Мами в Италия - част 49

  • 11 073
  • 265
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 438
Здравейте !!!

Уморена съм, поредна бесънна нощ. Хъркащ мъж, голям корем, пишкане на поразия. Е не мога вече.
Тази сутрин бях на монитораджо. Бебето си е добре в корема и нямало изгледи за раждане. Доктора ме посрещна с "ciao ciciolotta". Незнам дали го написах правилно....но и аз не му останах длъжна  smile3533 Много съм доволна от него и от колегите му, въобще от целия екип. Убеждават ме да раждам с епидурална упойка, доктора чак ме питаше да не би нашата религия да отрича упойките...толкова ли е странно....хм

Ани, много ми стана драго да ти видя снимките и най вече теб самата с коремчето. Личи си, че и ти мъжка рожба носиш. Моето детенце вчера вечерта не ни остави да спим с Лука, риткаше, буташе, с коленете незнам какви упражнения правеше, но беше много забавно ...и болезнено. Мъжът ми беше легнал на една страна, аз се бях залепила за него с опрян корем на гърба му. Два часа се кикотихме като малки деца, защото той усещаше по гърба си шутовете на сина си. Голям купон.

Сега по градинарската тема...аз преди няколко дни си насадих мушкати. Много обичам мушкати...купих си сандъчета и на всеки прозорец по сандъче. Чудно хубаво. На детето на двата прозореца мис е щеше две сандъчета с сини и бели цветчета, но незнам какви цветя са такива освен теменужките, които не ми се иска много да засаждам. Ако някой се сети за някое да свирка.

Мазилата против стрии, и аз бях се излъгала в началото на бременността да си купя Мустела. Не се втрива добре, не мирише хубаво, и след малко усещам кожата си по суха дори от преди. Като дойдох тук първо се консултирах с доктора и той ми се изсмя, като каза че всички кремове се правят с комерсиална цел и имат един и същ ефект. Нвма разлика от най евтиния до най скъпия. така че....

Бимба 25, според майка ми МайЕър са отлични. тя пристигна преди седмица с тях, тарифата 120 евро отиване и връщане. Каза че било топло и уютно, чистичко, персонала много любезен, полета идеален. Само дето храна не им дават безплатно, това да им е косура...

Сонита, и на мен кюто не ми работи. Явно е някакъв си техен проблем.

Аз си погалих коремчето  preggo


 newsm51

# 46
  • Мнения: 708
говорих с педито,
трябвало да правя аерозол на Алесия,та сега трябва и такова чудо на техниката да ходя до купувам,дано не ме изръскат много  ooooh!
Някоя от мамите да има идея за марка,модел и тем подобни,че аз нищо не им разбирам  Thinking

Анджи гледай да спиш сега,че после като се роди малкото бубенце,сън няма да видиш  Mr. Green

# 47
  • Мнения: 3 388
AnGiAr, голяма си скица  Crazy Радвай се на последните си моменти с бебчо в корема, че колкото и да с абурни, май ще се окажат по-спокойни от първите дни с новородено / така като слушам нео-мамите, де/. Измислихте ли името вече? А ти с какво се мажеш сега? Как е коремчето?

Бимба, няма ли да ходите при педито или само ви прави консулт по телефона? Чувала сум за това чудо на техниката и че действа мнго при бимбите. Ще се оправите бързо, ще видиш  Hug

Ето малко снимки от мен   http://community.webshots.com/user/robsonita

Последна редакция: ср, 11 апр 2007, 14:40 от sonita

# 48
  • Мнения: 2 617
sonita, не бях пускала снимки досега, освен една на морето. Не съм се снимала много много. Ето няколко от понеделник (ходих боса по пясъка тогава), пускам само линковете, защото мисля, са големи:

http://i40.photobucket.com/albums/e220/tsugumi14/068.jpg

http://i40.photobucket.com/albums/e220/tsugumi14/053.jpg
Разгледах албума ти  Grinning Страхотен е   bouquet

# 49
  • Мнения: 438
Колкото и да гледам да спя, няма как и кога. Айде айде....тамън малко тренинг.
Името сме го измислили още преди да разберем, че съм бременна...Матео.
Аз ползвам крем Соматолин, много съм доволна, но както казах вече няма голямо значение. Най добре си е домашна масчица..така знам аз. Коремчето си е добре, нямам стрии, нямам сърбежи и опъване и такива разни работи.

Сонита, поздравления за бебешките придобивки. Много са симпатични, хареса ми закопчаването на оранжевото гащеризонче, аз малко се излъгах да купувам такива с задно, но все на такива попадах. Нищо де...

Цукуми, какво по хубаво от боса на плажа, ех че са ти хубави двете снимки, най вече тази където си в крачка.

Аз сега ще ви пратя от моята сватба една две

http://www.bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=20009&AlbumId=81853

http://www.bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=20009&AlbumId=8185 … rol_CurrentPage=2

http://www.bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=20009&AlbumId=8185 … rol_CurrentPage=2

http://www.bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=20009&AlbumId=8185 … rol_CurrentPage=4


# 50
  • Някъде под слънцето
  • Мнения: 360
Привет и от ваш'та леля след празниците Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Peace Peace Peace
Гледам, брейййй, много нови попълнения има тука...лелееее Crazy Peace Hug
Добре дошли и здравейте и от мен на АнДжиАр и на новата Деси Hug Hug Hug Hug Peace Peace
Да знаете аз съм лелята на групата Flutter Crazy
Надявам се всички да сте изкарали страхотно празниците Hug Peace Peace
Деска (Тсугуми), разбирам те много добре за Сардиния Peace Аз три години работих за един сардинец , и макар да не я видях на живо Сардинията, поне се нагледах на прекрасни снимки... Сардите обаче като цяло много не ми допадат... Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Ани, дарлинг, супер са снимките а ти изглеждаш направо пирфеткно Mr. Green Hug Hug Peace Heart Eyes А яйцата са като за изложба....ей, много ми е мъчно за тебе да знаеш Hug Rolling Eyes
Хайде тука съм... Peace Peace Peace

# 51
  • Мнения: 708
Оооо нашата леля се появи  Hug,ама да кажеш и на систъра ти да пише  Peace

Свеки каза,че ще ни подари аерозола,че 100 еуро мамка му  #Cussing out
Та този път ще хваля свекито  Mr. Green

Анджи прекрасна булка си  Hug

# 52
  • Мнения: 3 388
Tsugumi, мног са ти хубави плажните снимки!  Peace

А ти ,AnGiAr, си прекрасна булка   bouquet

Междудругото, Маттео, беше и в нашата листа  Crazy

Бимба, браво на свеки  Peace Моята сега щяла да ходи да купува някаква камичеттта на късмета, която се слагала на изписването! За 1 път чувам за такова нещо   Rolling Eyes

# 53
  • Мнения: 3 388
Днес май е ден за снимки  Crazy Ето и още, които качих сега, моите кулинарни, къде вълшебства, къде експерименти  Wink

http://home-and-garden.webshots.com/album/558607720pUoOqs

# 54
  • Мнения: 2 804
Лелее , ми вие сте много хубави бе !
Аз сега как да си кача снимките като съм като слон .
Както и да е де ще ви се покажа пък вие ако искате се плашете .
Ето ви адреса на снимките ни :
http://www.bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=21145&AlbumId=90888

# 55
  • Мнения: 5 475
Как обичам снимки Party

 Ани, чудесна  булка  си била !  Hug
 Tsugumi  хубави снимки!
 Сончето,както винаги надминава себе си !  Heart Eyes

 Бимбе,не дават ли под наем в аптеката този аерозол?Провери преди да се ръсите,после може изобщо да не ви трябва.  Peace
  Хайде леля ни,предай на МакДирокче ,че загубихме търпение вече да чакаме разказче от нея.Като тя не се появява ще черпим новинки от теб. Wink Hug
 

# 56
  • Някъде под слънцето
  • Мнения: 360
Оооо нашата леля се появи  Hug,ама да кажеш и на систъра ти да пише  Peace
Бимбе, ми да се появи, и аз това казвам, ама Алето нещо не я пуска Mr. Green Rolling EyesА и Джулията като види компа включен никой друг не може да се дореди до него Whistling Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Ама ще дойде, ще дойде Peace

# 57
  • Мнения: 3 388
Даниелка, аз като гледам по-голям слон от мен няма, та ти не знам къде се виждаш така  Crazy

# 58
  • Някъде под слънцето
  • Мнения: 360
Сонче, твойта кожа, потекоха ми лигите от тия ввкусотиййки дето си ги пуснала...имай милост...
 Crazy Mr. Green Joy
АнДжи, страхотна булка и страхотна сватба.....комплименти наистина Hug Hug Peace Peace Peace
 

# 59
  • Мнения: 2 379
Сега отварям снимки, че тук с моята скороооост Tired

Ама босите по плажа ги видях! Е, т'ва е живот Party

Анджи и Тсугуми, вас какви ветрове ви довяха в Италия? ... Не сте казвали още, нали? Crazy
Разкажете малко, че ние тук се знаем от 100 години и само чакаме да ни падне някой нов, че да обновим репертоара Twisted Evil Wink Hug

Дами, тенкс за комплиментите, обаче ако наистина мислите, че не съм качила никак много, да знаете, че е оптична илюзия от тумбака! Просто на фона на това шкембе всичко друго изглежда някак по-малко и незначимо Laughing
На последното теглене на консултация докторът ми каза: "Госпожа, добре че ще раждате скоро, че иначээе ... не знам!" Joy
Аз не се впрягам много. Килограми се качват и свалят. Голям праз! Ще рИвЪ, ако съм все още шишкава след 1 година да кажем.

Соня, честити покупки Simple Smile Много са сладки дрешките с къси ръкавки Simple Smile
Голям кеф е това, че ще имаме "топли" бебета. Аз все за разходките навън си мечтая.

Ани, сега видях и твоите снимки от сватбата! Много си красива!!! Heart Eyes
Да ти кажа и аз имам много гащеризончета със задно закопчаване и напоследък се замислих, че може и да не са удобни. Ама ако пък са толкова кофти, защо масово ги произвеждат? Май даже повечето модели са такива. Значи вероятно стават.
Иначе и аз не мога да спя добре нощем. Бебето ми смачква всички чаркове, натиска ми и гръбначния стълб, та нощем ми изтръпват ръцете, чак е болезнено Confused Сутрин ме болят ставите на прйстите и не мога много да ги свивам. Иначе на краката и на глезените нищо ми няма.
А за епидурлната пък мен се скъсаха да ме питат как така съм била искала да раждам с епидурална упойка?! (Даже анестезиологът!) Опитваха се да ме убедят по-скоро в обратното ... Гледай значи какво нещо Thinking

Лельо, ти напусна ли го вече сардата или още се разделяте и се събирате? То вашето като любов Joy
Подхвърли малко новини тук от женското царство Wink Как са принцесите?

7 отговора сте нащракали, докато пиша Shocked Какво правите вие, бе?!  Wink

Общи условия

Активация на акаунт