Мами в Италия - част 49

  • 11 075
  • 265
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 3 388
Анджи/ а как ти е името всъщност?/, въпреки, че е задължителна епидуралната, много болница не я слагат просто. Тази, в която ще правя морфолоджиката утре не знам как е, но е сравнително близо до нас /ок.20 мин с кола по не особено трафикирана отсечка/- ще попитам как стоят нещата там, а също и с корсо препарто.
Миналата седмица имах доста осезателни усещания. Както си стоя и все едно една рибка ми се обръща в корема, много ниско долу. Като някакви балончета, бълбукания, но точно дните от миналата седмица като пешолино обръщащо се в аквариум - моят  Mr. Green
Ние с мъжо искаме много момиченце!  И двамата! Но аз все имам усещания за момченце. Напоследък и всички ми казват, че щяло да е момче, всикчи пътища въобще водят натам. Аз до такава степен свикнах с тази мисъл, че ако ми кажат, че ще е госпоЙца, ще се изненадам много и ще се налага да свиквам с мисълта  Laughing Доти си гледам количката и си предствям едно момченце вътре. Луда бременна работа  Crazy
Твоята болница далеч ли е от вас? Проготви ли си вече багажа?  Crazy
И моето мамче не знам колко ще може да остане, тя е учителка на големите класове и трябва да планираме добре времето и отпуските. Надявам се поне месец да може да остане, повечето от което след раждането, но пък знам ли фаджолино кога ще излезе  Mr. Green Искрено се надявам да е по-рано от термина, тъкмо да ми е лъвче, че ние водолеите с девите не винаги сме дакордо- не че се караме да речем, но комуникацията е по-трудна някак си- татко е дева- дотук добре, но и сестрата на мъжо е дева- там вечеее  Twisted Evil Laughing Той мъжо май повече си го иска лъвче, аз вече няма претенции, освен да си ми е живо и здравичко.

# 256
  • Мнения: 3 388
Сега си мислех,  Ani - Piccolina- да не би да е родила вече или са по разходки с мама?  Crazy

# 257
  • Italia, Palermo
  • Мнения: 886
Кръщават ниии... два попа гръцки
][URL=http://img221.imageshack.us/my.php?image=dsc0066sg3.jpg][/url]

# 258
  • Мнения: 438
Сонка, на мене името ми е Ана, наричат ме Ани. Анджи вие го създадохте, защото на мен ника ми е AnGiAr, което идва от Ani, Giovanni, Arcucci.
На мен болницата ми е на 5 мин с кола, багажа съм го стегнала. Остава само някои подробности да прибавя. Като ми падна тапата, да видиш ти колко бързо се стяга багаж от страх да не родя.
Епидуралната няма как да не ти я сложат ако я искаш, спомени им за този закон който ти казах да видим какво ще ти отговорят, длъжни са бе, няма какво да се правят на интересни.
Бебето супер ще е ако се падне лъвче, тази зодия е идеална и за мъж и за жена, поне на мен много ми допадат лъвовете. Мъжът ми е лъв. А пък иначе наистина най важно е да е живо и здраво. Моят щурчо ще е овенче, незнам как ще се разбираме, аз съм телец, на 27ми април съм родена. И двамата ще сме рогати и инати, ще видим кой ще надделее.
Анчето още не е родила, беше се включила с писането. Но знае ли човек, то във всеки момент и тя чака.
Моята мама също е учителка, и тя на по горните класове, но успя да дойде само за априлската ваканция и директорката й даде още 4 дена допълнително,но не повече,защото няма кой да я замести. Толкова ни е гадно и на двете сега че не може да сме заедно, много ама изключително много.

Миликс, много е сладка. Честито кръщение. Да е живо и здраво детето, Бог да го закриля винаги. Аз много размишлявам над въпроса, католик или православен.

# 259
  • Мнения: 1 100
Привет дами Hug

Миликс4е, страхотна бебката ти, много хубави снимки Heart Eyes ПиШи ина4е как сте, когато имаШа време Simple Smile

На Ани ( Анджи) стискам палци за леко и бързо раждане Peace

Бимбе, снимките оЩе 4акаме Wink Зна4и здраво експлоатираШ панди4ката, бравос, само така. Peace Пък преди лягане има и по интересни неЩа за върШене...., освен писането във форума Crazy да не ви у4а аз сега Flutter  Laughing

Брех, много девойки с мами у4ителки се събрахме: моята и на Бимба съЩо са у4ителки Heart Eyes

Сон4е, не се притеснявай, вси4ко Ще е наред с феталната морфология, 4акаме вест дали е бимба или бимбо  Hug Heart Eyes

Хм, дали има тема по "бременна" от мами в Италия, открай време все сме така Crazy Heart Eyes Hug

Може пак да намина,
  bouquet

# 260
  • Мнения: 2 427
Анджи е май по добре че тук от Анита и Десита се объркахме вече:)
Ми Анни-джи,умната в болницата,да слушаш акушерките и да изпълняваш всичко точно,дори понякога да ти се струва невъзможно.Това е единственият начин.Мисли че колкото си по точна в изпълнението,толква повече подпомагаш бебето с излизането му.Вярно е че ние мамите доста страдаме докато ги родим ,но и те милите имат също толкова нелека задача,а са толкова малки и крехки.Ангжи,аз като бивш върл противник на епидуралната,те приканям да си промениш мнението и да имаш готовност да си я поискаш.Ще видиш за какво става въпрос.
Леко раждане ти пожелавам,дано скоро отново получим твоите новини,хубавелке.Видях ти снимките от сватбата .Бе,хубавото си е хуибаво!
А,и още несото-искай си упойка и за шевовете,ако евентуално имаш ,де.Не е казано че трябва да ги получиш задължително,аз първият път нямах,но този ми излезе през носа  ooooh!.

# 261
  • Мнения: 2 804
Ан , ами аз до сега не бях губила обувки този чифт беше на сестра и струваше около 40 еуро и си беше суперска маратонка -адидас .
Та докато се качим в автобуса си и бяха и двете после ходихме до банката и се шматках по няколко магазина .Та поглеждам врабчето и гледам , че и чорапа вече си е свалила обаче обувката вече я нямаше .
Върнах се по пътя и никъде я нямаше така , че явно в автобуса сме я изгубили .
Здраве да е пък туй да ни е кусура .
Аз със Самира не съм имала паднала тапа , но с Фатума ми падна и на третият ден детето се роди .
Всичко е много относително , а  при мен и двете раждания протекоха  различно и в часовете имаше разлика и във всичко единственото беше , че и двете са родени абсолютно по натурален път .
Внимавай само като започнеш да кърмиш , защото  ако не е добре захапала зърното може да те разрани и тогава е кофти .

# 262
  • Мнения: 438
Денис, Явно чужбината дърпа повече учителски щерки

Дани, пусни я тази маратонка за издирване. За кърменето най много чета, това ми е приоритет номер едно. Ще съм внимателна, дано всичко да ок.

Владе, опитвам се да попивам всичко което ми се казва и мисля че съм подготвена, дано да не се излигавя в последния момент. единственото което ме притеснява, че най вероятно няма да успявам да разбирам всичко. Аз не съм много много на ти с италианския. Виж това за упойката за шевовете е добра идея, не знаех че боли. Поне тази упойка ще си я поискам. Дано да няма големи поражения след раждането.

И пак благодаря за куража, много е важно за мен.  Hug

# 263
  • Мнения: 750
Buongiorno ragàzze Hug
Ах колко сте изписали Grinning
Миликс много ти е сладка бебката Heart Eyesи колко е пораснала само.Ама и ти мяркай се по 4ести4ко бре жена Wink.Маргито слушка ли мама и тати?

Анджи кураж мила,ние сме с теб.Пожелавам ти леко раждане PeaceПомисли си за епидуралната упойка все пак Peace

Сон4е я не си мисли глупости и се успокой Naughty.Вси4ко е наред с бебенцето. PeaceТи какво искаш да го усещаш нон стоп.Е не става Naughty и беб4е има нужда от по4ивка Mr. Green.Аз влезнах в седмия месец и въпреки вси4ко не го усещам постоянно.Понякога оба4е ми обръща анатомията с главата надолу #Crazy

Дани съжалявам за обувката.Ама тия деца докато са мъни4ки все с кра4ета и буйки си играят Crazy.Имам една братов4едка която ходеше през ден да купува нови обувки,тъй като синът и докато беше малък все ги губеше по пътя Mr. Green

Мацки и моето май4е беше у4ителка Mr. Greenсамо,4е в детска градина Party.Сега ве4е е пенсионерка.

Хайде много ви здраве на вси4ки   bouquet лек и успешен ден

# 264
  • Мнения: 5 475
Привет , момичета Hug

Миликсче, супееер е Маргарет!Честито ри християнче!  Heart Eyes
На Ани ( Анджи) стискам палци за леко и бързо раждане

Сонче, не се притеснявай, всичко ще е наред , хайде чакаме вести какво е бебчето!  Heart Eyes  bouquet 

Ани,леко раждане и чакаме вести от теб!  Heart Eyes

 Тсугуми,то години летя с лау кост и проблеми никога не съм имала. Някое и друго забавяне е нормално за всички компании. Специално Майеър бяха прецакани от страна на Бг,когато миналата година спряха да летят.

  Сега се връщам от Комунето,в крайна сметка трябва да се иде там (вместо в Куестурата),взимат ти соджорното и ти издават ATTESTAZIONE DI REGOLARITA' DEL SOGGIORNO PER I CITTADINI DELL'UNIONE EUROPEA. Peace

  В моя случай,като омъжена за италианец,Масимо попълни декларация,че с детето сме на негово карико.С нея и копие от картата му д-идентита ни взеха пермессите и на тяхно място е този документ. Peace

 Wink  Между другото поисках да ме включат в листата за местните административни избори.Като ЕС гражданин имаме това право.Така че ще гласувам края на май за кмет на града. Peace

 Лек ден на всички!   bouquet



 

# 265
  • Мнения: 5 475
Заповядайте в новата темичка!

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=182882.new#new

Общи условия

Активация на акаунт