машинка за хлебарки на ток

  • 53 806
  • 117
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 1 341
А на майками за 92 кв.м й взеха 30лв. И пак на 6 месеца трябвада се  пръска отново
Но щомказваш,че са мн добри, ще й ги препоръчам

# 91
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Да безопасно е Аз имам 2 кучета   animal037

# 92
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
А на майками за 92 кв.м й взеха 30лв. И пак на 6 месеца трябвада се  пръска отново
Но щомказваш,че са мн добри, ще й ги препоръчам

Аз не съм пръскала от 1 година , но съм си запушила всички канали пролуки и тем - подобни за да не влизат от съседите а ако успееш да накараш и съседите до вас ще е много добре - аз не успях но въпреки това не съм пръскала от 1 година - сега като спрат парното съм решила профилактично пак да го направя

# 93
  • Мнения: 640
shushi при нас пръскаха в почти целия блок (не всички съседи искаха да им напръскат). Резултата е, че ми се разхождаха в леглото и се развъдиха и от черните освен от кафявите. Откак включихме машинката, да чукна на дърво този наплив го няма. Сега ако се срещне хлебарка е толкова бавна и омърлушена, че и без да я трепеш скоро сама ще сдаде багажа. Надявам се скоро съвсем да изчезнат   Peace

# 94
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
хубаво е да се напръска в съседите но не е болка за умиране - моите съседи на етажа не искаха , но аз като напръсках хлебарките отидаха при тях и те се принудиха да го направят  Joy

# 95
  • Мнения: 818
Момичета бихте ли ми казали само за хлебарки ли е тази машинка?Става ли и за други гадинки,по специално дървеници?

# 96
  • Мнения: 1 858
Момичета бихте ли ми казали само за хлебарки ли е тази машинка?Става ли и за други гадинки,по специално дървеници?

Аз им писах на електронната поща с същия въпрос и ми отговориха днес, че става.

# 97
  • Мнения: 818
Момичета бихте ли ми казали само за хлебарки ли е тази машинка?Става ли и за други гадинки,по специално дървеници?

Аз им писах на електронната поща с същия въпрос и ми отговориха днес, че става.
Мерси maatete!  bouquet

# 98
  • Мнения: 1 858
Момичета бихте ли ми казали само за хлебарки ли е тази машинка?Става ли и за други гадинки,по специално дървеници?

Аз им писах на електронната поща с същия въпрос и ми отговориха днес, че става.
Мерси maatete!  bouquet

За мен бе удоволствие Wink!

# 99
  • Варна.
  • Мнения: 1 101
изказвам благодарност за това, че ме информирахте за машинката  Hug закупихме я тази вечер и ще се оглеждам за резултати. при нас не са много гадините, но и малкото ме отвращават от дъното на душата #Cussing out дано да ги разгони, че от лятото, след като половината ни съседи се ремонтираха, кой баня, кой кухня - много се раздвижиха.

# 100
  • Мнения: 9 486
Уфф, не знам на дефектна ли попаднахме /машинката за хлебарки-прочетох темата и тутакси купих/, но от 2 седмици е включена и ефекта беше потресаващ!!
Онзи ден я взимам от контакта-вкл. е в контакт над плота в кухнята, и само дето не я метнах с писък през терасата!
Имаше зад нея поне 20броя гадини!!!:crazyeyes: Shocked
Та споделете що така???
Пусната е на правилната честота..пък "замаени" гадини не съм видяла-напротив, щъкат си както искат #Cussing out

# 101
  • София
  • Мнения: 268
аз да попитам - на кой режим трябва да се настрои машинката, за да разгони хлебарките - че мъжа ми, нали си е "индженер", не дава да се издума, ако трябва да е в режим, при който излъчва електромагнитни лъчи.

# 102
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 698
Машинката трябва да подейства на 100% ЧАК СЛЕД ОКОЛО 2 МЕСЕЦА  Whistling Ама дали е така  newsm78

# 103
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 698
Вече започвам да се отчайвам, гадовете силно намаляха, но прииждат нови от някъде и вече ми изглеждат адаптирани и не им пука от машинката, как е при вас?

# 104
  • Мнения: 1 858
Вече започвам да се отчайвам, гадовете силно намаляха, но прииждат нови от някъде и вече ми изглеждат адаптирани и не им пука от машинката, как е при вас?

Аз май няма да си купувам машинка като гледам отзивите какви са...

Общи условия

Активация на акаунт