Фотошоп 25

  • 24 380
  • 509
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 884
Дяволина, какъв е този клуб, в който членуваш? Grinning
В същия като теб  Laughing

# 31
  • Czech Republic
  • Мнения: 2 777
Здравейте мили фото-дами!

Отдавна не съм писала, но следя красотите ви с удоволствие! Отдавна не бях правила нищо, но последните два дни направих две рамки. Първата е за един конкурс и затова е много класическа и не толкова интересна. Втората е просто още един опит за нещо по-шарено - е, не е толкова интересна като вашите, но толкова мога! Simple Smile

Лек завършек на седмицата за всички!  bouquet

първата:


и втората:

# 32
  • Мнения: 6 039
natalyna, не бъди скромна
нещата ти винаги са много хубави

# 33
  • Бургас
  • Мнения: 1 203
Тед Кат, много ми харесват рамките ти!Тази с охлюва е направо фантастична!Ще се помъча да направя нещо подобно.

Едно въпросче - След като изтеглите четки или шрифтове и ги инсталирате във ФШ, изтривате ли файловете, където сте ги съхранили първоначално?

# 34
  • Мнения: 1 313
Моля ви помогнете ми - как да намаля размер на снимка, която отварям с adobe photoshop album starter edition 3.0?

# 35
  • Czech Republic
  • Мнения: 2 777
Биляна, благодаря   bouquet-  просто все си мисля, че е или постно или претрупано или че можеше да е още по-добре. Grinning

mle4ko, аз лично не инсталирам във Фотошоп, а ги ползвам от друга папка, защото иначе ми се забавя много отварянето(докато ги начете).

Ламарина, за първи път чувам такава програма - това Фотошоп 3 ли е? Ако да - зарязвай го - не отваря PNG файлове. Намери по-нова версия - поне 7 и нагоре!

# 36
  • Мнения: 3 050
уф винаги когато седна и се опитам да направя някоя снимка и накрая не става нищо кой знае колко хубаво... не знам дали на вас в началото ви е било така-не мога да разбера дали аз нямам фантазия, не ми стигат достатъчно материалите за слагане около снимката или просто не бих могла да се науча...

# 37
  • Мнения: 1 313
adobe photoshop 7 e

# 38
# 39
  • София
  • Мнения: 2 161
Едно въпросче - След като изтеглите четки или шрифтове и ги инсталирате във ФШ, изтривате ли файловете, където сте ги съхранили първоначално?

Аз ги трия, за да не се бъркам когато си сваля  други  Peace

SheDevil , разбрах  ама нищо не съм разбрала Embarassed :  Дублирам layer (снимката с  рамката ) и след това....искам да ми е активна само рамката....Как? 

# 40
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Ted_cat -получи се, ама трябвада тренирам още!!  Wink
Наталина, на мен ми харесват!
Биляна, страхотна е, а Малена и новата ти рамка красят десктопа ми..... Embarassed
/дано не се сърдиш!/
Всеки път имам колебание от 10 минути дали да пускам след теб, как пък все така става... ама пускам... Mr. Green

Айде следващата серия от веселия клас: първо е коригирана старата, дано хареса на Дамаянти!!!! Heart Eyes и после е новата, малко по-сериозна и не толкова весела!!


# 41
  • Мнения: 1 941
She Devil и аз искам да стана прауд мембърка  Mr. Green и с такова лого в подписа  Laughing Mr. Green Laughing Mr. Green Laughing Mr. Green

# 42
  • Мнения: 6 039
She Devil и аз искам да стана прауд мембърка  Mr. Green и с такова лого в подписа  Laughing Mr. Green Laughing Mr. Green Laughing Mr. Green

плаща се членски внос  Joy

# 43
  • Мнения: 1 941
She Devil и аз искам да стана прауд мембърка  Mr. Green и с такова лого в подписа  Laughing Mr. Green Laughing Mr. Green Laughing Mr. Green

плаща се членски внос  Joy
За вас всичко давам  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 44
  • Мнения: 507
Тед Кат, рамката с охлюва е невероятна, много ми харесва!   bouquet

А това е моето днешно произведение:



(видях си правописна грешка ама утре ще я оправям)

Общи условия

Активация на акаунт