ОТЗИВИ ЗА ЯСЛИ ОКОЛО Х-Л ПЛИСКА ИЛИ КВ. ГЕО МИЛЕВ

  • 8 457
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 7 242
На Лидице, доколкото знам, е много малтко и е филиал на градината на Хр. Максимов т.е. за големи е.
Има голяма ДГ /за ясла не знам/ на ул. Хемус към пазар Ситнякова. Състои се от нова и стара част. Аз съм ходела в старата и поне тогава много ми харесваше Grinning

# 16
  • София
  • Мнения: 2 857
Много хубави неща чух за яслата, която се намира на ул. Христо Максимов. Днес записах бебчо там на кухня и я видях. Много хубава нова постройка, но за друго незнам.

 newsm78 нова посторйка

скъпа, тази ясла я има от времето на съпруга ми

инак сина ми е в другата ясла, но от приятели знам, че става

# 17
  • Мнения: 272
И аз да се включа с питане относно яслата на "Христо Максимов" .
В края на месец май ходих да подам молба /мислех, че до есента ще почна работа/ - директорката ми се видя изключително приятен човек. Днес ми се обади да ме пита дали потвърждавам желанието си да запиша лапето от септември.
Виждам, че тук има мами, чиито деца посещават /или са посещавали/ тази ясла. Иска ми се да знам подробности.
Факт е, че засега няма изгледи да си намеря работа, т.е. мога да продължа да си гледам детенцето, ходенето на ясла не е наложително. От друга страна ми се ще  да  бъде сред свои връстници и въобще да се поразделим малко  Whistling
Споделете впечатления  Laughing Ще ми бъдат от голяма полза за да взема бързо решение newsm78

# 18
  • Мнения: 1 512
Аз днес подадох молба в 36-та. Има добри отзиви за нея, пък ще видим. Rolling Eyes

А откога ще тръгне- питам, защото и моето бубулече се очертава да е там?

# 19
  • sofia
  • Мнения: 8 938
Аз днес подадох молба в 36-та. Има добри отзиви за нея, пък ще видим. Rolling Eyes

А откога ще тръгне- питам, защото и моето бубулече се очертава да е там?
Днес вече ходихме точно там Mr. Green
Виж темата "Радини вълнения"

# 20
  • Мнения: 217
И аз да се включа с питане относно яслата на "Христо Максимов" .
В края на месец май ходих да подам молба /мислех, че до есента ще почна работа/ - директорката ми се видя изключително приятен човек. Днес ми се обади да ме пита дали потвърждавам желанието си да запиша лапето от септември.
Виждам, че тук има мами, чиито деца посещават /или са посещавали/ тази ясла. Иска ми се да знам подробности.
Факт е, че засега няма изгледи да си намеря работа, т.е. мога да продължа да си гледам детенцето, ходенето на ясла не е наложително. От друга страна ми се ще  да  бъде сред свои връстници и въобще да се поразделим малко  Whistling
Споделете впечатления  Laughing Ще ми бъдат от голяма полза за да взема бързо решение newsm78

Моята дъщеря ходи там от миналата есен, много съм доволна от персонала, добре се държат с децата, научи се сама да яде, започна много да говори, брои до 10 и знае страшно много песнички (сравнявам с други деца на нейната възраст, които също ходят на ясла и смятам, че много добре й се отразява). Аз работя точно срещу яслата, това лято правихаремонт в двора и направиха още една площадка. Смятам, че базата е много добра, колкото и стара да е постройката, след ремонта изглежда доста добре.

# 21
  • Мнения: 272
Моята дъщеря ходи там от миналата есен, много съм доволна от персонала

Синът ми тръгна от онзи ден /виж "Кой тръгва от есента..."/. За двата дни, в които посещава яслата, останах с прекрасни впечатления от персонала - мили, усмихнати, обясняват всичко с подробности... Абе, много ми легнаха на сърце!

ОФФ -. В онези далечни години, когато аз ходех на детска, нещата стояха по съвсем различен начин. Що бой съм изяла от учителките, що гнусни манджи - не искам да си спомням. Само ще кажа, че като си играех с куклите на "детска градина", ги нареждах на леглото и яко ги налагах  с една точилка.  Sick

# 22
  • Мнения: 1 403
Ей мамчета немога нещо да вдена  newsm78 Тази ясла на "Христо Максимов" ПРИКАЗКА ли се казва? Както я обяснявате,мисля 4е е същата но незнам как се казва улицата...

# 23
  • sofia
  • Мнения: 8 938
Тъй като темата е за отзиви да си напиша впечатленията за 36 ясла "Слънчево зайче" в Изток, вече имаме такива след тримесечно ходене Grinning.
Ние сме в 4-та група. Доволна съм от персонала. До сега не съм го взимала с пълен памепрс или подсечено дупе. Ние трудно свикнахме, особено с едната госпожа, но сега всичко е ок. Знае много песнички. До сега са имали два пъти театър. Ще идва Дядо Коледа и ще им носи подаръци.
Групите в тази ясла са малки (мах. 15 деца), в сравнение с яслите в ОДЗ-та.
Подадох молба през юни и септември бяхме на линия. Никакви допълнителни пари или подобни "екстри" не са ми искали. Месечно се носят санитарни материали - т. хатрия, салфетки, мокри кърпи и вода.

Общи условия

Активация на акаунт