Фотошоп 25

  • 24 378
  • 509
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 6 472
Дамаянти не е четка, готов елемент е, ще го кача. Изрязвам вълнообразно, като първо очертая с pen tool дам десен бутон и избера опцията make selectin. После изливам с кофата в определената шарка. МОжеш и директно от готов голям фон да режеш така, но този десен специално беше мъничък.

Много добра се справяш вече с таблета Hug Мммм да може и да си съвсем права за дебелината на рамчицата, щом си пробвала.  Аз само се опитах да си го представя Grinning А и щом на теб ти харесва, по- важно от това няма Grinning Mr. Green

milena000 като ти гледам рамката май и мен нещо почва да ме хваща лилаво цикламена вълна Hug

# 496
  • Бургас
  • Мнения: 1 203
Момичета, страхотни сте всички!
Карменчето, все забравям да кажа, че съм ти фен  Peace

Като гледам все по розово и цветенца си падам, а то нещо не върви за момче  newsm78 Нямам идея какви рамки да правя на снимките на мойто синче  Thinking
Ето, вижте една, но искам критики, че нещо не ми харесва  ooooh!

# 497
  • Мнения: 6 039
Добро утро!
виждам поработили сте вчера, направили сте красиви рамки

mle4ko, много ми харесва, и снимките и рамката  Hug

milena000, може би ако цикламеното е по-убито ще стои по-добре
можеш да добавиш на снимката някакви Blending options

лулу! -ти си знеш..........................изобщо на нищо не прилича рамката ти, ама ще се научиш Joy hahaha
отново много хубава рамка Wink


Джони, вторият вариант е много добре, снимките са тематични, а госпожицата е прекрасна, толкова артистична и чаровна. И много талантлива  Laughing Wink Wink

ето сега и от мен 2 броя - лилаво , разбира се ,ама заради роклята  Sunglasses


http://malena2004.multiply.com/photos/hi-res/5/461?xurl=%2Fphoto … 2Fphoto%2F5%2F461


http://malena2004.multiply.com/photos/hi-res/5/462?xurl=%2Fphoto … 2Fphoto%2F5%2F462

# 498
  • Мнения: 2 924

Странни хора сте някои тук ,да.
Очаквате да бъда иронизирана и унижава ,но да си затрая.
Имате ли си понятие кой изобщо пръв започва споровете ?
И кой бълва злъч?Simple Smile
Някой направи ли си труд да прочете спора и да разбере за какво е той?
Сигурна съм ,че не.

Осъдихте и обсъдихте един човек,който наистина се опита да помогне само защото
царицата скръцна със зъби.
Знам ,че не съм популярна,но не с това ,че се заяждам,
а с това ,че по някой път казвам истината на тези дето не искат да я чуят.
Н е правя и близки приятелства тук и това също ме прави непопулярна.
Но никога не съм обидила никого и винаги съм се стремяла да помогна с каквото и да е .
Никога не съм се подигравала или отричала чуждият опит- приемала съм го без коментар
 дори и да не ми е харесвал
Кое е комплекс?
Това ,че не позволявам да ме подритват ли?
Нападната съм явно и поради тази причина отговарям явно- тук ,а не на лични.
Междувпрочем единствената бележка на лични беше със запитване дали работя .
/Пощенската ми кутия не е препълнена/
Знам ,че сега си пиша това и пак никой няма да го прочете ,
а ще се прочетат последвалите ги коментари.
Твърдението ,че влизам с цел само да се заяждам е грубо
разминаване  с действителността.
Не съм от вчера тук и знам ,че защитавайки достойнството си
мога по нечия препоръка и да бъда и изгонена от форума.
Ако това се случи ще ми е много болно,защото по един или
друг начин се привързах към него.
Но не мога да позволя - дори това да се случи,  да
премълчавам и подминавам обидите.
След като не искате да разбере защо и как изобщо започна спора,
 по-добре  е да се въздържате от коментар.
Аз наистина не отговарям ,ако някой не очаква репликата ми.

Не мисля да влизам повече в темата,нито с помощ ,нито с  коментар.
Ще остане форумската легенда за шизофреничката Хипатия,
с която е по-добре да си нямаш работа,защото е неуравновесена и комплексирана:)
Легендите за характера на един човек  се създават и от човешката незаинтерисованост за случванията.
Така ,че не отговаряйте






# 499
  • София
  • Мнения: 6 743
Ще започна с Хипатия, защото се почувствах вече лично засегната.Да не би да казваш, че лъжа???Два пъти се опитвам да изпратя това което ти написах в постинг на лични и ми дава, че си изчерпала лимита си за входящи.Наистина, не те разбирам  ooooh! Прекалено си мнителна мисля аз, но това си е мое мнение.
Аз бях до тук с контакта си с теб - жалко, а си мислех, че винаги има начин да се разбереш с някого  Peace

Млечко, много ми харесва  Hug - единствено може да центрираш надписа на листа.А ако те притеснява, че фамилията ще закрие елемента сърчице, може да напишеш имената в два отделни слоя и съответно да местиш всяко име само за себе си  Hug 

Малена, лилавата е върха  Heart Eyes Втората нещо ...като цветова гама на фона на снимката лично на мен не ми харесва - сливат ми се  Peace Сега ако кажеш, че роклята я е плела баба ще падна  smile3544

Хайда да покажа сутрешната  Laughing


http://damaianti.multiply.com/photos/hi-res/9/18?xurl=%2Fphotos%2Fphoto%2F9%2F18

# 500
  • Мнения: 1 873
mle4ko Много е готина, много добре се е получило!
Malenna Страхотна работа както винаги, Малена е бонбон, да не говорим за жестоката рокля!   bouquet Хареса ми как си направила контури на цветята, не съм се сещала досега!Шъ кръдъ идеята, то съ е видело!  Hug/само да не ме набарат профсъюзите/.
Дамаянти Текстът е много нежен и ме разчувства!
лулу! Много е издържана, нежна и семпла!

# 501
  • Мнения: 2 271
Сега ако кажеш, че роклята я е плела баба ще падна  smile3544
И аз това се питах.Много модернистични идеи има таз жена!А рамките не ти ги хваля,щото няма смисъл-няма такава,която да не ми е направила силно впечаталение и да не съм я разгледала подробно!

Дамаянти мнооого нежна рамка!Млечко твоята също е прекрасна,не знам защо не си я харесваш.

# 502
  • Мнения: 2 924
Ще започна с Хипатия, защото се почувствах вече лично засегната.Да не би да казваш, че лъжа???Два пъти се опитвам да изпратя това което ти написах в постинг на лични и ми дава, че си изчерпала лимита си за входящи.Наистина, не те разбирам  ooooh! Прекалено си мнителна мисля аз, но това си е мое мнение.
Аз бях до тук с контакта си с теб - жалко, а си мислех, че винаги има начин да се разбереш с някого  Peace


Това ,че казвам ,че пощенската ми кутия не  е препълнена не значи ,че лъжеш.
Ползвах сегашно време.
дамаянти,не знам кой в случая е параноик

# 503
  • Мнения: 6 039
ааааааааааааа. стига с тая баба , роклята аз я оплетох  Embarassed

# 504
  • Мнения: 6 472
 ooooh! ooooh! ooooh!

Оф, добре и така май няма да стане Sad

Като пряк участник в развихрилия се спор много се извинявам на абсолютно всички пишещи в темата за това,че успяхма така хубаво да я вгадим Embarassed Embarassed Embarassed
Трябваше да си трая от съмото начало,  но се почувствах засегната от пренебрежителното отношение на Хипатия, към всички пишещи в тази тема.

Хипатия, нямам идея за каква кралица говориш. От пишещите в тази тема не познавам никой. Нямам възможност да ходя на форумски сбирки, доста съм ограничена от към време и напоследък много трудно подържам контакти дори и със старите си приятели. Това е причината да се засегна толкова много, когато ме обяви за надменна, защото нямам време да систематизирам уроците или да отговарям на еднотипни запитвания по 100 пъти. Да пратих ти ЛС с текст "ТИ РАБОТИШ ЛИ?". Не съм ти писала, че си тъпа домакиня и моля те не ми го набутвай в устата, защото дори не съм си го помислила. Идеята ми беше само да те подсетя, че когато човек е ангажиран и с работа, дори и там само да паразитира, според твоите собствени думи не му остава време за толкова обществено полезен труд. Преди да се върна на работа съм систематизирала такава информация, ровила съм, търсила съм, писала съм, сега просто нямам възможност ooooh! Не съм съгласна че това ме прави надменна, нито ти имаш право да ме наричаш паразит. Та ти дори не ме мопзнаваш! Нито знаеш какво работя, нито знаеш какво ми е работното време, на база на какво ги направи тези зкалючения???? Изля си цялата жлъч върху мен, само защото вечра отказах да продължа глупавия конфликт. Почувства се засегната, че не ти отговарям, какво ли? Държиш се  със страхотно пренебрежение към всички пишещи тук, защото рамките според теб били елементарни и несериозни. Да такива са. Само че са прекрасен начин за запазване на спомените на моето дете, аз и другите ги правим такива, аквито на нас ни харесват и толкова. Никой не претендира, че са върха на сложността. Уменията с фотошоп на повечето по- напреднали тук не се свеждат само до рамки. КАто не те кефи тук, просто не пиши. Аз не пиша в темата за рутуша, която намирате за по серизона и смислена  по доста причини, но не се заяждам с вас. Колажите, които си направила с репродукции на картини са много добре технически направени, но лично мое мнение е че са много безмислени и са единствено за убиване на време. Когато детето ми порасне по тях няма начин да се ориентира как е изглеждало, какво е правило и къде е било. Това обаче е МОЕ МНЕНИЕ! Аз си го пазех за себе си, защото очевидно ти намираш някакъв смисъл в това и не виждам защо точно аз трябва да ти развалям кефа.  Самият факт че ти е приятно да го правиш и не пречиш на никой, трябва да е абсолютно достатъчен на всички, които не го одобряват да си траят! Моля те прояви съответната толерантност и тук и престани да проявяваш такова отношение и да се държиш с нас като с леко бавно развиващи се. Приеми че хората не споделят едни и същи интереси, нямат един и същи вкус. Това, че аз не споделям твоите възгледи за това какво и как трябва да се прави с фотошопа не ме прави по глупава, нито по- назад с материала.

Нека спрем до тук, моля те! Грозно е и е изключително глупаво! Аз поне преставам, защото е доста под достойнството ми, а и очевидно ти не желаеш да разбереш какво искам да ти кажа, а само търсиш скрит обиден подтекст, който аз така или иначе не съм имала предвид.

# 505
  • Мнения: 357
Момичета не спорете.Вие да бяхте направили по един урок за времето,което сте загубили за да напишете тези дълги постове  Hug   Grinning .Малко по-ведро  и не се хващаите за всяка дума.Всеки поне веднъж волно или не е бил убиден важно е да не задълбаваме.    bouquet

# 506
  • София
  • Мнения: 6 743
Да се престраша ли да пусна нова тема  newsm78 Blush

# 507
  • Мнения: 6 039
Да се престраша ли да пусна нова тема  newsm78 Blush

що, тази си е чудна  hahaha

# 508
# 509
  • Мнения: 2 924
ooooh! ooooh! ooooh!

Оф, добре и така май няма да стане Sad

Като пряк участник в развихрилия се спор много се извинявам на абсолютно всички пишещи в темата за това,че успяхма така хубаво да я вгадим Embarassed Embarassed Embarassed
Трябваше да си трая от съмото начало,  но се почувствах засегната от пренебрежителното отношение на Хипатия, към всички пишещи в тази тема.

Хипатия, нямам идея за каква кралица говориш. От пишещите в тази тема не познавам никой. Нямам възможност да ходя на форумски сбирки, доста съм ограничена от към време и напоследък много трудно подържам контакти дори и със старите си приятели. Това е причината да се засегна толкова много, когато ме обяви за надменна, защото нямам време да систематизирам уроците или да отговарям на еднотипни запитвания по 100 пъти. Да пратих ти ЛС с текст "ТИ РАБОТИШ ЛИ?". Не съм ти писала, че си тъпа домакиня и моля те не ми го набутвай в устата, защото дори не съм си го помислила. Идеята ми беше само да те подсетя, че когато човек е ангажиран и с работа, дори и там само да паразитира, според твоите собствени думи не му остава време за толкова обществено полезен труд. Преди да се върна на работа съм систематизирала такава информация, ровила съм, търсила съм, писала съм, сега просто нямам възможност ooooh! Не съм съгласна че това ме прави надменна, нито ти имаш право да ме наричаш паразит. Та ти дори не ме мопзнаваш! Нито знаеш какво работя, нито знаеш какво ми е работното време, на база на какво ги направи тези зкалючения???? Изля си цялата жлъч върху мен, само защото вечра отказах да продължа глупавия конфликт. Почувства се засегната, че не ти отговарям, какво ли? Държиш се  със страхотно пренебрежение към всички пишещи тук, защото рамките според теб били елементарни и несериозни. Да такива са. Само че са прекрасен начин за запазване на спомените на моето дете, аз и другите ги правим такива, аквито на нас ни харесват и толкова. Никой не претендира, че са върха на сложността. Уменията с фотошоп на повечето по- напреднали тук не се свеждат само до рамки. КАто не те кефи тук, просто не пиши. Аз не пиша в темата за рутуша, която намирате за по серизона и смислена  по доста причини, но не се заяждам с вас. Колажите, които си направила с репродукции на картини са много добре технически направени, но лично мое мнение е че са много безмислени и са единствено за убиване на време. Когато детето ми порасне по тях няма начин да се ориентира как е изглеждало, какво е правило и къде е било. Това обаче е МОЕ МНЕНИЕ! Аз си го пазех за себе си, защото очевидно ти намираш някакъв смисъл в това и не виждам защо точно аз трябва да ти развалям кефа.  Самият факт че ти е приятно да го правиш и не пречиш на никой, трябва да е абсолютно достатъчен на всички, които не го одобряват да си траят! Моля те прояви съответната толерантност и тук и престани да проявяваш такова отношение и да се държиш с нас като с леко бавно развиващи се. Приеми че хората не споделят едни и същи интереси, нямат един и същи вкус. Това, че аз не споделям твоите възгледи за това какво и как трябва да се прави с фотошопа не ме прави по глупава, нито по- назад с материала.

Нека спрем до тук, моля те! Грозно е и е изключително глупаво! Аз поне преставам, защото е доста под достойнството ми, а и очевидно ти не желаеш да разбереш какво искам да ти кажа, а само търсиш скрит обиден подтекст, който аз така или иначе не съм имала предвид.
Като човек ,предизвикал спора би могла да ми с е извиниш.
Един достоен член на обществото именно това прави ,когато несъзнателно обиди някой.
И тъй като знам ,че няма да го направиш просто спри да пишеш измислици-премислици,
които ги има единствено в твоето съзнание.
Все ми е тази какво работиш ти,колко деца имаш,колко мъже и т.н. Никога не съм те питала.
Както никога не съм те нарекла паразит.
Не подценявам правенето на рамки- все от някъде трябва да с е започне.
Но е глупаво цяла тема за рамки да монополизира заглавието Фотошоп.
Знам ,че предложението ми в началото на всяка нова тема да има линкове към уроците,които са били обсъждани и дадени в предните мина някак незабелязано.
Но се радвам,че беше все пак прочетено от някой и както разбирам с е доразвива.
Така ,че все пак от целият спор/ако може така да се нарече/ произлезе нещо полезно.
хайде,до скоро в новата тема

Общи условия

Активация на акаунт