машинка за хлебарки на ток

  • 53 841
  • 117
  •   1
Отговори
# 75
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 708
При мен силно намаляха, но не са изчезнали напълно; изминаха 10 дни от както включих машинката. На упътването обаче пише, че е добре в началото помещението да се третира и с още някой друг метод - пръскане с препарат. И още - не се преместват никъде, слагайте машинката в кухнята, тя е и основното помещение, което ги привлича. Въпреки, че пише, че покрива 270 кв.м., мисля, че действа само в стаята, където е включена. Обаче още не съм много сигурна.

# 76
  • Мнения: 8 505
Пише,че покрива до 270 кв.м.Предполагам това означава,че ако има стени,площта се ограничава.Вече писах как е у дома- в стаята,в която е включена машинката,почти няма хлебарки.В другата е пълно.

# 77
  • София
  • Мнения: 903
Защото четох  по-напред в темата, че ако помещението е преградено, трябва да се слага машинка за всяко отделно помещение ( т.е. 1 за кухня, 1 за баня, 1 за коридор, по 1 за спалните и т.н.).
Е къде пък чете това!? Напротив - пише, че не е за 1 стая!


Ето тук го прочетох ( на 2-ра страница от темата):
http://www.dazer.biz/pestrepeller.htm

Но тъй като тази машинка е малко по-различна на вид от тази, която се купува от Метро, затова се чудех дали в упътването на тази от Метро пише като в упътването на другата, че за всяка обособена единица от апартамента трябва да се слага отделна машинка ( а иначе и тази действа до 270 кв.м.). 

Кристал,  не го приемай като заяждане, защото може и да съм пропуснала нещо, но не видях никъде в темата да пише, че машинката не е за една стая.

# 78
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 708
Аз обмислям вариант да си купя и една  от тези - за по-сигурно http://www.dazer.biz/pestrepeller.htm

# 79
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Още ли се мъчите с тези машинки  #Crazy - ама че сте упорити  newsm78 - дано някой ден се зарадвате на положителен резултат  Thinking

# 80
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 708
Ами то друг начин има ли? Знаеш ли колко пъти съм викала разни фирми и частни лица да пръскат и ефекта е бил малък или временен?

# 81
  • Мнения: 5 476
И родителите ми са доволни от тази машинка.

# 82
  • Мнения: 17 546
Още ли се мъчите с тези машинки  #Crazy - ама че сте упорити  newsm78 - дано някой ден се зарадвате на положителен резултат  Thinking
За тези, които обичат животните (в случая хлебарки) моля - да си ги отглеждат както намерят за добре! Аз НЕ искам такова нещо у дома си и ще направя ВСИЧКО за да ги разкарам, било то с отрови, машини и баене от врачки, ако сметна за необходимо! Като не ти се мъчи какво правиш в това мъчилище - нашата противохлебаркова тема!? ooooh!

# 83
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Кристал като не искаш хлебарки има и други по ефикасни методи / писала съм вече за това и телефон съм дала и съм обяснила /
Аз се разделих с проблема от година и не само аз , а и всички  които са използвали метода / които познавам - разбира се /  newsm03

# 84
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 708
Споко, ще пробваме всичко  Simple Smile

# 85
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Така трябва  Peace

# 86
  • Мнения: 1 858
А някой поръча ли си от тази фирма чийто сайт е даден? Аз не мога да си купя от Метро защото съм в Монтана и тук нямаме Метро.

# 87
  • Мнения: 1 341
ТЕЛЕФОНА Е 0887685062 ТАНЯ ЛЮБЕНОВА ЕТ БЛАТА  Сега говорих с нея каза да се обадите след 10 дни защото 4акат новите материали да пристигнат от чужбина     bouquet а и сте влиза в болница
а каква е цената? Как я формират, сигурно на кв.м

# 88
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
да на кв. м. на мен за 60 кв.м. ми взеха , до колкото си спомням около 30 лв. - след пръскането не трябва да се мие 24 часа , затова е по добре преди това да се изчисти След записването чаках около 15 дни , защото наплива при тях е голям

# 89
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 708
Сетих се да попитам, това пръскане безопасно ли е за домашни кучета?

Общи условия

Активация на акаунт