На Великден чукнахме яйцата и новини за бебета заваляха - 08.04 - 14.04

  • 18 482
  • 507
  •   1
Отговори
# 30
  • БУРГАС
  • Мнения: 682
Добро утро! Хайде събуждайте се, че почивката свърши и май ще трябва да се работи! Някои май са на срещичка днес, а? Весело да си изкарате, момичета и целувки на всички!
Който ще докладва, да докладва, че вече наистина ще дърпам уши! Аааа, голяма излагация!
Хайде, успешна седмица с много положителни емоции и други положителни неща!
Вили, успех при докторите днес!
Деси, честита ви дата за сватбичката на братчето! Хайде после сте вие! Той не беше ли по-малък? Да ти купи подарък!
Мушмороче, дано си по-добре днес!
Другите да не се крият, а да докладват!

# 31
  • Мнения: 2 309
Ехеее,понапълни се форума Hug
Време е и тестовете да понапълним Hug
Вили,твоите описания в графиката ти отговарят на моите Mr. Green - все едно,както се казва аз съм ти я попълвала Hug защо не си направиш кръвен тест!?

# 32
  • София
  • Мнения: 3 688
Добро утро момичета!
Влизате ли в час след почивните дни:)На мен тази сутрин такаааа не ми се ставаше.
Ние тази и другата седмица запретване ръкави и започваме усилено да бебеправим,че нали се борим за бебе 2008,а аз така исках бебче 2007,но то да стане пък няма да го мисля толкова това с годината:)
Успех на всички и май наистина е време да завалят тестовете с две черти,ч бързо да признават всички нечакащи тази седмица:)

# 33
  • Мнения: 1 792
добро утро и от мен.лелеее как не ми се работиииии Tired
иначе гърлото ми е значително по-добре.само пущината не иде ииии направо вече се побърквам.днес ми е 4-и ден след хапчетата ако до още 2 недойде и отивам пак на лекар

# 34
  • Мнения: 851
Добро утро момичета кокичета  Hug
Дано новата седмичка ни донесе лавина от положителни тестчета, че последните три седмици истинска излагация  Naughty
Стелче: Благодаря ти мила  Hug Ахамммм, брат ми е по-малък и ние също бяхме чували за традицията да ми купи обувки  Joy И те се базикат с мен да не си избирам обувки от бул.Витоша  hahaha hahaha hahaha

# 35
  • Мнения: 2 270
Христос Воскресе!
Как сте, дами?
Не съм чела още нищо, но съм сигурна, че е пълно с положителни тестчета Hug
На виделите две чертички - ЧЕСТИТО  bouquet
А на останалите - кураж Hug
Хубава седмица!

# 36
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Добро утро!

Голям кеф било да си пиеш кафето вкъщи Laughing
Снощи писах набързо, но да разкажа днес за Великден - бяхме у свекървата; жената беше приготвила зелник и агнешко печено, а нас ни чакаше да действаме с  барбекюто и прасешките пържолки:twisted:
След обяда, мъжът ми реши да ни води с дребния на изворите на реката, но за по-пряко минахме през едни скали, крепостни стени, пещери и слязохме до изворите по отвесен склон само с кал и листа, без нито едно камъче за опора. Обещах му, че само да стигнем живи до Бургас, ще го обезглавя Mr. Green Дребното и то се уплаши, но като стигнахме до изворите вече му беше минало и искаше следващия уикенд пак да сме на поход. Стигнахме живи до Бургас, но два дни съм с такава мускулна треска, че не мога да мръдна Crazy
Толкова от мен, на всички успешна седмица  bouquet На мацките за срещата - да не се ослушват, а да уточняват подробностите, че чакам включване Hug

# 37
  • Мнения: 1 446
Добро утро, сладки муцунки, и от мен

Добре дошли на новите в листата: да ги предупредя, очакваме от тях да се включат активно, както в седмичната тема, така и в положителните тестчета.  Mr. Green
Бая народ НЕчакаме тази седмица ама да видим какво не чакаме.

Тани-Барабани, и аз съм на твоя хал: три дена великденски нищо не хапнах, защото полудях от мераци за повръщане, температура - 37 и само псувам това самовнушение какви номерца ни прави - недей да пълниш кошниците, защото ако се наложи да ги изпразваме до следващия месец, ще ни е много криво. Но времето - ще покаже  Hug
Хайде на всички успешна седмичка!

# 38
  • Мнения: 153
Мили момичета, страшно се вълнувам  newsm53! Току-що си направих тестче (на втория ден от закъсненето - трябваше да ми дойде на 8ми) и си имам  EFP Simple Smile

Още съм много шашната и не мога да повярвам, че такова такова хубаво нещо ми се случва на мен Simple Smile Страшно съм щастлива, че най-после 3 седмичната липса на положителни тесчета приключи newsm44 newsm44 newsm44 Надявам от все сърце и останалите мацки от списъка на НЕчакащите да НЕдочакат като мен  newsm51

Много целувки на всички и искрени благорарности за подкрепата, която получих от всички момичета тук! Страхотни сте, милички!

Целувки и много прегръдки на всички  newsm51

Като се посъвзема малко ще ви пиша пак  Hug

# 39
  • БУРГАС
  • Мнения: 682
Ехаааа, браво на Поктор! Честито, миличка!  newsm51 Лека и безпроблемна бременност и само положителни емоции от тук нататък!
Момичетаааа, свърши се със сушата откъм положителни тестове! Хайде, вие сте наред!

# 40
  • Мнения: 851
poctor: Честито миличка   bouquet  bouquet  bouquet
Хайде дано поведеш хорото към отчетни  и всеки ден да има поне по едно положително тестче  Hug

# 41
  • Мнения: 2 270
poctor - честито, миличка! Hug
Лека и щастлива бременност!

# 42
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
poctor, честито, мила  bouquet Страшно, ама страшно много се радвам! Лека бременност Hug

# 43
  • Мнения: 1 446
Поктор! Поктор! Поктор!

Казах ли ти, а! Казах ли ти!

Хайде тихичко честито! smile3501  newsm44 newsm68

Хора, Поктор е създала нова биологична единица!!!

Последна редакция: вт, 10 апр 2007, 11:23 от Slavunder

# 44
  • Мнения: 1 446
Сега си слагам списъка, който ви спретнах миналата седмица:
Poctor - НЕчака на 8-ми  EFP
Рожбо - НЕчака на 8-ми
Lili_X - НЕчака на 8-ми
Никита - НЕчака на 10-ти
писаната - НЕчака на 11-ти
Скарлет - НЕчака на 13-ти
G-Baby - НЕчака на 13-14-ти
Славундер - НЕчака на 14-ти
Tani-Barabani - НЕчака на 15.04
Гери-Мери Попинс - НЕчака на 16.04
Десит - НЕчака на 16.04
valkata78 - НЕчака на 16.04
Ро6ко - НЕчака на 22.04

Последна редакция: вт, 10 апр 2007, 12:16 от Slavunder

Общи условия

Активация на акаунт