Какво мислите за свирките и практика ли са за вас?

  • 62 087
  • 302
  •   1
Отговори
# 30
Не мога да повярвам, че никой не се е сетил да я посъветва да опита със сметана Wink
Иначе не са практика за нас, по-скоро изключение по празници.

# 31
  • Мнения: 2 220
Не мога да си представя свирка с презерватив...  Rolling Eyes

# 32
  • някъде в орбита...
  • Мнения: 2 913
Не мога да си представя свирка с презерватив...  Rolling Eyes

 Peace

.......Лично на мен ми е голям кеф, а още повече като виждам и чувам колко му  е  гот newsm03  Mr. Green Сутрин също съм го събуждала така и направо не мога да ви кажа какво се случва после. Ммммм  smile3503

Мдам, както се казва "Неговото удоволствие е и мое удоволствие", и обратното  Wink Laughing

# 33
  • Мнения: 4 068
И аз съм тези, които го правят с удоволствие това упражнение. Особено като виждам колко му харесва на мъж ми.
Пробвай да не го......хм..... лапаш прекалено много, защото може и от дълбочината да ти се гади. Уф, много е кофти тази ситуация признавам. За нас няма табута в секса и честно не знам какво да те посъветвам, защото не ми се е нарагало да решавам такива проблеми.

# 34
  • Русе
  • Мнения: 7 794
Не четете ли Плейбой?  Laughing
Хората вече са го измислили това.
Ментов бонбон!
Колкото по-лют,толкова по-добре и за двете страни.
Аз така си реших проблема
  bouquet

# 35
  • Мнения: 9
Това с ментовия бонбон звучи интересно. Ще взема да го пробвам. Иначе явно аз съм си консервативна като гледам как всички си го практикуват и то 90% от който с кеф. А относно сметаната не благодаря... нали ще трябва и да я глътна.
Благодаря много за ентусиазма на всички които ми писаха. javascript:void(0);
Smile

# 36
  • Мнения: 3 423
Ухапи го!

# 37
  • Мнения: 1 817
На теб защо не ти харесва  newsm78 ? Ако те е гнус, просто го накрай да се къпе преди да си ляга на пример  Peace ... Аз лично много се кефя на орална стимулация и ми е кеф да го стимулирам по  същия начин. Мисля, че всичко е до нагласата. А пък и има толкова техники, които можеш да прилагаш с език, че дори не се налага да го лапаш целия  Laughing .

# 38
  • Мнения: 490



 Joy Joy Joy
Тая тема ме разби....

# 39
  • Мнения: 17 546
Нещо... Thinking  някой май пак ни взе за мезе...   Mr. Green

# 40
  • в Низината
  • Мнения: 705
Щом не ти е приятно, говори с него и не го прави.

# 41
Мога само да кажа, че с предишния ми приятел ме беше гнус. Със сегашния, който вече ми е и мъж, ми беше супер от самото начало. Явно зависи от конкретния орган Simple Smile

# 42
  • France
  • Мнения: 726
1. Вземи някакъв бонбон преди това, както спомена една съфорумка.
2. В началото не го оставяй да "експлоадира" в теб. Мъжът ти ще те разбере.
3. Може и смешно да звучи, но направи суха тренировка с банан.
4. Не е нужно да се гълта. На мен не ми е приятно и не го правя.

# 43
  • Мнения: 1 733
Мога само да кажа, че с предишния ми приятел ме беше гнус. Със сегашния, който вече ми е и мъж, ми беше супер от самото начало. Явно зависи от конкретния орган Simple Smile
Joy Joy Joy
Но си права!

# 44
  • Варна
  • Мнения: 2 268
Мога само да кажа, че с предишния ми приятел ме беше гнус. Със сегашния, който вече ми е и мъж, ми беше супер от самото начало. Явно зависи от конкретния орган Simple Smile
Не! Според мен зависи от отношението ти към притежателя на органа!  Grinning Нали знаеш , всичко е в главата! Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт