за или против газовите котлони?

  • 11 698
  • 87
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 287
Определено " ЗА" - газифицирани сме и няма по-удобно нещо. А черни съдовете защото не са в ред дюзите. Има защита за газта и не се притеснявам за изтичане на газ.

# 46
  • Мнения: 1 364
Никога не сме ползвали  Thinking Ама няма лошо, защо не  newsm78

# 47
  • sofia
  • Мнения: 8 938
Мойте съдове не почерняват.
Мисля, че е от качеството на котлоните, защото свекърва ми също готви с природна газ, но с малко по-кофти печка и нейните почерняха.
И аз това си мислех Thinking От както се помня майка ми готви на газ. Аз съм с газови вградени котлони и нищо не ми е почерняло. Всички съдове ми са инокс.
Против съм туристическите газови бутилки да се ползват вкъщи....те не са обезопасени.

# 48
  • София
  • Мнения: 3 789
Аз съм "ЗА"
яденето става бързо, по-икономично е и е по-вкусно!

# 49
  • Мнения: 780
Мойте съдове не почерняват.
Мисля, че е от качеството на котлоните, защото свекърва ми също готви с природна газ, но с малко по-кофти печка и нейните почерняха.
И аз това си мислех Thinking От както се помня майка ми готви на газ. Аз съм с газови вградени котлони и нищо не ми е почерняло. Всички съдове ми са инокс.
Против съм туристическите газови бутилки да се ползват вкъщи....те не са обезопасени.
  newsm10 smile3521

# 50
  • Мнения: 332
твърдо ЗА  Peace
много динамично се готви, но настина има малък проблем с миризмата..понякога..

# 51
  • Русе
  • Мнения: 2 354
нашата печка може да работи и на ток , и на газ... Но в повечето случаи готвим на газ

# 52
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Твърдо Против !!! Освен , че имам панически страх от газ без значение дали е в котлон , бойлер или кола ,не мога да трая миризмата и начина на палене  Naughty
И аз! Брррр!

# 53
  • Мнения: 4 678
Твърдо,против!Това лято гасих пожар у една комшийка!Котлона пламнал барабар с масата и цялата тераса!Без да се разбере от какво!Бутилката гореше!Аз търча с кофите от банята до терасата,как не гръмна не знам!Изгасих я, но терасата замина цялата!Представете си ако беше гръмнала-5 етажен газифициран блок,къде щеше да отиде! SickПострадаха ми само босите крака,защото в бързината съм стъпил в разтопените ресни на терасата bowuuКойто не е преживял пожар,трудно може да си представи обстановката!Гадна работа!

# 54
  • Варна
  • Мнения: 1 571
Поци, аз не разбрах газта от бутилка ли е или централна газификация? Аз лично оставам с впечатлението, че пропан-бутана е много по-опасен от метана.

По темата - имаме централна газ, но купихме котлон на ток. Реших че така ще ми е по-удобно, но пък и не изключвам варианта след време да купим и на газ.

# 55
  • Мнения: 4 678
Целия,блок е на газ,но тази бабичка си държи бутилка  с пропан-бутан на терасата,заминава да си гледа работата ,бутилката пламва,вари буркани, стъклата на остаклената тераса се пръскат,бабичката не вижда нищо(родена в 1921г)Аз гледам ТВ.в друг апартамент!По едно време тя звъни на вратата и ми казва-Запалихме блока!2 пожарни дойдоха ,но всичко свърши!От тогава си стоя в събота в 12.30 ч в къщи,че тази цифра ще я помня,и знам че някой ,ме накара(Господ)да си бъда в къщи тогава(мойта жена ме викаше с щерката на планина,но не отидох за 1 път)Комшиите само гледаха,как гори блока!На края само очите ми бяха бели!В болницата ми казаха ,че дробовете са ми добра  Mr. Green

# 56
  • Варна
  • Мнения: 1 571
Лелееее, сташничко е било. Добре че само с толкова сте се разминали. И това никак не е малко де.
Мен също ме е страх от бутилки, особено когато са собственост на възрастни хора, които нямат пари да ги ремонтират редовно.

# 57
  • Мнения: 4 678
Ще го помня цял живот ooooh!

Последна редакция: пт, 04 май 2007, 11:10 от Поци

# 58
  • Мнения: 5 178
ЗА, но добре обезопасено и с качествени уреди. Мечтая за централна газификация и да разкарам калпавия макар и нов Индезит

# 59
  • София
  • Мнения: 1 603
и да е икономично, и да е бързо и да е каквото ше - НЕ, не и не. Не го харесвам туй чудо.
П.П: бързонагрявашите котлони да са 1-2мин. по-бавни. Не вярвам това забавяне да е фатално за някого (ако е толкоз).

Шубе ме е от тях.

Общи условия

Активация на акаунт