На Великден чукнахме яйцата и новини за бебета заваляха - 08.04 - 14.04

  • 18 482
  • 507
  •   2
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 3 524
Христос возкресе мили момичета  Hug
Хубава седмица на всички, гледам че с Поктор започва с висок старт  Hug Много здраве и спокойствие  ти желая   bouquet
Всички нечакащи тази седмица- чакаме подкрепления  Mr. Green Hug

# 46
  • Мнения: 712
Проктор, честито!   bouquet Една страхотна бременнсот ти пожелавам и прекрасно бебче накрая! Браво, мила, прекрасни новини като начало на деловата седмица! Айде, дано все така експедитивно да продължим и всички нечакащи - с бодра стъпка - към следващото ниво  Laughing
За мен да ви кажа - няма насърчителни новини, даже съм много притеснена... Rolling Eyes Confused От събота сутринта имам зацапване, но много незначително като количество - не стига и за 1 ежедневна превръзка  на ден. Болеше ме корема като за цикъл първите два дни, сега вече само ме прерязва от време на време. Тестът от тази сутрин е отрицателен. Тази вечер съм на лекар, но не очаквам да ме зарадва с нещо...
Така че, действайте вие - проктър показа на всички ни как се прави!  newsm51 smile3504

# 47
  • Мнения: 1 765
Супер, браво Поктор  Hug Честито, стискам палци....

Добро утро момиченца!   bouquet

Тази сутрин не знам къде се намирам, толкова ми се спи, а ме чака супер много работа...започнаха да ми звънят преди 8:30 часа ooooh!

Днес ми е 6-ти ден закъснение..притеснявам се вече, да не би проблема да е здравословен, а тест никак не ми се прави, щото самотната черта ми действа депресиращо...какво ще ме посъветвате? Мисля, да си почакам още малко и ако до следващата седмица няма никой отивам на доктор....



Лек ден ви пожелавам!   bouquet

# 48
  • Мнения: 780
Христос возкресе! момичета   bouquet
Поктор честито мила леко и щастливо бременеене  Hug Hug  bouquet  bouquet

аз да ви кажа ние ловихме яйце дано сме го  хванали  за 22 Не чакам Praynig
хубав ден ви желая и дано има още положителни тестчета  Mr. Green Hug

# 49
  • Мнения: 660
Христос Возкресе!!!! Еййй, докато ви изчета луда станах!!!  Hug

Да започна първо с тихичка Честитка за poctor!   bouquet Айде мила, поведи хорото и скоро всички да се хванем за теб! Скоро да се похвалиш с хубава точка и всички да изкрещим дружно!  Mr. Green

И ние изкарахме хубаво на празниците. Бяхме на вилата със свеки, сестра му на мъжа ми и племенника. Мнооого храна и мнооого мързел. Сега тази седмица ще трябва да се ограничат всякакви видове ядене, че положението взе да става напечено!

Да ви се оплача - вече от месец и повече, почти всеки ден нямаме топла вода. Когато си поискат я спират - сутрин , вечер, през нощта, по сред бял ден. Няма вече час, в който да знам, че мога спокойно да се изкъпя. Е и сега така! Полудявам!!!!  #Cussing out #Cussing out #Cussing out В топловикация дава заето, а те така или иначе не дават никаква адекватна информация!  #2gunfire #2gunfire Така, че да предупредя, ако не дойде водата до довечера - момичетата, с които ще се виждаме, да ме извинят!  Embarassed Embarassed Embarassed

Комикс, мила, защо ще чакаш до другата седмица? Така само ще луднеш. Отиди на преглед още тези дни. А поне така бих направила! Стискам палци всичко да е ОК и самотната черта, да не бъде вече самичка  EFPHug

# 50
  • Мнения: 1 446
комикс, направи си един тест, преди да идеш на док. Закъснението може да е бременност или напрежение. Кофти е една черта, но може да са и две. Правила ли си тест наскоро?

Рошко, за 22-ри ли НЕчакаш, само да уточним, за да влезеш в "черния" списък  Mr. Green?

roxanne25   Hug

Morgy както снощи каза Андрей - понамирисвам малко, та чак сам си преча! Та то лятото още не е дошло, ти защо ще се къпеш, да нямаш празник?!

# 51
  • Мнения: 674
Христос воскресе и от мен на всички да сте ми живи и здрави и с по две чертички Hug Hug Hug easter

# 52
  • Мнения: 1 765
Slavunder ...терцо  Joy  че ме умориш от смех....Това с топлата вода не е шега работа, просто отвратително, едно време с профилактиките ни връщаха в първобитно-общинния строй....

Морги, може и така да направя, но работя много далеко и за да ида на лекар трябва да взема отпуска, а пък планувах да направя така следващата седмица....но ще видим..

Тест правих преди 5 дни и се замислям дали да не направя още един утре сутрин  newsm78

На мен нито напрежение, нито стрес ми се отразява на цикъла, толкова отдавна живея на пълни обороти, че...явно организма ми се е пригодил....

# 53
  • София
  • Мнения: 2 333
Poctor, няма по-голямо щастие от това, което изпитваш в момента!!! Честито, дано следващите 9 месеца минат леко и безпроблемно, а чакането ти да бъде възнаградено с най-прекрасното бебе   bouquet
Писах преди няколко месеца тук, че много искам второ бебче, но поради ред неприятни причини трябваше да изчакам - и сега да ви се похваля - от този месец вече и аз съм в отбора на работещите за създаване на биологични единици.  Mr. Green Успех на всички!

# 54
  • гр.ВАРНА мммм... някъде на гребена на вълната
  • Мнения: 355
poctor ,честито мила,да си жива и здрава и да изкараш една много лека бременност и после да се появи едно здраво и много сладко бебе
На всички останали много късмет и марш след poctor

# 55
  • Мнения: 1 792
еййййййййй най сетнеее
Poctor честити две чертички сега толков а като минеш преглед и доктора като кажече всико е ок ще те прегръщам и целувам  bouquet
браво на момичети и да повлечеш крак еййй Mr. Green
пусни малко вирусчета че виж ква суша е

# 56
  • Мнения: 245
Христос Воскресе!

Здравейте сладки мой Wink Crazy

Честито ПРОКТЪРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРР ЧЕСТИТОООООООООО! newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51
Пази се мила, лека и безпроблемна бременност и само усмивки никакви лоши мисли. И щакаме с нетърпение да споделиш, като видиш точката.

Момичета радвам се че сте си починали в това число и аз...и сега с нетърпение чакам другите почивни дни Wink

Как не ми се работи ако знаетеееее!

Я да ви питам аз тука копметенциите Wink

Та на 04.04 и на 05.04 ми беше овуто, а трябва да ми дойде на 12.04.....кога ли да се тествам, че вече ме сърбят ръцете.....
Хайде подкукоросайте ме за теста Wink

Хадие милички цевлувки и хубав и слънчев ден!

# 57
  • София
  • Мнения: 3 524
Аз викам да почакаш малко, не че е лесно ама поне да стане 12ти а?  newsm78

# 58
  • Мнения: 1 446
Flying не е ли много кратък периода 5 - 12.04 Задръж топката, никакви подкукоросвания!
Стисай Са!

# 59
  • Мнения: 245
Чудя се защото овуто късно на 23-24 ден от цикъла и за това се чудя, на 12 дали ще има резултат вече.
За това незнам!

Общи условия

Активация на акаунт