Борбата с подкожните косми

  • 237 526
  • 736
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 664
И аз имам такъв проблем, и вече почвам да си мисля, че си е  до кожа. И с нов, и със стар епилатор, и с ексфолиране, и без, все имам подкожни косми. Сега гледах някакво ексфорлиращо олио със сол от Мъртво море и ще си го поръчам, дано е  по-ефективно.

# 16
  • София
  • Мнения: 2 374
Бях намерила някаква рецепта за някаква билкова "пита", дето давала резултат при такива косми, трябва да я потърся ...

# 17
  • Мнения: 170
Записвам се и аз да следя темата, че и това ми е проблем.

# 18
  • Мнения: 689
Аз докато се къпя си обтривам краката с гъба луфа. Има ефект и то голям. След това мажа с лосион за тяло. Подкожните ми косми намаляха доста.

# 19
  • Мнения: 4 202
И аз имам такъв проблем, и вече почвам да си мисля, че си е  до кожа.

До кожа си е, аз имам такъв проблем и някои приятелки даже се чудят как така, те имали по 1-2 косъма така само.
Не проработи ли игалта при мен няма спасение от ситуацията  Sick

# 20
  • Мнения: 68
Според мен освен до кожа си е до косми. И аз и сестра ми сме с твърди коси и съответно косми,  smile3511
аз имах този проблем доста дълго време все още има тук таме но положението се оправи откакто почнах да си правя само професионална кола маска, освен това ексфолация + постоянно мажене на кожата с лосион. Мойта кожа си е суха и така и е мн добре, но определно мисля че някои кожи и косми не се повлияват добре от епилаторите. Затова по-добре да се помисли за друг вид епилация, наистина според мене това е в основата. smile3512

# 21
  • Мнения: 102
И аз ще следя темата, че и при мен проблема е същия особено в областта около бикините.

# 22
  • София
  • Мнения: 2 271
И аз имам такъв проблем, и вече почвам да си мисля, че си е  до кожа.

До кожа си е, аз имам такъв проблем и някои приятелки даже се чудят как така, те имали по 1-2 косъма така само.
Не проработи ли игалта при мен няма спасение от ситуацията  Sick
E, добре, с иглата не ти ли се "разрошва" кожата?  Thinking

# 23
  • Мнения: 4 202
E, добре, с иглата не ти ли се "разрошва" кожата?  Thinking

Не е много приятно, ама друго при мен не работи.

# 24
Oф, и аз ще следя темата, че ми е болна. Аз такива белези съм си направила по краката от тия косми, че пола не мога да облека.   Cry И търкам с луфи и с утайки от кафе и космите са ми дебели, а кожата суха и тънка и пак нищо.  #Cussing out Растат си хоризонтално под кожата и тва си е. Най-гадното е като образуват пъпки... чудо!  #2gunfire  Спрях колата и епилатора и сега съм почнала да бръсна та барем се оправи положението за лятото.  Praynig Rolling Eyes

# 25
  • Мнения: 1 100
И аз да похваля кремчето на Вийт - страхотно е, за разлика от Керапил. Видях подобрение само след няколко часа - раничките от подкожни зарастват светкавично без да остава белег. Ползвам го едва от два дни и съм супер доволна. Grinning

# 26
  • Мнения: 9 865
И аз го имам този проблем. Жестоко е, понякога ми се реве, защото изглеждам като войник, краката ми са адски изранени. На бикини линията имам един врастнал косъм,който май стана на киста (ако някой знае към какъв доктор да се обърна или как да го махна ще съм благодарна, защото досега всички лекари ми казват, че било няма нищо и щяло само да се махне, но НЕ БИ) и ме дразни. Пробвала съм всички известни на света методи и може би това е една от причините, космите ми са се видели в чудо и сега ми отмъщават. При мен колата засега има задоволителен ефект, а на триъгълника почти перфектен. Ръце и подмишници обработвам с епилатор и нямам никакви проблеми.
Като прочетох за Керапил исках да го купя, но не съм и до сега. Но като виждам такива хвалещи отзиви за Вийт, мисля, че ще си го купя... Last hope!
Успех в неравностойната борба с косЪмите!

# 27
  • Мнения: 1 745
И аз го имам този проблем. Жестоко е, понякога ми се реве, защото изглеждам като войник, краката ми са адски изранени. На бикини линията имам един врастнал косъм,който май стана на киста (ако някой знае към какъв доктор да се обърна или как да го махна ще съм благодарна, защото досега всички лекари ми казват, че било няма нищо и щяло само да се махне, но НЕ БИ) и ме дразни. Пробвала съм всички известни на света методи и може би това е една от причините, космите ми са се видели в чудо и сега ми отмъщават. При мен колата засега има задоволителен ефект, а на триъгълника почти перфектен. Ръце и подмишници обработвам с епилатор и нямам никакви проблеми.
Като прочетох за Керапил исках да го купя, но не съм и до сега. Но като виждам такива хвалещи отзиви за Вийт, мисля, че ще си го купя... Last hope!
Успех в неравностойната борба с косЪмите!

Аз също имах такъв косъм на много деликатно място.Носих си го така повече от година,до като малко преди бала ми не се възпали и толкова болеше,че не можех да си движа крака.Отидох в местната поликлиника при хирурга.Сложи ми упойка (това беше единственото болезнено нещо) и после ми го сряза съвсем малко.Извади косъм около 2,5 см.!!! Няколко дни ходих да ми го промиват и ми мина.Сега си имам много сладък белег и малък участък без косми-не знам защо.Може би съм ги изгорила с някой препарат от тези,с които се мазах.Отивай докато не стане нещо по-сериозно.  Hug

# 28
  • Мнения: 9 865
Pebs, ти си злато.
Значи директно при хирурга, без това-онова. Моето е същото нещо, сигурна съм, косъма може и по-дълъг да е...

# 29
  • Мнения: 1 745
Pebs, ти си злато.
Значи директно при хирурга, без това-онова. Моето е същото нещо, сигурна съм, косъма може и по-дълъг да е...

Милата.Добре,че не ти се е подуло и подлютило още.Отивай и бързо да свършваш с тази гадост .   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт