Имате ли праг пред входната врата

  • 16 685
  • 59
  •   1
Отговори
# 45
# 46
  • Мнения: 1 941
Един колега също вече има защото:
Бяха го обрали преди три месеца, след което той си сложи СОТ. Явно крадците са решили да се върнат и да изкарат каквото са оставили първия път, та се върнали и видели лепенката на сот-а. Взели чергата от съседната врата и я подпъхнали под вратата на този мой колега, за да проверят дали наиситна сот-а е включен. И така три пъти за две седмици активирали алармата. :
Ей на това му викам аз функционалност  !!! Joy Joy Joy

# 47
  • Мнения: 4 916
Един колега също вече има защото:
Бяха го обрали преди три месеца, след което той си сложи СОТ. Явно крадците са решили да се върнат и да изкарат каквото са оставили първия път, та се върнали и видели лепенката на сот-а. Взели чергата от съседната врата и я подпъхнали под вратата на този мой колега, за да проверят дали наиситна сот-а е включен. И така три пъти за две седмици активирали алармата. :
Ей на това му викам аз функционалност  !!! Joy Joy Joy

И мозъчност! Няма да са били от най-простите хайвани...

# 48
# 49
  • Мнения: 1 520
Ние нямаме.

# 50
  • Мнения: 71
  bouquet НА ВСИЧКИ МАМИ. ВЪПРЕКИ ПОВЕ4ЕТО ПЛЮСОВЕ НА ПРАГОВЕТЕ, РЕШИХ.....НЯМА ДА ИМАМ

# 51
  • Мнения: 46 535
А къде мога да намеря прагове от камък, варовик или гранит?

От Враца го поръчахме. Ако те устройва, кажи, за да потърся координатите  Peace

  bouquet НА ВСИЧКИ МАМИ. ВЪПРЕКИ ПОВЕ4ЕТО ПЛЮСОВЕ НА ПРАГОВЕТЕ, РЕШИХ.....НЯМА ДА ИМАМ

Ами ти си го беше решила още като пусна темата  Mr. Green

# 52
  • Русе
  • Мнения: 511
  bouquet НА ВСИЧКИ МАМИ. ВЪПРЕКИ ПОВЕ4ЕТО ПЛЮСОВЕ НА ПРАГОВЕТЕ, РЕШИХ.....НЯМА ДА ИМАМ

Скоро ще си сложиш!  Wink

# 53
  • Мнения: 254
а пред вратата на банята имате ли  newsm78 праг

# 54
  • Мнения: 1 640
Да,м-у двете входни врати.От плочки е.Свикнали сме и не се спъваме,ако това те притеснява.
  Има стихове за къщния праг-не го пропускайте този интериорен елемент. Grinning

# 55
  • Варна
  • Мнения: 25 257
а пред вратата на банята имате ли  newsm78 праг


И там имаме Peace Иначе според мен има риск като се изкъпеш, да намериш локва в коридора, поне при нас - банята е много малка и няма място за душ кабини и други такива екстри Wink Вратата се отваря навън и прагът е вътре в самата баня, не се вижда от коридора.

# 56
  • Мнения: 2 401
  bouquet НА ВСИЧКИ МАМИ. ВЪПРЕКИ ПОВЕ4ЕТО ПЛЮСОВЕ НА ПРАГОВЕТЕ, РЕШИХ.....НЯМА ДА ИМАМ

Искаш ли да ти снимам моя праг?  Wink

# 57
  • Мнения: 451
Имаме и съм супер доволна. Предимствата му са много а комисия на английската кралица у нас не идва. А и е направен добре, хич не ми грознее.

# 58
  • София
  • Мнения: 205
При нас праг се получи когато се повдигна нивото на антрето, след като поставихме гранитогреса. Това ни спаси от наводнението, което една нощ потопи целия вход - съседката си пуснала пералнята през нощта, но не забелязала, че маркуча се е измъкнал. При нея нямаше толкова поражения - пералнята и е в ниша в коридора и почти цялата вода е минала под външната врата - по стълбите надолу 3 етажа! При съседите (без праг) водата стигнала до хола.

# 59
  • Мнения: 1 655
При нас праг се получи когато се повдигна нивото на антрето, след като поставихме гранитогреса. Това ни спаси от наводнението, което една нощ потопи целия вход - съседката си пуснала пералнята през нощта, но не забелязала, че маркуча се е измъкнал. При нея нямаше толкова поражения - пералнята и е в ниша в коридора и почти цялата вода е минала под външната врата - по стълбите надолу 3 етажа! При съседите (без праг) водата стигнала до хола.
Значи съседката се е оттървала от наводнение, благодарение на това, че е нямала праг Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт