Кларинол КЛА 1000 на Walmark

  • 88 492
  • 398
  •   1
Отговори
# 345
az go piq toq klarinol ve4e 10-tina dni i rezultatat e nikakav ,kak e vazmojno pri polojenie 4e qm moje da se kaje samo qbalki?4e az ako ne go pieh sigurno 6tqh da sam svalila pone 2-3kg a sega ni6tooo #Cussing out

# 346
  • Мнения: 630
az go piq toq klarinol ve4e 10-tina dni i rezultatat e nikakav ,kak e vazmojno pri polojenie 4e qm moje da se kaje samo qbalki?4e az ako ne go pieh sigurno 6tqh da sam svalila pone 2-3kg a sega ni6tooo #Cussing out
Странна работа, пиеш ли вода, поне 1.5 л. на ден. Според мен трябва да разнообразиш режима, за да разбуташ метаболизма си. Опитай един ден само на протеини- месо, к. и прясно мляко, сирене, кашкавал

# 347
УФ, аз не искам да бързам да се хваля, но от един блистер на Фарма Норд вече съм минус 1 кг. Не спортувам, освен ако не се брои тичането след малкия, но пък и не ям много. За сметка на това основно кроасани с крем и замразени пици Embarassed Но това е - като го започнах миналата седмица бях между 52 и 53, сутринта се измерих - 51 кг. Кантара ми не е супер точен, но все пак има разлика от 1кг. Hug

хахахахах smile3532 на мен ми хареса частта с Кроасаните и Пиците , това си е живо тесто така или иначе ако пиеш Кла не трябва да ядеш такива неща с по един кроасан на ден пак се запълват мастните депа и така или иначе нищо не правиш , започни със спорт и Кла (наистина спорта е много важен) защото такива неща като пиеш те са само добавка . Движението е Истината примерно плуването извайва формата (ама пусто му за 24 години така и не успях да се науча  Embarassed ) и моя съвет е да изхвърлиш кантара аз така направих   jump running

# 348
  • Мнения: 236
Може и да е смешно,но понякога нямаме време за готвене,а на кисело мляко без да ти втръсне не се кара дълго......Аз също съм много за спорта,преди да забременея спортувах редовно,но сега нямам време за такива удоволствия.От Кла за сега съм доволна-стават 2 седмици и вече имам визуален ефект,целулита ми е намалял,както и размерите ми (не съм се мерила,разчитам на окото си).Ще видим до къде ще го докараме.Аз също не се храня много здравословно,имам в предвид не изключвам напълно сладките неща и пицата от менюто,но гледам да са по-нарядко.

# 349
  • Мнения: 957
Според вас Редуктил и Кларинола може ли да се комбинират?

# 350
Според мен е добре като започнем с Кларинола да бъдем търпеливи и да го приемаме поне 2 м за постигане на трайни резултати. Без да мислим за други медикаменти, с които се постигат много бързи резултати, но не здравословни, даже вредни.

# 351
  • Мнения: 630
Според вас Редуктил и Кларинола може ли да се комбинират?
Моят съвет е да не смесваш продукти. Не знаеш каква би могла да бъде реакцията при взаимодействието им

# 352
  • София
  • Мнения: 1 423
Според вас Редуктил и Кларинола може ли да се комбинират?
Моят съвет е да не смесваш продукти. Не знаеш каква би могла да бъде реакцията при взаимодействието им
И аз съм на същото мнение.  Peace
По-добре избери единия продукт и си карай само с него. Примерно 2-3 месеца. Ако няма ефект тогава пробвай другия.
Успех  Peace

# 353
  • Мнения: 957
Много се двоумя.. защото с редуктила ..ще отслабна...но обикновено първо свалям от краката а аз от там нямам чак такава належаща нужда...а с кларинола..точно от медузката както аз наричам коремчето си.

# 354
  • Мнения: 630
Откакто взимам Кларинол,3-4 дни, може и да си въобразявам, но нямам апетит. Какви са вашите наблюдения. Не че не ям де, но  все пак доста по- малко сякаш. Половин кило съм надолу, но аз така или иначе си циркулирам + - . Пък съм на червено, а тогава винаги е +, така че като ми свърши тъкмо, може да избухна с по- голям резултат

# 355
  • Мнения: 372
Ако си поставим за стратегия здравословно,бавно отслабване и задържане, трябва да сме само на кларинол. Полезен е , а за редуктила е сигурно че не е .
А вярно ли е, че наистина само от тлъстините се сваля с Кла?

# 356
  • Мнения: 236
Да вярно е.Запазва мускулната маса и сваля тлъстините.

# 357
  • София
  • Мнения: 4 081
Кларинолки, и аз съм вече в кюпа!  Mr. Green Днес си купих, пих едно хапче , пих още едно по обед. Но не си спомням - преди или след хранене се пиеше?  newsm78

# 358
  • Мнения: 630
Аз го пия след хранене. На опаковката, доколкото помня пишеше-по време или след хранене с много вода

# 359
  • София
  • Мнения: 10 858
Креми как върви ефекта при теб? Има ли?   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт