На какъв матрак спите?

  • 17 352
  • 121
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 1 155
На ТЕД, но не сме доволни.Започна ужасно да скърца.
сигурна ли си, че е от матрака? А не от подматрачната рамка?
Ние сме си НАНИ - не помня от какво е, но е двулицев и го избрахме ортопедичен, струваше около 400 лв. преди година. НО при нас си скърца от ден първи - проблема е в подматрачната рамка, също НАНИ - не ги препоръчвам за което. Сега май няма начин да се оправи, трябва си нова рамка, ама как да разберем дали пак не скърца #Crazy

# 31
  • Мнения: 648
    Пенолатексов на "Бяла", чуден е Peace

Последна редакция: вт, 27 мар 2007, 23:36 от Nadejdica

# 32
  • Мнения: 5 539
Тед ФаворитS, с индивидуално пакетирани пружинки. Peace

# 33
  • Мнения: 2 641
стария ни беше Тед, но не помня модела. с лятна и зимна страна и преди 5 години струваше 300 лева. сега вътрешните слоеве са се изместили и е станал много неудобен, направо ни боляха ужасно гърбовете, да не говорим че дъщеря ни го опика около 50 пъти  Embarassed

# 34
  • Мнения: 2 494
Откъде мога да видя каталог на Нани?
Благодаря ви!!!

# 35
# 36
  • Мнения: 2 494
Hug
Ами вдигнали са цените явно, сега питах за размер 160/200 -двулицев ортопедичен-351лв, полуортопедичен  Thinking - 275лв, анатомичен-225лв.
Мислех, че за около 200 лв ще можем да си купим матрак, гадно ли е на анатомичен!?! Извинявам се, че ползвам темата, дано и авторката да я вълнува този въпрос  Embarassed
 Hug

Последна редакция: ср, 28 мар 2007, 12:05 от megan@

# 37
  • Мнения: 1 364
Еднолицев - за фирма - идея си нямам newsm78

# 38
  • Мнения: 1 311
Нашия е Happy Dreams 164х190, купуван преди 4 години. С лятна и зимна страна.  Доволна съм, не скърца, нищо вътре не се е разместило, не се събуждам схваната. Според мен е ОК.
Ние нямахме проблем, отидохме, харесахме си го и го натоварихме на колата (по-точно на покрива  Laughing).

# 39
  • Мнения: 505
Най-обикновен дунапренен матрак, но е много твърд - не препоръчвам.

# 40
  • у дома с любимите си хора
  • Мнения: 859
На латексов матрак "Ултракомфорт" на Магнифлеск.Струваше 700лева и имахме подарък 2 възглавници от фирмата от същия материал.Гаранцията е 12 години,пристига навит на руло и след отварянето му за два часа възстановява формата си.
Много е удобен и горещо ти го препоръчвам.

# 41
  • Мнения: 2 332
На латексов матрак "Ултракомфорт" на Магнифлеск.Струваше 700лева и имахме подарък 2 възглавници от фирмата от същия материал.Гаранцията е 12 години,пристига навит на руло и след отварянето му за два часа възстановява формата си.
Много е удобен и горещо ти го препоръчвам.

Множко ми се виждат лично на мен за матрак... Със здраве да си го ползвате!  Hug

# 42
  • София
  • Мнения: 5 289
Ами то малко смешно звучи  Embarassed , но от вчера имаме Happy Dreams, Класик, 144х190, 156 лв. в промоция в момента. Най-простия възможен, но след спането на пода като се счупи леглото е истински разкош Simple Smile (имах и аз тема, но не получих помощ за майстор и купихме матрак набързо)

# 43
  • Мнения: 3 453
На ТЕД

# 44
  • София
  • Мнения: 1 155
сетих се - за стар матрак, вместо да се смени може да му се купи топер. 8 см е висок само и предлагат с много екстри - ортопедичен, анатомичен, антиалегрична обработка. Незнам само доколко е финансово обоснована и практична инвестицията  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт