ФОТОШОП-21

  • 24 932
  • 500
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 1 084
Браво, момичета! Страхотни красоти!
А за картичките от базара - нямам думи!   bouquet Утре, ако е хубаво времето, ще отида с домашните питомци до Св. Неделя, за да си купя от куп Великденски съкровища Simple Smile))

# 466
  • Мнения: 1 110
ПОследно от мен за днес 4е много ми стана бебешко Simple Smile


http://images.rraeva.multiply.com/image/4/photos/1/500x500/30/al … uDMi8RQ5uiN48GFZQ

# 467
  • Мнения: 623
хвана ме музата посред нощите....не че се получи нещо впечатляващо де  Grinning

# 468
  • Мнения: 377
ani69,vanda,kariluis,fun lovin- рамките ви са страхотни!!!
ani69 ,това сладурче с новата шапка и двете зъбчета направо ми идва да го схрускам Hug
Момичета, заминавам за ваканцията - като се върна сигурно ще сте изписали още 2 теми!Плодотворна работа ви желая- като се върна ще разглеждам с удоволствие Hug Hug Hug

# 469
  • София
  • Мнения: 6 743
Oooooh, страхотни са рамките, а децата 100 пъти  Heart Eyes
Фън, ти не спиш ли бе жена  Shocked - в 3 посред нощ ти дошла музата  #Crazy - е това е човек на изкуството , нищо не го спира  Laughing  Mr. Green - кефи ме рамката  Hug   bouquet
Лека събота и неделя ви желая   bouquet . Гледам, че ръми, което значи, че ще има какво да разглеждам като се прибера  Heart Eyes

# 470
  • Мнения: 1 873
ДамаянтиГолеми красоти, голямо нещо!Дано ги изкупят всичките...
А дечицата, които рисуват са такива сладурковци!  Heart Eyes
fun lovin Страхотна рамка!
ДИМИКАПриятен път!
vanda Много приятна и семпла е станала.

# 471
  • Мнения: 623
  Peace
Фън, ти не спиш ли бе жена  Shocked - в 3 посред нощ ти дошла музата  #Crazy - е това е човек на изкуството , нищо не го спира  Laughing  Mr. Green - кефи ме рамката  Hug   bouquet
хе хе хе...не ме хваща сън напоследък.....но чак пък човек на изкуството  Laughing Laughing Laughing
Дамаянти успех!!!!!

# 472
# 473
  • Мнения: 1 639
ani69, защо на втората ти рамка след като повода е нова шапка от левия ъгъл висят дънки?  Много ми харесва рамката, но тези дънки стоят като пране, под което се вижда детето....Защо не сложиш нещо друго дънково?  Simple Smile Или пък дънките под друг ъгъл?

fun lovin, ти просто си си fun   Grinning . Много весела рамка , особено настроение ми донесе жабата с изплезения език . Simple Smile

А за красотите , които се предлагат на Базара нямам думи.   bouquet   Не съм следила подробно темите, но съм очарована от продуктите !!!   Grinning

# 474
  • Мнения: 459
Нещо скромно от мен.

# 475
  • Мнения: 6 472
fun lovin, страхотна е!!!!!

Сейдж, ти няма ли да пуснеш пак няк някоя от твоите красиви работи  bouquet  bouquet  bouquet

Димика, много весела ваканция  bouquet

Моята мама днес има рожден ден и и направих ето това:

# 476
  • Мнения: 4 116
Ето двечки от мен, използвах докато спят децата.

http://good-times.webshots.com/photo/2625202830100731330gLOAXW

http://good-times.webshots.com/photo/2957252090100731330QFKczk

Мимс, не съм получила нищо на пощата ....  то не ми е спешно, както ти бях писала. Но може да си  объркала майла, или аз да съм го написала погрешно. Ето го пак  Mr. Green  ted_cat@yahoo.com или ted_cat@abv.bg

Последна редакция: сб, 31 мар 2007, 18:42 от Ted_cat

# 477
  • Мнения: 2 270
luluto -много оригинално -браво  bouquet
Byrne -голяма свежест лъха от рамката ти
vanda -какво не и харесваш.Чудесна е.
fun lovin  Hug Hug Hug
ani69, защо на втората ти рамка след като повода е нова шапка от левия ъгъл висят дънки?  Много ми харесва рамката, но тези дънки стоят като пране, под което се вижда детето....Защо не сложиш нещо друго дънково?  Simple Smile Или пък дънките под друг ъгъл?
незнам защо съм ги сложила тези дънки -така ми дойде newsm78 Rolling Eyesще се опитам нещо да ги направя,защото сега като ми каза и на мен ми стоят като пране Crazy
Ted_cat-втората особено-  bouquet много ми харесва

       ето го днешното ми творение

# 478
Здравейте, много обичам да разглеждам красотите ви. Ето от мен един сайт с brushes.

http://inobscuro.com/brushes/

# 479
  • Мнения: 623
все се чудя как ви харесват моите неща - адски много съм възхитена от вашите.......  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт