Мами в Италия - част 49

  • 11 094
  • 265
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 2 804
Бонди рагаце !  bouquet
Ние сме добре , снощи спретнах в 21 часа в леглата мънечките и днес са от 7 на крак .
В момента едната цока мляко от мунтафонката , а другата гледа тв.
Ан , дано мине по-скоро всичко , че да ти е по-спокойно .
Браво на Деси , за плата за перденцата .

# 211
  • Мнения: 5 476
Да се разпиша за неделята. Hug

 При нас едно слънчице е грейнало,супер!  Hug
 Направихме си редовната обиколка из парка,а сутринта рано,рано "тормозих" колата.Май ще влезна в крак със скоростите,няма друг начин.  WinkЕдин път като потегля,няма спиране Mr. Green ...че принципно съм любител на високите скорости... Joy А и не съм си загубила способностите за движение по улиците.  Wink

  Слънчева неделя от мен!  bouquet

 

# 212
  • Мнения: 438
Здравейте !!!

Днес не сте много активни, сигурно заради хубавото време. Да ви се похваля, днес направихме първият плаж за тази година с мъжа ми и кучето, но аз бях по дрешки защото ме беше срам да се мандахерцам по бански с тея форми сега. Ето няколко снимчици, за тези които им се гледа

http://www.bgphoto.net/photos/20813/o633122611177968750.jpg
http://www.bgphoto.net/photos/20813/o633122608907812500.jpg   ето и какво си правихме на скара. ммммм
http://www.bgphoto.net/photos/20813/o633122610358750000.jpg
http://www.bgphoto.net/photos/20813/o633122611603750000.jpg


Много съм доволна от днешния ден.
Дани, стискай палци утре всичко да е ок като се чуя с момчето шофъора.

Приятна вечер на всички. Аз ще се мяркам от време на време.

  bouquet

# 213
  • Мнения: 2 804
Izvinqvam se no ne mi se vklu4va kirilitzata ! Confused
An , 6te stiskam razbirase !
Super sa vi smile3509 .
Az v momenta si gledam mometata det se katerqt po koleloto mi i sa se zarinali s vsi4kite igra4ki do koito sa uspeli da stignat .
I az sam tuk .

# 214
  • Мнения: 708
добра ви вечер и от мен,
фуфата заспа,та ние сме се излегнали по диваните пред ТВ-то.

Благодаря много за пожеланията за Маттео.За съжаление обаче РД не мина по най-добрия начин  Sad
Ставаме ние в събота сутринта в 6.00 часа да храним Алето и получавам смс от лелята на Маттео,че братовчедката,за която ви писах онзи ден е починала  Cry
Горкото момиче,просто толкова мъчно ми стана.Колко време се бори с рака,измъчи се с тея химиотерапии и накрая.... Cry
Та на Маттео не му беше много да празнуване,въпреки че се стараех поне мъничко да го зарадвам.Та ходихме в родителите на момичето да изкажем съболезнования,просто е ужасно да видиш майка как страда за детето си  Cry

После отидохме на хапнем риба,ама толкова ни беше тъжно,че изобщо не усетихме какво ядем.Абе крив ден с една дума.

Днес вече сме по-добре и след обяда в свеки се отдадохме на разходка.Толкова е горещо тук,че чак прекалено.Вече съм по къс ръкав и сандали,а Алесия направо се чудя как да я обличам  Rolling Eyes

Та утре сме на педиатър,после на погребение....изобщо натоварен ден ни очаква.

Ани стискам палци за багажа утре  Hug

Гери ще свикнеш с колата,каране му е майката  Peace

Деска блазе ви за терасата и баните на открито....ще ви посетим да знаеш  Laughing

Дани ама твоите госпожици са големи щурачета  Laughing,сладурки  Heart Eyes

много цунки на всички и лека нощ  Hug  bouquet

Последна редакция: нд, 15 апр 2007, 23:07 от Bimba25

# 215
  • Мнения: 3 425
Добра вечер банда!

Бимбе,много неприятно....искренни  Hug Ти на погребение ли ще ходиш с детето?
Нищо не каза за аерозола?!Алето оправили се?

Анджи,чудесни снимки;)Стискам палци за утре  Peace

Успешна седмичка от мен  Mr. Green

ПП Краситруд,Клеми и Италина къде ли се затриха?

# 216
  • Мнения: 2 427
Ан,според мен си прекалено красива.Разчовърка ми женското любопитство.Прати някоя снимка без очила че да те видим от по отблизо.Пу-пу!
Бимбе,не съм разбрала за какво момиче си говорила и не искам да се връщам назад че в последно време страшно се разстройвам от подобни неща.Но е наистина ужасно,от това което можах да подразбера..
Днес и моето настроение,по точно нашето,се вкисна по съшитят начин.Днес тук имаше някакъв пазар и нещо като панаир,за децата.Свиреха целият ден рок групи и беше страшно приятно.Времето беше също особено предразполагащо.С Фло просто се размазвахме от кеф.По едно време реших да купя един балон Спондж Боб на дреби и докато си чакам реда Фло ме ръчка и вика гледай,глледай как може така да го носят.Някакво 4-5 годишно момиченце носеше братчето си(на видима възраст не повече от 3 месеца),на конче на гърба си.По едно време бебето се изтърва и се провеси на гърба на сестричката си с главата надолу ,точно като някаква марионетка.Зрелището беше наистина кошмарно,аз просто се разплаках.Майката вървеше напред,погледна ,но изобщо не се заинтересува.Как може да имат деца такива хора ,не знам.Защо няма социални служби,които да не позволяват на подобни родители да си осакатяват децата.В началото помислих че са цигани,но Фло каза че са си съвсем "нормални"италианци.И на него му стана много зле от гледката. Cry

# 217
  • Мнения: 2 427
Бимбич,честит ти рожденник,да ти е жив и здрав и вечно да се обичате!  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 218
  • Мнения: 2 379
Hi Wink

Минавам да ви поздравя Hug

През уикенда се разкатах да чистя, но приключих с голямото чистене най-сетнeeе! Сега предимно релакс Peace Party
А снощи пристигна майка ми Simple Smile Чистият въздух явно добре й се отразява, още спи Laughing Чакам я да се събуди и да пием по едно кафенце на терасата и после може да направим една разходка...

Бимбе, съжалявам за момичето Cry Hug

Ан,според мен си прекалено красива.Разчовърка ми женското любопитство.Прати някоя снимка без очила че да те видим от по отблизо.Пу-пу!
Влади, така е, така е. Красавица е!!! Разгледай снимките от сватбата thumbsup
Много ме разсмя с това, че ония не били цигани, а нормални италианци, ахахаха Joy Иначе случката е гадна наистина Sick

Аз пък вчера на летището видях две момиченца - сестри, на по 7 и 9 години примерно. И двете бяха обути с обувки на висок ток Shocked Поне едно 7-8 см ви казвам! Не бяха италианки, де. Майката беше наблизо, но нея не можах да я разгледам.

Абе, хора, кажете как да си отмириша дрехите от бензин Sick Симоне си заля тениската и дънките с бензин от косачката за трева. Аз уж ги накиснах с препарат отделно, поизпрах ги малко на ръка, но после ги сложих в пералнята заедно с други дрехи. В резултат сега всички дрехи от тази пералня яко миришат на бензин ooooh! (Много съм смотана Embarassed)
Едно повторно пране ще ги спаси ли или се налагат по-специални мерки?

# 219
  • Мнения: 5 476
Бонжур ,
 Hug
пожелания за лека седмичка на всички.  bouquet

Ани,супер че мамчето е при теб, вече си имаш компания.  Heart Eyes Hug

 Бимбе,моите съболезнования. Praynig

 Усмихнат ден на всички ,до после. Wink

# 220
  • Мнения: 3 388
Привет и от мен!

Вчера се скъсахме от чистене- прозорци, пердета, какво ли не  ooooh! Днес си почивам  Crazy

От събота си имаме вече количка, снимах една част от нея в албумчето, сложих фото и на новото ни парижко костюмче, подарък от Паола /сестрата на мъжо/ от Дисниленд  Wink http://community.webshots.com/album/558606627plWDRw

Анджи е супер мацка, от първите снимки съм я признала  Wink Crazy Hug Анджи, какво стана с багажа. Тъкмо си мислех вчера за теб, че с камиона и багажа, може и друго да пристигне при теб  Crazy

Бимба, моите съболезнования за момичето  Sad За съжаление животът е много жесток. Понякога се чудя, ако има наистина Господ, защо позволява да се случват подобни неща. Несправедливо е и няма обяснение ... а и да имаше, надали щеше да бъде по-леко ...  Confused

Ани, много  е хубаво, че вече си имаш майче наблизо  Crazy Моята мама ме пита какво да ми носи като идва, аз като гледам много неща тук са дори по-евтини. Та не знам ...
Така решиха, че ще ни пратят няколко стотин еуро, да купим каквото има нужда, пък после тя ще носи каквото трябва и баща ми евентуално, ако реши да идва с колата.
За миризмата на бензин, мисля че няма да се отървеш лесно. Все ще си миришат дрехите, аз поне лек не знам  Crazy  Аз имам едни панталони за бременни от Кико, прах ги 10 пъти поне и миришат ужасно, откакто съм ги купила! Според мъжо е, заради някаква гадна боя, която са използвали.

С малко закъснение, но танто аффетто, честит рожден ден на Маттео от мен!   bouquet

Дани, големи сте сладурки!  Hug

Гери, ще се справиш с колата, сигурна съм, че вече си много добра, ама не си признаваш  Wink

Хайде до после от мен и успешна седмица с много слънце и положителни емоции на всички!

# 221
  • Мнения: 2 427
Hi Wink


Влади, така е, така е. Красавица е!!! Разгледай снимките от сватбата thumbsup
Много ме разсмя с това, че ония не били цигани, а нормални италианци, ахахаха Joy Иначе случката е гадна наистина Sick



Е къде са снимките от сватбата,подайте ги насам бързо да навра аз нос навсякъде!Ааааа,ма бива ли така да си траете!
Пу-пу,пак да я наплюя,машалла!Бременна е красива,пък представям си небременна.Ех,някои мъже голям късмет имат!

# 222
  • Мнения: 6 167
Ехо, дружки))

  bouquet

хубава седмица, тук времето е великолепно, аз вчера почти цял ден лежах, но днес съм добре и животът продължава  Laughing

ще си имаме гости 20 дни през юни, първо приятели, после майка ми.
какъв кеф!!!

да ви кажа, от мързел моето пролетно чистене ще се проточи до есента май.  Crossing Arms

искам да попитам тези , които имат барбекю на дърва , заслужава ли си?  като казвам дърва имам предвид тези, които се продават в едни пликове за такова барбекю ( не знам как се казват май дървени въглища) newsm78 мирише ли, много ли се чисти?

# 223
  • Мнения: 750
Привет рагаце Hug

Голямо 4истене сте ударили през уикеннда Party Ние пък мъжо се отдадохме на градинарство.Ходихме в4ера и купихме много цветя за градината  и за терасите в къщи.Как се обновява вси4ко с цветя наоколо Grinning

Гери,браво на тебе,не се притеснявай след някой друг опит ще тръгнеш като за световно с колата Peace

Бимбе моите съболезнования за братов4едката Sad найстина много е жестока такава смърт.
Горкото моми4е,сигурно е изстрадало много.

Времето е супер навън а на мен така ми се спи Confused

# 224
  • Мнения: 708
здравейте и от мен,
мале какъв ден само,добре че беба сега заспа та малко да си отдъхна.Ходихме да пазарим и уж щях да купувам само хляб,накрая се върнах натоварена с тве торби и барабар с количката да не ви говора как съм мъкнала и товарила в колата.И всичко това съчетано с мрънкането на Алесия понеже си умря от жега детето.Ама са 30 градуса,не е нормално това време  Naughty

Сега позаспинка,след малко ще се храним и после на педиатър.Дано да успея да ида и на погребението.

Момичета към тези пътувалите с Майеър ако може малко инфо.
Четох в сайта им,че максималните кг за багаж са 15 кг,но се чудя полагат ли се кг и за беба (освен количката и естествено),че ако имаме само 15 кг за мен и за нея просто не знам как ще се пренесем  Whistling
Освен това ще ми разрешат ли да нося в ръчния сухо мляко и вода за беба newsm78 и ако да трябва ли да ги опаковам по някакъв начин.

Ох много ще съм ви благодарна ако ми дадете информация,че вече почвам да се шашкам как ще се замкнем с толкова много багаж  ooooh!

много цунки от мен и до скоро.


а ето ви малко снимки от велик ден

http://www.snimka.bg/profile.php?edit_photo&photo_id=2636586

http://www.snimka.bg/profile.php?edit_photo&photo_id=2636591

http://www.snimka.bg/profile.php?edit_photo&photo_id=2636597

http://www.snimka.bg/profile.php?edit_photo&photo_id=2636602

http://www.snimka.bg/profile.php?edit_photo&photo_id=2636589

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт