Какво мислите за свирките и практика ли са за вас?

  • 62 099
  • 302
  •   1
Отговори
# 45
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 672
Не! Според мен зависи от отношението ти към притежателя на органа!  Grinning Нали знаеш , всичко е в главата! Simple Smile
Абсолютно вярно  Peace

# 46
  • Мнения: 674
Правя го и ми е много гот.
На мен да ми го правят е също много приятно.
Според мен при теб проблема е по скоро психически.
Вземи бонбон сметана или нещо подобно ще има ефект! Embarassed

# 47
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Какво я правите тая сметана- мажете ли го? Представям си как лепне...

# 48
  • Мнения: 3 500
Не обича да ползваме презерватив, но като се замисля и с него би ми било гадничко. Той пък е мазен...
Е много си претенциозна  Crossing Arms Laughing Joy
Мъжете много го обичат това нещо, прави го от време на време, например на 5 акта веднъж.

# 49
  • Мнения: 3 500
Да бе, пускай му зъбки, сам ще се откаже. Confused

# 50
  • Мнения: 6 906
Не обича да ползваме презерватив, но като се замисля и с него би ми било гадничко. Той пък е мазен...
Мажи го с течен шоколад. Вкусно и калорично Mr. Green
Сега видях, че по-назад са предложили сметана. И така става, но ми се струва, че шоколадът повече ще притъпи усещането.

# 51
  • Мнения: 2 336
Доста идеи дадохте на жената. Мисля, че стига да има желание да се справи с проблема ще го превъзмогне. Истината е, че мъжете наистина обичат това. Ако нещо се позабравя моят не пропуска да ми напомни по много мил начин.
Ама идеята с шоколада наистина е по-добра, ама и по- цапаща.

# 52
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
.. "как да са ни приятни свирките" направо казвайте, защо да я сменям?

казвам: като си ги платиш. За 5 кинта знайш колко мераклийки има на околомръсТното... Даже и Околомръсница може да го подвърди Wink

# 53
  • Мнения: 6 906
Ама идеята с шоколада наистина е по-добра, ама и по- цапаща.
Не чак толкова ако старателно си изядеш всичко Laughing

# 54
  • Мнения: 185
Най-много щипка на носа,щом ти мирише,но пък има вероятност от задушаване newsm78

# 55
  • Мнения: 22
Да бе, пускай му зъбки, сам ще се откаже. Confused
rotfImbo rotfImbo rotfImbo

# 56
  • Мнения: 1 425
Практика са и харесвам много.
С презерватив - според мен тва никаква свирка няма да е.
Идеи:
Ако е в леглото - с малко мед май е най-добре Wink има шанс да се омацате, ама това да ви е проблема, като си спомня аз с едно гадже и един шоколадов сладолед какво си направих леглото ...  Laughing  Laughing  Laughing

Друго нещо - под душа заедно, изкъпваш го старателно - ти, не той сам Simple Smile и после една свирка там докато е мокър и чистичък.
Играй си с него като с малко животинче, не бързай, милвай го с ръка, после целувки и после по-сериозно.  Grinning

# 57
  • Мнения: 656
Пантер, хубаво начало си казал...
Иначе аз заменям меда с червено вино, по-естествен вкус е...
А и мезето за червеното вино обикновено е червено ....

# 58
  • Мнения: 9
Страшни сте! javascript:void(0);
SmileМерси много! Все ще излезе нещо.

# 59
  • Мнения: 96
Много зависи от настроението и от степента на възбуда.За това че ти се повдига си мисля,че е доста надарен мъжо ти, в което нема лошо.Поне докато свикнеш пробвай с чаша вино преди това.Обясни му,че трябва да си много възбудена за тези неща.И помни,че трябва да бъде удоволствие и за двама ви.Аз ако съм много възбудена му позволявам да експлодира в мен и ми доставя огромно удоволствие,но не гълтам,защото не мисля,че ще ми хареса,пък и той не настоява.

Общи условия

Активация на акаунт