ИКЕА

  • 86 651
  • 881
  •   1
Отговори
# 870
  • Мнения: 6 167
........
 Та ако видиш мостра на нещо което си си харесала,а нещото го няма в момента, не се отчайвай...временно го няма,но ще докарат и ще има. Това им е концепцията всъщност. Ако ме разбираш... Wink[/b]


Разбирам те и не се отчайвам . Икеа не е единствения избор.  Peace

# 871
  • Мнения: 3 674
........
 Та ако видиш мостра на нещо което си си харесала,а нещото го няма в момента, не се отчайвай...временно го няма,но ще докарат и ще има. Това им е концепцията всъщност. Ако ме разбираш... Wink[/b]


Разбирам те и не се отчайвам . Икеа не е единствения избор.  Peace

Така е ....но не и в България Peace Аз лично предпочитам разнообразието и интересните форми на Икеа много повече  отколкото троняските мебели например...

# 872
  • Мнения: 4 392
Иначе с мизерните 500-800 лева кое по-напред да купиш...ядене, да си платиш тока..или мебели от Икеа да купуваш...
Искам и аз едни такива мизерни 500-800 лева да получавам пък.. Crossing Arms

# 873
  • Мнения: 3 674
Иначе с мизерните 500-800 лева кое по-напред да купиш...ядене, да си платиш тока..или мебели от Икеа да купуваш...
Искам и аз едни такива мизерни 500-800 лева да получавам пък.. Crossing Arms
А колко са заплатите в Бг...не са ли толкова бе моичета?  newsm78 Поне моите прятели в София ми казват за такива заплати.

А иначе  казах мизерни...в сравнение с цените на всичко и стандарта.  Те цените в България  се вдигат и скачат  всеки месец....а заплатките си остават почти същите,и си мисля че наистина са мизерни....не е ли така...може и да се бъркам Rolling Eyes

# 874
  • Мнения: 4 392
Za София наистина са миzерни.. Peace
Тук в Добри4 трябва да си щастлив, ако вzемаш 350_ 400.


(Нещо се прецака тук. Затова пиша странно. Confused )

# 875
  • Мнения: 219
Има светлина в тунела...

http://imoti.investor.bg/?cat=109&id=56780 - Първият магазин на IKEA у нас отваря през 2009 г/

# 876
  • Мнения: 292
ето това пише на страницата им за Австрия/на англ.е текста/

http://www.ikea-group.ikea.com/corporate/about_ikea/ikea_group_stores.html

България, естествено липсва, на затова пък Китай и Русия са с няколко магазина!
Прави впечатление също, че Финландия има малко магазини за тази богата страна, освен това в Австралия има и франчайз, и собствени икеа магазини?!?

Да си призная,отдавна не съм си била в България Embarassed, но впечатленията са ми ,че цените на мебелите там са по-високи отколкото ширпотребата на икеа. Значи покупателната способност на населението не е фактор за навлизане на пазара. Мога да си представа също,че цяло Скопие ще се изтърси да пазарува в "нашата"икеа, по близко им е отколкото Солун.

Въобще такава загадка ми е фирмата, няма ли някоя от вас да работи като журналистка, ще излезе интересен материал,особено ако се добере до собственика И К/как му беше името newsm78/ за интервю.

# 877
  • Мнения: 5 462
Да си призная,отдавна не съм си била в България Embarassed, но впечатленията са ми ,че цените на мебелите там са по-високи отколкото ширпотребата на икеа. Значи покупателната способност на населението не е фактор за навлизане на пазара. Мога да си представа също,че цяло Скопие ще се изтърси да пазарува в "нашата"икеа, по близко им е отколкото Солун.

Въобще такава загадка ми е фирмата, няма ли някоя от вас да работи като журналистка, ще излезе интересен материал,особено ако се добере до собственика И К/как му беше името newsm78/ за интервю.


А възможно ли е някой тук в България просто Да има интерес Да НЕ се отваря в близките няколко години магазин Икеа ???Може би звучи глупаво но като гледам много бавно и трудно пробиват подбни на Икеа международни търговски вериги ...???Та се питам защо и по каква причина в България навлизат толкова трудно ???Някой им пречи ли или има друга причина ??

# 878
  • Мнения: 1 002
едва ли има конспирация Simple Smile
просто са преценили , че българите могат да отидат до Букурещ , който не е толкова далеч ,
а и ние сме под 8 милиона , румънците са 22 милиона , затова са предпочели тях
иначе заплатите са еднакви горе-долу и в двете страни ...

лично ние с мъжа ми никога няма да се грабнем , за да ходим до Румъния точно за обзавеждане на жилище ,

тук се говори за големи количества , тогава си заслужава , но за едно жилище ...няма го тоя ентусиазъм у нас  Simple Smile

# 879
Mnogo se izvinqvam , ama nqkoi moje li dami kaje kak da stigne do Ikea v Solun
Kade tochno se namira 4e utre triabva da sum tam. Mnogo shte sum vi blagodaren
Do solun znam kak da stigna a sushto taka sum bil vednuj v Ikea ama ne karah az i mi e malko oburkano znam 4e e po okolovrustnoto no posle ......

# 880
  • Мнения: 292
виж това дали ще те оправи


http://www.ikea.gr/stores/?store=4&language=0

# 881

Общи условия

Активация на акаунт