Пералня каква?

  • 7 907
  • 51
  •   1
Отговори
# 30
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Деянче, нали не говориш сериозно?  Thinking Убедена съм, че е така... Щото те "познавам".
И дали да пиша повече се чудя...  Thinking
Тук не става дума да си отвориш люка и да ти паднат 2-3 парцала на пода... А да си отвориш капака на барабана и да си изтървеш прашките м/у казана и барабана примерно. Е, какво правим тогаз?
Ами ако не затвориш добре капака на барабана и той се отвори и задере горния... или остане отворената част в най-ниското...
Уф, аман...
Сприрам наистина  ooooh! че то тук много специалистКИ и 1 специалист имате за цвят, де.

# 31
  • Sofia
  • Мнения: 6 235

Тук не става дума да си отвориш люка и да ти паднат 2-3 парцала на пода... А да си отвориш капака на барабана и да си изтървеш прашките м/у казана и барабана примерно. Е, какво правим тогаз?

Ами така кажи де, аз разбрах, че докато се вадят дрехите от барабана
Ето сега като ми обясни те разбрах идеално та даже взех, че се съгласих с теб. да не повярва човек. А я кажи много гащи ли вадите изпрани, мръсни с пико ако  Laughing ?

# 32
  • Мнения: 46 518
... А да си отвориш капака на барабана и да си изтървеш прашките м/у казана и барабана примерно. Е, какво правим тогаз? ... Ами ако не затвориш добре капака на барабана и той се отвори и задере горния... или остане отворената част в най-ниското ...

Ъъъъ, това звучи гадно, ако моята беше такава, никога не бих ги защитила  Mr. Green не знаех, че има и такива, не съм надничала в други с горно  Blush при кои марки е това?

При моята всичко е плътно, няма от къде да се мушнат прашки или каквото и да е друго, даже да ги тъпча насила.

Капакът не е един, а са 2 вратички една с/у друга и застопоряват барабана.
Преди да се пусне пералнята се заключват, ако не се заключени, автоматично се връщат обратно и служат за ограничител, за не може да се превърти барабана.
Вратичките и горния капак нямат допирни точки, независимо дали са затворени или отворени, задиране не може да стане.
Отварянето става с известно услие, за да не може да се отвори случайно.

Заплес съм и ми се е случвало да не заключа вратичките,само малко позамириса на кабел Whistling изкара си цялата програма, барабанът така и не беше успял да се превърти.

# 33
  • Мнения: 2 567
Аз съм за Зануси. Моята е такава и вече не е първа младост, но до сега не и се е налагал ремонт и не се чува като пере. Внесена е от Англия(ако това има значение). Често пъти се изкушавам по новите, засукани перални, но сърце не ми дава да се разделя с нея.
Ако реша нова да взема, пак ще е Зануси.
Майка ми си купи наскоро Whirlpool. Такъв шум вдига, че имам чувството, че ще експлодира.

# 34
  • Мнения: 142
За мен пералнята е GORENJE. Имам такава вече 6 години и до сега не съм имала никакви проблеми.

# 35
  • Мнения: 13 191
Аз съм с whirlpool и хич не съм доволна. Смятаме да купим нова /не, че тази е стара, ама .../, но да е свястна и ще следя темата.

# 36
  • Мнения: 19 485
Момичета, аз от днес ще съм с Горение. Старата пералня /впрочем на 6-7 тод/, което например за майка ми си е съвсем нова... протече - казанът се бил пробил според техника и не можело нищо да се направи. Ходих, питах, направо се побърках, и понеже вече 2 седмици НЯМАМ пералня, което съм сигурна всяка една от вас знае какво означава, ми писна и се реших на Горение. Моите родители си купиха тази марка по същото време, когато аз си купих моето негодно вече Конелиано и не са имали никакви проблеми от тогава. Само ще споделя че по съвет на техник трябвало да се търси пералня с иноксов казан, защото разните там карбоплекси издържали три-четири години и трябвало да се сменя пералнята. Не съм сигурна дали е така, обаче искрено се надявам покупката ми да е успешна, защото вече не издържам. Стискайте палци днес да ми я монтират и да не урочасам нещо нещата, защото яко пране съм й приготвила на моята!!!

# 37
  • Мнения: 363
Здравейте и от мен!
И аз стоя пред голяма дилема за марката пералня -Фагор или Канди,говоря за пералня за вграждане.
Моля ви помагайте,че до няколко дни трябва да съм решила #Crazy

# 38
  • Мнения: 46 518

Има точно такава тема, дано ти помогне  Peace

# 39
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Здравейте и от мен!
И аз стоя пред голяма дилема за марката пералня -Фагор или Канди,...

Щом си варненка, при всички случай ФАГОР  Peace
Ето защо: http://www.business.bg/cgi-bin/page.cgi?page=firm&id=1524&branch=614

Никол, нещо се опитваш да ме "светкаш" по моята дисциплина ли?!  Rolling Eyes

# 40
  • Мнения: 46 518
... Никол, нещо се опитваш да ме "светкаш" по моята дисциплина ли?!  Rolling Eyes

Мнееее  Tired питам при кои марки се случва това, за да не се прецакват хората.

# 41
  • Мнения: 6 029
... Никол, нещо се опитваш да ме "светкаш" по моята дисциплина ли?!  Rolling Eyes

Мнееее  Tired питам при кои марки се случва това, за да не се прецакват хората.

и при моята не могат да изпаднат, вратичката е като твоята...

# 42
  • Мнения: 1 063
Миеле в БГ хич не са сериозни и се насочвам към АЕГ. Да видим как ще са там нещата.

# 43
  • Мнения: 238
Само да се изкажа и аз - ЗА! за пералните с горно зареждане.
От моя опит мога да твърдя, че "градските легенди" за тях изобщо не ги чувствам като легенди. Всички са си верни до последната.
Единствения кусур на моята е, че НАИСТИНА нищо е можеш да сложиш отгоре й. Което си е истинска загуба на място в малка кухня  Confused
А за марката - ако нямах таван за парите бих си взела Миеле.

# 44
  • София
  • Мнения: 2 967
Candy имаме ние и е страшна работа  Peace

Candy i Miele

Общи условия

Активация на акаунт