с утайка от кафе,смесена с бадемово масло:) имам мнооого нежна и тънка кожа,плюс "екстрата",че е супер суха и я мажа с бебешкия гел на Джонсън с оранжевата капачка.Супер мирише и помага.Да сте много красиви и щастливи!  bouquet

# 69
здравейте имам подобен проблем пробвах с ихтиол йодасепт но не става подува се и боли ако знае някой нещо друго че не искам пак да ме цепят благодаря

# 70
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
revenge, а защо не отидеш на лекар?
аз преди 2 години имах такъв косъм-гад отзад на крака, рових с игла, рових и накрая се предадох. отидох на лекар, жената ми изписа антибиотик Rolling Eyes
после помня много лесно го извадих

# 71
  • Мнения: 1 149
Поне 2 пъти в седмицата ползвай ексфолиант за тяло под душа. Би трябвало да помогне  Hug
Според мен няма значение дали епилаторът е стар или нов,те космаците пак така растът #Cussing outи от време на време  ми се струва,че пак бръсначът трябва да играе.После като  поникнат  едновременно и ХОП с епилаторчето.Успех ти желая с ексфолианта  bouquet

# 72
  • Мнения: 52
здравейте! и мен ме вълнува тази тема.за краката добре newsm10,те издържат на обтриване с ексфолиант,нозоната на бикините newsm45?как да се справим с нея?глям кошмар е  smile3511.чакам съвет и ви благодаря предварително

# 73
Zdraveite, az su6to imam problemi s vrastnali kosmi osobeno po krakata. No imam edin koito e v zonata na bikinite,edna ogromna podutina,koqto ujasno me boli,neznam kakvo da pravq ve4e,opitah tolkova ne6ta,mazah q s antiboitici i kakvo li o6te ne i ni6to. Hodih na lekar za da mi q scepi,no toi otkaza,kaza mi 4e ne se bila dostati4no nadula podutinata Sad i taka dva puti hodq pri nego,no toi ne i ne. Kakvo da pravq?

# 74
  • Мнения: 52
аз също имах преди много време подутина колкото малко бобено зърно и го открих случайно след баня.уплаших се много.мина известно време и се пукна наблюдавах го редовно.до лекар не стигнах слава богу,но от тази подутина излезе нищо и никакъв косъм,а очаквах да е доста навит иидълаг.казаха ми да го мажа с йод и така направих мазах го редовно.кожата изсъхва защото йодът го изгаря.после видях ,че има косъм ,но мина доста време докато успея да го извадя и така ,но всичко с което съм го тормозила(пинцета имам предвид)съм мазала със спирт100% и въпреки това внимавай да не стане инфекция.желая ти успех newsm10

Общи условия

Активация на акаунт