Ползвате ли течни препарати за пране и ако да-какви?

  • 16 835
  • 91
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 38
И аз ползвам течния Персил за бяло и за цветно. Изпира чудесно и дрехите след това запазват аромата си доста дълго време  Peace  За течния Ариел съм пробвала, братовчедка ми ми носи понякога от Германия, и аз не съм виждала да се продава тук, ако някой знае да каже, ще съм благодарна  Grinning

# 31
  • Мнения: 7 474
Течен Ариел ползвам от скоро

От къде го купуваш???  #Crazy #Crazy Не знаех че го има в България newsm78

От едно малко магазинче до нас го взех, но гледам, че вече не докарват Close Рядко се намира  Crossing Arms и не знам от къде ще го търся после Thinking

# 32
  • София
  • Мнения: 346
Ползвам Первол за цветни и тъмни дрехи, защото от праха ми остават понякога бели петна- в гънките на дънките и якетата, например.

# 33
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
LEO много жалко - тъкмо се зарадвах  ooooh! - аз съм го ползвала в Италия СТРАХОТЕН Е

# 34
  • Мнения: 1 152
Фрош за цветни, бели и деликатни тъкани. Биват.

# 35
  • София
  • Мнения: 9 862
LEO много жалко - тъкмо се зарадвах  ooooh! - аз съм го ползвала в Италия СТРАХОТЕН Е
Ами аз да кажа,че тука/Плевен/съм го виждала течния Ариел на няколко места.Може би ще изкарат пак и при вас! Peace

# 36
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
LEO много жалко - тъкмо се зарадвах  ooooh! - аз съм го ползвала в Италия СТРАХОТЕН Е
Ами аз да кажа,че тука/Плевен/съм го виждала течния Ариел на няколко места.Може би ще изкарат пак и при вас! Peace

Дано иначе ще идвам до Плевен - хубав град  bouquet

# 37
  • София
  • Мнения: 9 862
Даа,много хубав град,има и течен Ариел,какво повече му трябва на човека hahaha.

# 38
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Даа,много хубав град,има и течен Ариел,какво повече му трябва на човека hahaha.

 rotfImao rotfImbo  love001

# 39
  • София, Младост
  • Мнения: 2 414
Аз съм виждала течен Ариел в няколко малки магазинчета, но цената ме възпира-37лв за 1,5 литра  Mr. Green

# 40
  • Мнения: 7 474
Аз съм виждала течен Ариел в няколко малки магазинчета, но цената ме възпира-37лв за 1,5 литра  Mr. Green

 ShockedАз дадох 45лв. за 5 литра  Rolling Eyes

# 41
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Аз съм виждала течен Ариел в няколко малки магазинчета, но цената ме възпира-37лв за 1,5 литра  Mr. Green


Това е абсурдно В Италия струваше 3, 4 евро за 1,5 концентрат - да са качили цените - ОК ама чак толкова newsm78 Явно пак някаква измама  #2gunfire

# 42
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Ползвала съм Персил, имам и розовия Первол.

# 43
  • Мнения: 1 715
Ползвам само течен Персил за бяло пране.Мъжа ми го донася от Германия

# 44
  • Мнения: 5 475
ползвам само течен препарат - Даш,но не знам дали го има в Бг  newsm78

 

Общи условия

Активация на акаунт