Имате ли праг пред входната врата

  • 16 684
  • 59
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 1 951
Имаме праг.Постави го майстора,който направи входната врата,от камък е  .Много си го харесвам.

# 31
  • Варна
  • Мнения: 25 257
Имаме праг, облицован със същия гранитогрес, с който са направени стълбите, и изобщо не ми стои грозно! Дори не мога да си представя вариант без праг - това все пак е входна врата и освен всичко друго предпазва от течения и гадини. Иначе ще остане някакъв луфт отдолу newsm78

# 32
  • Мнения: 6 039
разбира се, че имаме
това не е врата на хотелска стая

# 33
  • Мнения: 1 941
Е как без праг. Аз дори не съм се замисляла, че може и без праг. То и с него духа у нас, пък представям си без праг какво ще бъде. Облицовката му е същата с тази на коридора и така се слива, че дори не се забелява ( чак сега обръщам внимание, че имаме праг Thinking )

# 34
  • Мнения: 6 039
задължение на строителя е да постави праг

# 35
  • Мнения: 4 678
Праг не е задължителен при врати с ВРТ окачване

# 36
  • Мнения: 6 039
прагът не се слага под вратата, а пред нея, от страната на стълбищната площадка
той изолира от шум, прах и течения

# 37
  • Мнения: 207
Ами защото не исках да имаме праг си поръчах входната врата с падащ панел за да избегна духането.Още незнам колко ще е ефикасно,защото ни предстои скорошно пренасяне в новото жилище.Надявам се да върши работа ,защото яко ни одрусаха за такава врата.На солид е ако някой се интересува да влезе в сайта и да прочете.

# 38
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Имаме праг - от дъб или бук, не помня.

# 39
  • гр. София
  • Мнения: 1 887
Имаме между металната и дървената врата. Абсолютно не съм се сетила за естетическите му свойства, защото не го виждам нито отвътре, нито отвън. А функция и смисъл има - от една страна не духа, а от друга не влизат боклуци или хлебарки (ако в блока има).


Абсолютно същото е и при нас.

# 40
  • Мнения: 4 406
имам, да, между дървената и металната врата

# 41
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 390
Имаме  Peace

# 42
  • Мнения: 448
Имаме и е направен от гранитогрес,оформен специално за стъпала(извит надолу),продава  се така.Много е хубаво!

# 43
  • Мнения: 656
да имаме, между дървената и металната врата

# 44
  • Мнения: 4 916
Имаме.
Един колега също вече има защото:
Бяха го обрали преди три месеца, след което той си сложи СОТ. Явно крадците са решили да се върнат и да изкарат каквото са оставили първия път, та се върнали и видели лепенката на сот-а. Взели чергата от съседната врата и я подпъхнали под вратата на този мой колега, за да проверят дали наиситна сот-а е включен. И така три пъти за две седмици активирали алармата. Най-накрая се сетил да си сложи праг, за да не може чергичката да се подпъхва под вратата. От тогава не е имал проблеми  Naughty

Общи условия

Активация на акаунт