Фотошоп 27

  • 18 892
  • 484
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 2 374
Последно за днес и от мен  Grinning
за ЛУСИ - май постигнах голяма шарения  newsm78


# 31
  • София
  • Мнения: 2 161
Някой може ли да ми каже от къде  да си сваля бордюри ? Peace

# 32
  • Мнения: 1 941
Трилиън последната ти рамка е уникално добра !!! Malenna   smile3501 smile3501

# 33
  • Мнения: 1 884
floralpina страхотна "футболна" рамка   bouquet

# 34
  • Русе
  • Мнения: 611
Vesika много ти благодаря   bouquet много ме зарадва и е много хубава рамката , сейвнах си я .

# 35
  • у нас
  • Мнения: 5 716
 Peace

# 36
# 37
  • София
  • Мнения: 715
Здравейте мацки   bouquet
Първо да ви кажа браво за последните страници от предишната тема - пълни са с красоти  Hug
Специално искам да кажа добре дошла отново на EliG - изключително се радвам, че пак си сред нас!   bouquet
Гледам, че и Sinara се е появила - добре дошла и на теб!   bouquet
После... идеята да си разменим децата  Wink е страхотна, но по разни мои си съображения предпочитам да не рамкирам чужди снимки, за да не стане някой гаф  Wink Но с удоволствие следя ентусиазма, с който момчешките мами рамкират момиченца  Mr. Green Много е весело!
Дамаянти гледам, че сървъра ми е върнал писмото с "държачите", поради незнайна причина - файла не е голям  Crossing Arms Както и да е, сега ще ги събера наново в един зип /понеже предишния го изтрих/ и пак ще ти ги пусна  Peace Съжалявам за забавянето, но няколко дни не съм включвала компютъра, защото ни бяха предупредили, че поради някаква си профилактика са възможни токови удари #Cussing out
Поради тази причина продължавам да съм в застой, но днес съм се "наточила" да рамкирам, да видим какво ще стане  Rolling Eyes

# 38
  • София
  • Мнения: 6 743
Направо ми напълнихте очите  Heart Eyes Hug Дяволке, чудничка е  Heart Eyes Бумеранг - много е нежна  Hug
И художническите са върха, изобщо, започнали сте новата тема със страхотни красоти   bouquet
На мен ми е малко крив деня и направих нещо съвсем набързо в темата, само за да се запиша  Embarassed Embarassed Embarassed

http://damaianti.multiply.com/photos/hi-res/9/37?xurl=%2Fphotos%2Fphoto%2F9%2F37

И да се похваля  Embarassed - вече съм с двуядрен процесор и програмата върви супер  Mr. Green

Последна редакция: сб, 19 май 2007, 22:11 от Дамаянти

# 39
  • у нас
  • Мнения: 5 716
Благодаря ти Mimmss   bouquet аз си ви следя редовно, само дето време не ми остава на творя от чистене, щото в понеделник сме именници с малкия. Че се готвим за гости Laughing

# 40
  • Мнения: 1 941
Една рамка, която направих за едни приятелки. Розовото е в малко в повечко, ама така дойде ....

# 41
  • София
  • Мнения: 715
Включвам се с нещо, което зъпочнах миналата седмица и чак сега го довърших... Нооо не съм доволна особено от резултата  Confused

# 42
  • София
  • Мнения: 4 025
Mims, мноооого ти благодаря! HugИскам да кажа , че благодарение на теб мога да направя рамки на бебешките снимки на дъщеря ми  bouquetОстанаха ми още няколко за рамкосване и после ще пусна албума.А иначе рамката е хубава, на мен само снимката ми стои леко по-малка.
Ето и нещо от мен:

# 43
  • София
  • Мнения: 715
Ели, и Мартина викаше не албума "алгум"  Mr. Green
Идеята за думичките ти е страхотна  Hug
Може ли да изплагиатствам?  Embarassed

А от мен още една бърза от рождения ден...

# 44
  • София
  • Мнения: 4 025
Mims, иска ли питане.Последната рамка е много добра.
Как ги правите тези бързите рамки не ми е никак ясно- аз май съм отвикнала от фотошопа и с часове вися пред една рамка и преправям ли преправям и все не ми харесва.

Общи условия

Активация на акаунт