за или против газовите котлони?

  • 11 703
  • 87
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 1 951
"ЗА"

# 61
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Определено съм ЗА...сега се местим в ново жилище и там сме газифицирани и много се кефя..... Laughing
а най вече за това че няма да имам нищо общо с "Топлофикация"  #Cussing out  - сори за отклонението  Peace

# 62
  • Мнения: 1 128
Зависи от кой ъгъл се гледа.
Храната е по вкусна с газовия котлон.
Но нашата баба например си запали ръкава и ако не беше майка ми не знам какво щеше да стане.Говорим за къщата на свеки.Аз имам керамичен плод и съм доволна.

# 63
  • Мнения: 2 609
Против.  Naughty
Страх ме е от газ и това си е. Rolling Eyes

# 64
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 390
Храната е по вкусна с газовия котлон.

Сори, но това пък откъде го измисли?! Как газовият котлон променя вкусовите качества на храната  newsm78 Бих искала да разбера, наистина  Peace

# 65
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
ЗА, но добре обезопасено и с качествени уреди.
Няма добре обезопасени газови уреди, най-добрите са тези, които ги нямаш вкъщи.

Храната е по вкусна с газовия котлон.

Сори, но това пък откъде го измисли?! Как газовият котлон променя вкусовите качества на храната  newsm78 Бих искала да разбера, наистина  Peace
Хапвала ли си пиле печено на газови реотани, от тези, които ги продават навън. Така хубаво ухаят на газ, че да ти се прииска още едно. Wink

# 66
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 390
ъхъм  Whistling

# 67
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
За Peace!
Цялият мой съзнателен живот, докато живеех с майка ми сме готвили на газ....може би затова не ме е страх, приемах го за нещо нормално. Сега мъжа ми малко се колебае /у тях не са използвали газ/, но новата ни печка е комбинирана и ще се научи да използва Wink.

# 68
  • София
  • Мнения: 7 800
Против.  Naughty
Страх ме е от газ и това си е. Rolling Eyes

Същото е и при мен. Много ме е страх.  Crossing Arms

# 69
  • Мнения: 2 125
ЗА и от мен!

# 70
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Зависи от кой ъгъл се гледа.
Храната е по вкусна с газовия котлон.
Но нашата баба например си запали ръкава и ако не беше майка ми не знам какво щеше да стане.Говорим за къщата на свеки.Аз имам керамичен плод и съм доволна.
Това, че храната е по-вкусна сготвена на газ е под въпрос  Thinking
и не, че се заяждам, но се пише плот....керамичен плот.... не, че не може и керамичен плод да имаш   Laughing Peace

# 71
  • Мнения: 463
И аз имам същата дилема.Свеки има газов котлон ,но той е на терасата ,а мен ме е страх заради децата,ако са сами.Всъщност някой забелязал ли е колко харчи един керамичен плот на месец-би трябвало да са икономични и ако става въпрос за 10 лв повече какъв е смисъла?Те загряват достатъчно бързо .Керамичен ще си сложа със сигурност-някои ястия изискват бавен огън ,а за газовите се чудя още.А и доставянето на газовите бутилки дали няма да е по скъпичко до Траката???Какви са тези индикатори какво представляват,къде ги продават?

# 72
  • Varna, Bulgaria
  • Мнения: 464
Сдве ръце съм за газ,
Педи имахме комбиниран вграден плот с 2 електрически и 2 газови котлона. Ами електрическите почти не съм ги използвала, а големия газов беше толкова силен, че нямахме нужда от фритюрник, всичко става много по-бързо от ел. котлони.
Сега, когато ще живея сама с дъщеря ми, смятам да си взема само плот с 2 газови и керамична основа. Заема по-малко място от 4, а и кога ще тръгна да готвя едновременно на 4.

# 73
  • Варна
  • Мнения: 1 571
Всъщност някой забелязал ли е колко харчи един керамичен плот на месец-би трябвало да са икономични и ако става въпрос за 10 лв повече какъв е смисъла?
Консултантите по магазините ме уверяваха, че разхода за газ (пропан-бутан) и керамика е почти един и същ. Ако си на метан обаче излиза по-евтино.

# 74
  • Мнения: 463
И аз това си мислех ...и с транспорта да ми доставят бутилки ще ми излиза и по скъпо даже....а ако изгасне тока ще си поръчам пица или китайско ...няма да останем гладни Peace

Общи условия

Активация на акаунт