Ех, Канада - бъдещи и настоящи родители - 13

  • 23 129
  • 290
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 636
Христос Воскресе!

И аз се включвам набързо да благодаря на Крисимам и фемили за прекрасното парти  Hug Прекарахме си страхотно!

Честит рожден ден на Мамамия!
Бъди весела, щастлива и обичана!

На всички желаем весело изкарване на празника.


Последна редакция: нд, 08 апр 2007, 14:07 от Gery R.

# 226
  • Vaudreuil Canada
  • Мнения: 2 609
Аз като голяма любопитка ходих да надничам пак в мартенската темичка - Мама Пчеличка има бебе пчеличка - Флоранс Simple Smile
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=177049.msg3649550#msg3649550
Да и е живо и здраво бебчето и да им осигури най-прекрасните моменти в живота Simple Smile

# 227
  • Canada
  • Мнения: 272
p4eli4ka, честито ви идване на този свят на малката Флоранс! Много щастие и радост да ви носи.



Бързо възстановяване ти пожелавам!  Hug Браво на таткото че се е справил успешно!

# 228
  • Мнения: 313
Честита дъщеричка на Пчеличка!  Да ви е жива и здрава!


Христос воскресе !!!

# 229
  • Мнения: 417
Честита поява на малката и сладунска Флоранс!     ylinfant
С пожелание за леко възтановяване на мама !  Hug



Христос Воскресе, на всички!  easter

# 230
  • Canada
  • Мнения: 231
Ей, аз за малко излязох от града и shemet_neveroiaten ме е изпреварила с хубавата новина за p4eli4ka!  Simple Smile

p4eli4ka, честита ви щерка Флоранс  Simple Smile, да е жива и здрава и много да ви радва!
На теб бързо възстановяване ти желая! Поздрави на смелия татко p4eli4kо!  Grinning
  bouquet

Христос Воскресе!

За първи път с мъжа ми опитахме да направим козунак - по рецептата от shemet_neveroiaten и се получи!!! Мерси! Много сме доволни! Ползвахме 1 кг брашно и малко по-малко мазнина, т.е. пробвах да направя хибрид между двете рецепти  Laughing, а то взе, че стана!  Grinning

# 231
  • Мнения: 919
Dunn, честито за хубавият резултат Heart Eyes Наслаждавай се на бременността си  bouquet

Едно голямо честито и за семейство Пчеличкови и малката Флоранс. Много красиво име, между другото Heart Eyes Пожелавам и да расте здрава и щастлива и мама и тати много да я слушкат Hug

Крисимам, благодаря за чудесната организация на партито Grinning Шала може би е моя, ако е с бяла маниста по края.. голяма съм забравана ooooh!

Мамамиа, Честит Рожден Ден!  Mr. Green

tiriram, добре дошла, мерси за информацията, сигурна съм че ще е от полза на мамите пътуващи с малки бебета Flutter

Ние вчера имахме гости, но само за половин час Thinking Времето е ужасно и умираме от скука с Виктория.. надявам се скоро да се оправи да ходим пак навън Rolling Eyes

За малко да забравя easter

# 232
  • Vaudreuil Canada
  • Мнения: 2 609
Аууу как преядох с козунак - не мога да не се похваля от резултата Simple Smile
 

Малко кифлички и рулца


И яйчицата

Последна редакция: пн, 09 апр 2007, 06:31 от shemet_neveroiaten

# 233
  • Торонто/Сливен
  • Мнения: 1 902
ЧЕСТИТО ВЪЗКРЕСЕНИЕ ХРИСТОВО!

Много здраве и разбирателство ви желая!

Честита дъщеричка на Пчеличка! Да е жива и здрава и много послушна!  bouquet

# 234
  • Мнения: 22
Мили момичета
ХРИСТОС ВОСКРЕСЕ!
На вас и семействата Ви желая здраве и късмет!
А какъв козунак направих !! Още не мога да повярвам!!  Simple Smile Изчетох стотина рецепти във форума и накрая така се обърках, че всичко правих по памет и "на око",  но с голямо желание и резултата невероятен! Simple Smile
 Hug  Hug  Hug

# 235
  • Мнения: 2 959
Христос Возкресе!

Здраве, усмивки, мир и любов да има!

Пчелице, честита Ти дъщеричка- Флоранс!


Да е жива и здрава, лъчезарна и късметлива! Бързо възстановяване Ти желая, Пчелице и когато успееш да намери време да стигнеш и до нас с разказа си! Успешно и по- безболезнено кърмене Ви желая с Флоранс.


Дивианка, честита Ти пораснала принцеска! Да Ти е жива и здрава малката Чаровница с притегателният поглед/ всъщност Твоето подобрено копие, нали?!/! Дано да сте имали един невероятен празник!
Шеметче, нещо не се виждат картинките, пробвай пак, моля, заслужава се да се видят и кифличките, и рулцата и яйчицата!

Приятен и слънчев остатък от празничният ден ви желая!

# 236
  • Мнения: 163
Христос Возкресе!  bouquet
Да сте живи и здрави и вие и дечицата ви.

# 237
  • Мнения: 369
Честита дъщеричка Флоранс на майчица Пчеличка! 



 От сега нататък веселите моменти да са двойни,

      а поводите за усмивки -  безбройни!!!

# 238
  • Мнения: 449
Честито Рождество Христово!

Искам и аз да изкажа специални благодарности на Крисимам и съпруга й за хубавото парти. Изкарахме си един страхотен ден.
Ето още малко снимки от партито

Честит Рожден Ден, мамамиа!
Много щастие и любов ти желая!
Здраве за теб и тези, които обичаш за да са с теб възможно най-дълго
и мнооого късмет за да постигнеш всичко, което искаш!




Честита дъщеричка, Пчеличке!
Да ти е здрава и много послушна малката принцеса с красивото име Флоранс!
Да расте здраво и безгрижно дете и да има късмет в живота!


# 239
  • Мнения: 676
Здравейте мили моми4ета,

Вси4ки казахте "Христос Воскресе" и аз ще ви отговоря "Во истина Воскресе"

4естита дъщери4ка на п4ели4ка, да ти е жива и здрава  bouquet

Ето няколко снимки и от нашия велик ден.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт