Фотошоп 27

  • 18 889
  • 484
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 941
mimmss , на мен снимката ми идва доста мъничка - що не я увелчиш малко?! И това изсветляване по краищата й, също ни мъ кефи...   bouquet

# 46
  • Русе
  • Мнения: 611
mimmss на мен пък много ми харесват и двете.Много хубава рожденничката вече е истинска госпжица Grinning

# 47
  • Мнения: 6 472
Ау EliG, сега като ти видях страхотния речник виждам че съм пропуснала да напиша сиренето в моя ooooh! Мартина му вика сии, така вика и на кума ни (Свилен) и на баба си (сийка) Joy

Миммс, много ми харесва лилавата  bouquet Доживяхх да видя снимки от рождения ден на твоята Марти в рамка Joy

# 48
  • Мнения: 292
boomerang  newsm51 много ти благодаря!!!! страшно ме изненада  Hug Hug Hug много красива рамка си му направила на моето дребното    Grinning

ще можеш ли да ми я пратиш моля те в голям формат да я разпечатам и да я сложа в албумчето!
мейла ми е yanislavas@yahoo.com

# 49
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Аз се явявам на поправка с тези ми 2 работи:

# 50
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
дамаянти тази книжка ще можеш ли да ми я пратиш ... плссс desytass@abv.bg
весика едни розови цветя видях на снимката ти може ли да ми ги пратиш или качиш в сайта  Mr. Green
EliG много ми харесва идеята и изпълнението ... и аз ще изплагиатствам  Embarassed ако можеее   Grinning
кошничке много сте си готини  Grinning
нещо хич не ми спори тези дни и муза нямам  Sad срам не срам се разписвам с нещо съвсем и аз не мога да го определя... ако имате идей казвайте да го поправям

http://desytka.multiply.com/photos/hi-res/1/70?xurl=%2Fphotos%2Fphoto%2F1%2F70
много ми харесва размяната на снимки на дечковците и страхотни неща сте направили но поради проблема с музата ми не се наемам да правя нещо по скоро ако някой иска ще кача снимки на Емата да направи

# 51
# 52
  • Мнения: 179
Добро утро  Grinning
EliG,речника е много хубав,ще взема и аз да направя рамка на смешните думички на Алекс  Laughing
mimmss,рамките са разкошни  Hug
Аз нещо съм на червена вълна  Simple Smile

# 53
  • Мнения: 4 406
boomerang  newsm51 много ти благодаря!!!! страшно ме изненада  Hug Hug Hug много красива рамка си му направила на моето дребното    Grinning

ще можеш ли да ми я пратиш моля те в голям формат да я разпечатам и да я сложа в албумчето!
мейла ми е yanislavas@yahoo.com
за съжаление имах идея да я пусна за конкурса и я направих в размер 10 на 15. запазила съм я в работен вариант някъде по средата на процеса... ще я направя пак по- голяма. в какъв размер я искаш?

# 54
  • Мнения: 1 084
Запис на трета страница Simple Smile))

# 55
  • София
  • Мнения: 2 374
desytka, ето цветята:
http://konkurs1.multiply.com/photos/hi-res/19/57?xurl=%2Fphotos%2Fphoto%2F19%2F57

Кате, мерси много   bouquet
Горска Фея, къде се изгуби? Рамката е супер!
EliG, desytka прекрасни са!
milena000, много е нежна.
кошничката, харесв ми, пасва си цветово.

# 56
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Мадгърл, за бордюрите-провери в www.lenagold.ru

# 57
  • Мнения: 357
Искам да помоля някоя мама,ако има да качи в общия сайт фонове подобни на този:
     разкъсан картон.
Благодаря предварително  Hug

# 58
  • Мнения: 2 271
malkata86 качила съм ги тук

# 59
  • Мнения: 292
boomerang не се притеснявай в 10/15 е добре   bouquet благодаря!

ето и от мен нещо


http://danielploshtakov.multiply.com/photos/photo/4/71

Общи условия

Активация на акаунт