На какъв матрак спите?

  • 17 353
  • 121
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 18 679
Фирмата от Бяла и фирмата Екон от Русе една и съща фирма ли са?

# 46
  • София
  • Мнения: 6 011
Тед,модел Фаворит S-струваше около 450 лв. за 164/200.2 години активно ползване  Joy-доволни сме!

# 47
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 699
сетих се - за стар матрак, вместо да се смени може да му се купи топер. 8 см е висок само и предлагат с много екстри - ортопедичен, анатомичен, антиалегрична обработка. Незнам само доколко е финансово обоснована и практична инвестицията  Thinking
Какво точно е топер и къде се продава? А, и някаква идея за цена?

# 48
  • Мнения: 482
Диофлекс на Магнифлекс - преди година го взехме за около 600 лв. за размер 190х200. Много хубави матраци са, проблема е че са им хубави и цените. Преди месец им праверявах пак цените - трябва ми матрак за друга спалня и ми искат - 800 лв. за размери 190х164 за УлтраКонфорт (по-евтина серия от Диофлекс) Sad.
Преди това имах ме някакъв български, не си спомням на коя фирма - уж пак хубав - латекс и пружини - сдаде багажа за 3 години. На Магнифлекс това им е хубавото че имат гаранции за над 10 години за деформации.
Но сега май и аз ще търся нещо на някоя друга фирма да видя как са ....

# 49
  • София
  • Мнения: 7 800
Нани

# 50
  • Мнения: 8 505
Фирмата от Бяла и фирмата Екон от Русе една и съща фирма ли са?

Да,една е.Производството е разделено:
В Русе-блажни и бои на водна основа,грундове,емайллакове,лакове,безир,алкидни смоли,ПВА лепила,ПВА дисперсии,полиуретанова пяна,мазилки.
В Бяла-изделия от пенолатекс-матраци,възглавници,гранулиран пенолатекс.

# 51
  • София
  • Мнения: 18 679
Тенк ю  bouquet

# 52
  • Мнения: 1 101
Латексовите на ЕКОН - супер са, както и възглавниците им.
Peace
Peace

# 53
  • Мнения: 77
На ТЕД, но не сме доволни.Започна ужасно да скърца.
А от колко години го ползвате?
3-та година....едва.

 Същата работа! Не съм доволна, също ползваме трета година и отскоро започнаха да се появяват бабуни и да скърцат пружините вътре!  #Crazy  #Crazy  #Crazy Не помня точно колко дадохме за него по-малко от 200лв но не мога и 900 да дам за матрак, поне не сега, но ми се ще да го сменим.

# 54
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Двулицев - италиански, марка не помня, но преди 6 години струваше  около 200лв. Не е мръднал.  Peace Детето спи на двулицев - Тед, засега е добре.

# 55
  • Мнения: 5 475
 Двулицев на Еминфлекс.(www.eminflex.itPeace
 Много сме доволни!  bouquet

# 56
  • Мнения: 1 802
На ТЕД. Доволни сме, цената не я помня със точност, защото го купихме преди 3 години, но около 200 лв.

# 57
  • София
  • Мнения: 1 155
сетих се - за стар матрак, вместо да се смени може да му се купи топер. 8 см е висок само и предлагат с много екстри - ортопедичен, анатомичен, антиалегрична обработка. Незнам само доколко е финансово обоснована и практична инвестицията  Thinking
Какво точно е топер и къде се продава? А, и някаква идея за цена?
За ТОПЕР прочетох в сайта на НАНИ - те предлагат такъв ... видях и цените - колкото на евтин матрак. Виж и ти, има снимки и обяснения - в Продукция http://nanny-bg.com/.
За НАНИ искам да питам, нашия е такъв ортопедичен от 1,5 год., но ме притеснява, че се е слегнал на местата, където най-често спим - получават се две дупки и там точно като се натисне се усещат пружините (но все още не са почнали да ръбят). Като го купувахме ми казаха, че матрака 'помнел', но все ми се струва, че не е читав Thinking
Вашите ортопедични така ли са?
От ЕКОН май никой не се е оплакал, и от Магнифлекс също.

# 58
# 59
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 699
сетих се - за стар матрак, вместо да се смени може да му се купи топер. 8 см е висок само и предлагат с много екстри - ортопедичен, анатомичен, антиалегрична обработка. Незнам само доколко е финансово обоснована и практична инвестицията  Thinking
Какво точно е топер и къде се продава? А, и някаква идея за цена?
За ТОПЕР прочетох в сайта на НАНИ - те предлагат такъв ... видях и цените - колкото на евтин матрак. Виж и ти, има снимки и обяснения - в Продукция http://nanny-bg.com/.
Много благодаря  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт