Кларинол КЛА 1000 на Walmark

  • 88 493
  • 398
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 630
Креми как върви ефекта при теб? Има ли?   bouquet
Ами поразяващ едва ли. Тези дни нямам време да се тегля. Май едно кило съм свалила, но определено в талийката съм поизтъняла. На мен преди постоянно ми беше стомаха като подут, а откакто пия Кларинол не е така. Чуствам се добре, което е най- важното. Пия по 3 на ден, утре май ми свършва опаковката, трябва да си купя новата. Малко скъпичко излиза, но съм решила минимум 2 месеца да го пия.
Вивиан, ти пиеш ли сега?

# 361
  • София
  • Мнения: 4 081
Мацки, аз от 2 дни го пия, ама... имате ли усещане за "разхлабващ "ефект?  Embarassed Аз определено не съм с ленива перисталтика и тези ефекти са много отчетливи. Само при мен ли е така?

# 362
  • София
  • Мнения: 1 423
Как сте кларинолки? Сваляте ли килца  Simple Smile
Аз съм в някакъв застой, а и тези дни доста си похапвах  Embarassed
kremi_s, има ли ефект при теб?
aunt Ogg, не се притеснявай, май и при други хора го има този разхлабващ ефект. Лично при мен няма разлика, пия вече втора опаковка.  Peace   
 

# 363
  • Мнения: 630
Здрасти, Флорес, аз по- горе съм писала. Повече не съм се мерила, защото няма смисъл всеки ден. Днес си купих втората опаковка, този път голяма намерих, по е на сметка поне. Дано има ефект.
А що се отнася до разхлабващ ефект, не мога да преценя, защото аз по принцип нямам такива проблеми, но лошо няма. Тъкмо по- добре дамите с такъв проблем.

# 364
  • София
  • Мнения: 10 858
Креми как върви ефекта при теб? Има ли?   bouquet
Ами поразяващ едва ли. Тези дни нямам време да се тегля. Май едно кило съм свалила, но определено в талийката съм поизтъняла. На мен преди постоянно ми беше стомаха като подут, а откакто пия Кларинол не е така. Чуствам се добре, което е най- важното. Пия по 3 на ден, утре май ми свършва опаковката, трябва да си купя новата. Малко скъпичко излиза, но съм решила минимум 2 месеца да го пия.
Вивиан, ти пиеш ли сега?

Креми, аз не съм го пила никога, но ми е интересно какви са отзивите.
В една аптека на Пиротска има промоция - ако купиш две опаковки ти подаряват трета  Peace

# 365
  • Мнения: 1 531
момичета, дали това ще да е добър продукт и дали е по-ефикасен от  L-carnitin?
http://www.actualno.com/news_95536.html
http://www.walmark.bg/product_detail.asp?nl_product_id=583

 Моля, ако някоя от вас го е изпробвала вече - да сподели!!!
 Благодаря  bouquet

кларинолът в кларинол кла 1000, продаван от Валмарк е оригинална формула на един холандски гигант , специализиран точно в разработването на нутриенти. нарича се Липид Нутришън. техният кларинол е един от най-качествените и най-скъпите в света, печелил е много награди за ингредиенти. малко са фирмите, които могат да си позволят да го купят и да го слагат в продуктите си. има над 70 медицински проучвания, направени точно с този кларинол и публикувани в медлайн. хората от клиниката по метаболитни заболявания към исул имат много опит с него. разбира се, чудеса от добавките не стават. те помагат много, когато се прилагат правилно и съпътстват изграждането изобщо на правилен режим на живот и на хранене.
другата съставка на липид нутришън, която се предлага на българския пазар е пинотин. тя е на пазара по света от 2006 г. за българия е супер нова и понеже също е много скъпа само една фирма я внася за момента. общо взето с трици маймуни не се ловят. пинотин се предлага в съчетание с л-карнитин в продукта сасисбелт.
това са двата продукта с оригиналните ингредиенти на липид нутришън - кларинол кла 1000 и сасисбелт.
дано да съм ви била полезна с информацията.

# 366
  • Мнения: 236
Аз да се похваля Mr. GreenНадолу съм с 0.600 кг. от началото,няма и месец.А визуалният ефект,който всъщност търсех е доста добър.Ако продължавам така може и да постигна целта си докато дойде врвме за плажове Simple SmileА не се ограничавам ,не се лишавам от нищо ,което ми се яде,просто гледам да не прекалявам с количествата.Сега почвам и нова опаковка на рол-она на Гарниер,от първата бях много доволна,но ми омръзна да се плескам и малко починах.

# 367
  • Мнения: 1 531
би ли могда да споделиш за рол-он-а на на гарние. изкушавам се да си го купя:)

# 368
  • Мнения: 630
би ли могда да споделиш за рол-он-а на на гарние. изкушавам се да си го купяSimple Smile
Има цяла тема за този рол- он. Със сигурност е в първите страници, защото е актуална в момента  Peace

# 369
  • Мнения: 1 085
Значи наистина се отслабва от кларинол кла 1000 много се чудя дали да си го взема.Колко килца сте отслабнали с него и спазвали ли сте хранителен режим.Много се чудя. newsm78

# 370
  • Мнения: 219
Момичета здравейте,присъединявам се към групата и аз.Почнах Кларинол от вчера пък да видим...
Забременях на 45 кила,сега съм 50 и  така си останаха,не се махат и не се махат пусти 5 кила.С първото дете отслабнах много бързо,той беше на 6 месеца като бях отново 45 кила и изобщо не ми личеше да съм раждала,но сега.... ooooh! ooooh!второ дете,второ секцио и заковах на едно место.
Не ям много,не съм по яденето,по веднъж макс два пъти на ден и това е,движение много нямам....ще пиша пак.

# 371
  • Мнения: 35
здравейте и от мен Аз спрях с Кларинола и за това не пиша вече . Желая ви много минусчета . Сега пия чай Витаголд . @@@@@@$#+_)98

# 372
  • Мнения: 630
Нанси, защо спря? Поради липса на резултати ли?

# 373
  • Мнения: 334
Здравейте и от мен Hug
И аз съм в отбора на кларинолките-пия го от петък,но резултат определно има.
Висока съм 172 и тежа 62кг,целта ми е 58 кг,днес се теглих и съм 61 и 200гр.Само да кажа,че хранителния режим не съм променяла.
 
Винаги съм била много слаба,но от една година отключих автоимунно заболяване-хашимото и килограмите започнаха да се трупат.
не знам как ще ми се отрази кларинола на заболяването ,но засега има ефект с борбата с килограмите,та да видим newsm78

# 374
  • Мнения: 117
този ефект нa рзхлабвне е поради по- голямото количество CLA. при някой може да доведе до стомАшночревен дискомфорт. затова е по добре 3х500мл Кла.
За пинотина не зная дали се продава в нашите аптеки, но Калорекс Апетин е със същата активна съставка а именно извлечен от ядките на този вид бор(пиноленова киселина).
Който е от Пловдив може да намери инфо в магазин БОРОЛ. Тракия БЛ. 93 ТЕЛ.993609

Общи условия

Активация на акаунт