ФОТОШОП-21

  • 24 930
  • 500
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 1 110
Фън ловин 4е ти си изто4ник на вдъхновени, много са свежи и жизнерадостни и готини нещата ти  bouquet

Моми4ета едно питане -молба : някои може ли да ми меилне детски кирилски шрифтове. Тези които намерих са само на латиница? Плииис Praynig

# 481
  • Мнения: 1 400
ani69 , тази последната е простоо...   bouquet
И въобще - всичко показано е много хубаво Hug
Аз ще се престраша да сложа едно нещенце от поредицата ми Странни Crazy
Ето го:

Знам си аз, че е мнооого странно, но все пак ми се ще и вашите мнения да чуя Praynig

# 482
  • София
  • Мнения: 715
Аз ще се престраша да сложа едно нещенце от поредицата ми Странни Crazy
Ето го:

Знам си аз, че е мнооого странно, но все пак ми се ще и вашите мнения да чуя Praynig

На мен ми харесва много... Интересно е  Peace Hug А и си падам по такива неща...
Само белия ъгъл горе вдясно нещо не ми допада  честно... newsm78
Би могла да го направиш примерно като изгорено или скъсано...
Иначе аплодисменти от мен  Hug

# 483
  • София
  • Мнения: 715
Моми4ета едно питане -молба : някои може ли да ми меилне детски кирилски шрифтове. Тези които намерих са само на латиница? Плииис Praynig
При мен напоследък се получава нещо много странно с шрифтовете - доста от тях, да не кажа всичките, веднъж работят на кирилица, друг път не... много ми е странно, защото дори и някои, които съм почти сигурна, че не са кирилизирани, от време на време позволяват да се пише на кирилица  newsm78 newsm78 newsm78
Поради тази причина не мога да ти пратя, просто защото не знам кои са кирилизирани, кои не  Rolling Eyes
Ако някой има обяснение за тази шашма, да пише  Confused

# 484
  • Мнения: 6 472
mimmss и при мен е така и нямам никаква идея защо newsm78

И мен нещо днес ме избива на странни неща Rolling EyesЕто нещо, което в общи линии изобщо не е в моят стил (до колкото въобще имам такъв). Идеята се видоизмени поне 5 пъти Tired



WILD_cat и на мен ми допада, но ако може леко да намалиш яркостта на снимката newsm78

ani69, ама много е готин този твоя зъбчо Joy  bouquet  bouquet  bouquet

Последна редакция: сб, 31 мар 2007, 23:42 от luluto

# 485
  • София
  • Мнения: 715
mimmss и при мен е така и нямам никаква идея защо newsm78

И мен нещо днес ме избива на странни неща Rolling EyesЕто нещо, което в общи линии изобщо не е в моят стил (до колкото въобще имам такъв). Идеята се видоизмени поне 5 пъти Tired



WILD_cat и на мен ми допада, но ако може леко да намалиш яркостта на снимката newsm78

ani69, ама много е готин този твоя зъбчо Joy  bouquet  bouquet  bouquet
Аз понякога си мисля, че това може да се дължи на самия Фотошоп - нали е хакерски и доста номерца ми прави... Рестартира си всички настройки, от време на време се затваря сам, бъзика шрифтовете, от време на време сам си намалява работното поле, после рязко го увеличава... Разни такива магарии... Та допускам, че и това с шрифтовете е нещо от този сорт... Не се и опитвам да си го обясня вече - докато работи е добре  Mr. Green

 Hug за рамката - допада ми... с едно изключенийце - тези моливи нещо не ми се връзват с толкова малки дечица  Blush newsm78 Някак си ги свързвам с ученици по-скоро... Това не значи, че не стоят добре, само моята представа е такава... Аз бих сложила там някаква друга играчка  в по-бледи цветове newsm78 Rolling Eyes

# 486
  • Мнения: 1 941
Нарая на темичката и аз да пусна нещо, че отдавна не съм се отчитала  Grinning

# 487
  • София
  • Мнения: 2 374
кошничката, много са ти свежи и хубави всички рамки.
На luluto ми харесва ама МНОГО. И моливите ми се връзват. Не я променяй  Praynig
Byrne, KaРмeНчеТо, много сладки рамки!
WILD_cat, интересно е, някяк малко към готически ми клони  newsm78
Да се включа с моето чекне  Grinning. Много ме кефят малките колко са гъвкави.



# 488
  • Мнения: 6 472
Vesika, страхотна е! Страшно е весела!

кошничката, както обикновено много изчистено и детско  bouquet

Мимис, като се замислих съм съгласна с теб за по- пастелния цвят в това квадратче, но от друга страна моята щерка толкова много обича да рисува и пише, че май няма да го променя Mr. Green

Последно за днес и отивам да спя, че ще ме линчуват заради това висене пред компютъра Grinning



Последна редакция: нд, 01 апр 2007, 08:37 от luluto

# 489
  • Мнения: 463
Невероятни неща...нямам думи -започвам да се упражнявам и аз Flowers Bouquet

# 490
  • Мнения: 6 472
Леле много съм зле, снощи трябва много да ми се е спяло! Имам точно две грешки в текста Joy Joy Joy

# 491
  • София
  • Мнения: 715
Мимис, като се замислих съм съгласна с теб за по- пастелния цвят в това квадратче, но от друга страна моята щерка толкова много обича да рисува и пише, че май няма да го променя Mr. Green
Разбира се, че няма да го промениш!
Аз споделих само лично виждане, не че не стои добре...
Още повече щом има скрит смисъл в тези моливи  Wink
Рамката е много сладка, дано не си ме разбрала погрешно  Confused

Последно за днес и отивам да спя, че ще ме линчуват заради това висене пред компютъра Grinning

А това е ВЕЛИКО!!!  Hug Hug Hug

# 492
  • Мнения: 6 472
Ти пък, разбира се че не съм те разбрала погрешно Hug Приемам всякакви критики и наистина се замислих дала да не го променя, защото моливите стоят малко по- ярко и грубо от необходимото, но се отказах заради афинитета на дребната към всякакви пишещи пособия Joy Цялата къща е омазана, надраскана и боядисана Joy Изобщо не съм имала такива проблеми с голямата, това от къде се извъди такава писарушка, така и не разбрах Tired Mr. Green

# 493
  • Мнения: 1 400
Добро утро! И честит празник на всички цветенца! Бъдете омайни, красиви, щастливи и обичани   bouquet
Поиграх си малко с последното и го промених. Днес сутринта на второ четене установих, че (както Мимс е казала) този ъгъл, с такива резки граници клъцнат - не ми се връзва. И ето го променено. И четките смених малко... Така май е по-добре,а?

Ето преди -
Кое да оставя според вас?  newsm78

# 494
  • София
  • Мнения: 2 374
Честит празник на всички именнички!



WILD_cat, първия вариант.

Peace

Общи условия

Активация на акаунт