За раздумки и кафенце,в Разград да си свийм местенце !!!

  • 8 812
  • 322
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 8
ОООООООх с тази промяна в часа се объркаха нещата и малката вместо да заспи в 9 заспива в 10. Не ми харесва, то не остава време малко да почина Shocked

# 181
  • Мнения: 50
Няма почивка и за мен Sad. Ние още не сме заспали. Щурее си в кошарата, приказва си нейните си неща и току ми подвикне:МИМЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ Mr. Green.

mama007, хубав шопинг си си спретнала  Laughing. Ама на тия хора в Ирландия не им ли е студено с летни дрехи при такива градуси  Shocked. Не мога да повярвам чак #Crazy. Продължавайте да се забавлявате. Да си накупуваш това онова и на теб  Grinning.

icipici, представям си как ще изглеждаш с тез бомби отпред и с перката отзад на г.... Joy.

Хайде лека и спокойна нощ на всички. Утре да сте здрави, весели, наспали се и отпочинали Hug. Мен кочината ме чака, кой знае кога ще си легна...

# 182
  • Мнения: 3 219
Влизам през Експлоръра,кликна ли върху видеото да тръгне, понякога засича.

# 183
  • Мнения: 127
Привет, майчета!
Тази седмица сме на гости при бабите в Разград. Правим разходки из квартала(Орел), даже записах дребосъка на кухня. Много по - добра е от тази във Варна.
Направи ми впечатление чистотата в градинките и междублоковите пространства. Имам наблюдения само в Орел, засега.
При хубаво време ще отскочим и до парка.
Ако има желаещи за разходка да свиркат!

# 184
Милички малко рано ама  защото ще пътувам и не мога без да ви кажа "добро утро".
Желая ви незабравим ден
  newsm44 newsm44 newsm44

# 185
  • Мнения: 8
Добро утро.  Flutter

Днес денят обещава да е хубав, но сега ако знаете какъв бахър е.
Аз започвам с обичайните неща : newsm79 flower и накрая ако остане време преди да се е събудил звяра  jump и ще изчезвам навън където ще пия  kaffeetrmker_2
Хайде приятен ден.

# 186
  • Мнения: 51
Добро утро и от мен!Дано денят ви е прекрасен и и изпълнен само с приятни емоции!
Моят определено ще е .....

# 187
  • Мнения: 227
Добро утро и от мен днес се о4ертава един слън4ев денПриятни разходки на вси4ки и усмихнат и щастлив ден  bouquet 1stroller

# 188
  • Мнения: 3 219
Добро утро  и от мен !!!
ДОБРЕ ДОШЛА , СОНЯ !!!
 
Надявам се да ти е добре сред нас, макар и за малко.
Момичета ,да попитам останалите, посещаващи  кухнята на пазара. Някой има ли си понятие за какво поканиха някои от нас / напр. и мен / на някакво събрание в четвъртък на обяд . Нямам много време за губене по обяд, така че предпочитам да съм информирана предварително и да преценя дали да ходя . Благодаря ви предварително.  bouquet

# 189
  • Мнения: 50
Добро утро, момичета  Hug.

Приятен и ползотворен ден на всички, приятни разходки и само хубави емоции Laughing.

Отивам да си правя кафенцеееееето. Черпя и вас kaffeetrmker_2. И после на разходка  1stroller.

Буби, аз ходя на кухня на пазара, но мен не са ме канили на събрание?! Чудя се и аз за какво става въпрос...

Чао от мен   love001.

# 190
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 Добро утро и от мен!

 Тази сутрин при мен е по-спокойно,вече изпихме кафето и се захващаме по-сериозно със задълженията..Ако знаете как ми се иска да е петък... newsm08
  При баба в Гецово нямаме нет,така че ще оставя телефон,моля някой да ми звънне,когато организирате среща.Ние ще пътуваме в събота,но тогава ще сме скапани от път и ще помързелуваме,но от неделя сме на линия.Борислав ще трябва да учи за държавен изпит и няма да има нищо против да не сме му на главата постоянно  Mr. Green.Но и за вечерна среща с татковци сме "първа писта" Crazy

# 191
  • Мнения: 8
 icipici1  newsm59
БЪДИ ЗДРАВА ОБИЧАНА И ЩАСТЛИВА. И НЕКА МНОГО ТЕ СЛУШАТ ДЕЦАТА И ЛЮБИМИЯТ.

 newsm67    ura    newsm67

# 192
  • Мнения: 227
Мисля 4е ще се взема решение дали да се дигат цените на купоните и за записване на децата от кухня в яслата да се пазят местата им така разбрах. Не съм 100% сигурна но така разбрах

# 193
  • Мнения: 398

АЗ НЕ СЪМ ПРОРОК
НИТО ДРЕВЕН ГРЪЦКИ БОГ.
НЕ УМЕЯ ДА ГАДАЯ,
НО НА ТЕБ ЩЕ ПОЖЕЛАЯ:
ЗДРАВЕ,ЩАСТИЕ И РАДОСТ,
ПРИДРУЖЕНИ С ВЕЧНА МЛАДОСТ.


ХРИСИ,БЪДИ МНОГО ЩАСТЛИВА С ПРЕКРАСНИТЕ СЪЗДАНИЯ ОКОЛО ТЕБ.
САМО РАДОСТНИ МОМЕНТИ ДА СЪПЪТСТВАТ ВАШЕТО ЕЖЕДНЕВИЕ!!!
ВЕСЕЛ ПРАЗНИК!

# 194
  • Мнения: 51
Не съм голям кулинар ,но нека всеки се почерпи от която торта иска и колкото корема и душата иска-стига да му стиска.....!!!!!

Общи условия

Активация на акаунт