За раздумки и кафенце,в Разград да си свийм местенце !!!

  • 8 807
  • 322
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 0
Добро утро Wink Като гледам не се справяте много добре - нито ми намерихте половинка, нито измислихте заглавие за новата тема. Ще ви се кара батко ама ..  Grinning

За Великденска тематика си мисля че е още рано. Това "Хремави и сополиви .. " ми хареса ама трябва да се измисли нещо та и Разград да фигурира.

# 286
  • Мнения: 441
Май Васко има право.И без друго много бързо изписваме темите,така,че за великденската имаме време.И аз съм за сополивата тема  hahaha hahaha.
А за следващата,ако няма други предложения ми харесва втората идея на icipici1  Peace

# 287
  • Мнения: 398
Хареса ми второто предложение на иципици,но си мисля за това по повод подобряване на ДМК и набиране на средства за целта може да е нещо от сорта на :
С предвеликденското настроение
в Разград да направиме дарение!


а за Великден:
В Разград станаха рано децата
да боядисат самички яйцата!

------------------------------------------------------
В Разград ний велики сме готвачи-
правим чудно,вкусни козунаци!

------------------------------------------------------
Разград:Малки ,сръчни ръчички
цапат се с пъстри боички.

# 288
  • Мнения: 256
Здравейте май тази вечер сте изморени а.Темата за сополите е най актуална сега. А до велик ден има време ще я изпишем няма страшно хайде лека вечер smile3524

# 289
  • Мнения: 124
Ехо,къде сте ?Тази вечер май героите са уморени.Пък аз пийнах 2-3 бирички от почерпката на бубито и сега ми се говори с някого.
Васко,добре дошъл и от мен.Аз братовчедки имам,ама...абе млад си още,я си стой свободен.Я виж девойките като са се поомъжили млади как си правят виртуални купони. Joy
А за заглавие на темичката:ами май варианта за дарението!Аз няма смисъл да казвам,че ще се включа.Моето бебе е най-малко,така,че дълго ще ползвам кухнята.

# 290
  • Мнения: 3 219
Бен,и аз съм тук, ама другите ги няма нещо.

# 291
  • Мнения: 535
Здравейте всички. Чудя се тука на акъла на Веско що иска така младо и зелено да се окове момчето... Ама хайде, ако си толкоз курназ, ще те запозная с ученичките си, те са на по 17-18. Само кажи,че искаш. Ама то и аз не съм за извхърляне, само на 22 съм Laughing Laughing Blush Ама хайде.
Междудругото за следващата тема да знаете, че Немо е ВИКТОР и е роден на 30.07.1980г. Така че да го включите!!!!!!!!

# 292
  • Мнения: 0
Благодаря на всички за топлото посрещане!  bouquet 

Здравейте всички. Чудя се тука на акъла на Веско що иска така младо и зелено да се окове момчето... Ама хайде, ако си толкоз курназ, ще те запозная с ученичките си, те са на по 17-18. Само кажи,че искаш. Ама то и аз не съм за извхърляне, само на 22 съм Laughing Laughing Blush Ама хайде.
Междудругото за следващата тема да знаете, че Немо е ВИКТОР и е роден на 30.07.1980г. Така че да го включите!!!!!!!!

Няколко поправки:
1. Не съм Веско, а Васко Grinning
2. Аз не съм решил да се оковавам още, просто търся пък .. "каквото сабя покаже" Sunglasses
3. Предложението ти звучи примамливо .. я кажи къде са тия 17-18 год. девойки? Blush
4. Сигурно и ти не си за изхвърляне, ама незнам Виктор какво ще каже по въпроса. Rolling Eyes 

# 293
  • Мнения: 0
Аз пак прекарах безсънна нощ, но този път сам-самичък. Sad Днес се очертава да е хубав ден, така че към обяд да сте вече с количките по центъра. Желая хубав ден на всички .. от мен лека нощ. Grinning

# 294
  • Мнения: 51
ДОБРО УТРО КРАСИВИ И МНОГО ЛЪЧЕЗАРНИ РАЗГРАДСКИ МАМИ!
НАДЯВАМ СЕ МЕТЕОРОЛОЗИТЕ ДА НЕ СА ПОЗНАЛИ И ДЕНЯТ ДА БЪДЕ СЛЪНЧЕВ.Вече е пролет и е време за по-дълги разходки....

# 295
  • Мнения: 201
Много бързо сте изписали темата, браво. Аз докато се помотавам съм оттървала рожден ден / честито на патерица icipici1 /, имен ден / честито и на теб Бен/ и ново попълнение / добре дошъл на Васко/.
За кухнята съм за, макар че аз все още давам домашно приготвена храна и не съм записала малкия.
А за твоите надежди за слънце, icipici1 - и аз съм за, но като гледам какъв е бахър...май няма да има разходка днес.

# 296
  • Мнения: 441
Добро утро на всички
Дано днес времето е по-хубаво и поне с някои от вас да се видим пред НДК-то.
Хубав и усмихнат ден ви желая!

# 297
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 Добро утро и от мен!


 Тук е много студено и мрачно,духа леден вятър,но въпреки всичко аз съм в настроение  newsm68 newsm44.От утре започва отпуската,трала-ла-ла...Хуууубавичко ще си помързелуваме.
 Лек ден на всички!  bouquet
 

# 298
  • Мнения: 398

Привет и от мен!!!Желая Ви весел и интересен ден/макар и малко мрачен без слънце/!

# 299
  • Мнения: 256
Добро утро на всечки. Дано настроението не е като времето hahaha

Общи условия

Активация на акаунт