ДБМ ПАЗАРДЖИК - В АТАКА! III тема

  • 13 429
  • 294
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 072
Това е сайта на брат ми за Пазарджик -

 http://www.pzhistory.hit.bg/.

Дал е линк и към нашата страничка. С Деси се уговорихме като се върне следващата седмица да я преработим. Там ще си правим нещо като репортажи за събитията. По нататък може да открием информационна агенция. Кой знай?  Mr. Green

# 31
  • Мнения: 2 336
Здравей, страницата на брат ти е СУПЕР. Доста добре е издържана.  Peace. Лично на мен много ми хареса, разбира се и ликът -благотворителност.браво smile3501

# 32
  • Мнения: 2 577
Чудесна е идеята за правене на репотртажи от събитията - стига да ни дават да снимаме  bouquet
Ама като не ни дават, ще снимаме нас си!
Поздравления за сайта на брат ти - страхотно е направен!

Последна редакция: ср, 14 мар 2007, 19:32 от mama_iana

# 33
  • Мнения: 2 577
Една майка, която е видяла снимките от партито иска да подари подарък на Маргарита. Иска също да и помогне с нещо ако има нужда. Да ходи на английски, или на танци - да и плати курсовете...
Мислите ли, че е удачно да се помага персонално? newsm78
дайте ми съвет newsm78

Последна редакция: ср, 14 мар 2007, 19:33 от mama_iana

# 34
  • Мнения: 1 072
Днес ходих до приюта. Поговорихме с г-жа Ковачева. Ще ви разказвам като се видим. Някакси не е редно да обсъждаме личния живот на децата тук. Тази жена ако иска, може да помогне с много.

mama_iana, покани я на срещата.

# 35
  • Мнения: 2 577
Днес ходих до приюта. Поговорихме с г-жа Ковачева. Ще ви разказвам като се видим. Някакси не е редно да обсъждаме личния живот на децата тук. Тази жена ако иска, може да помогне с много.

mama_iana, покани я на срещата.
Да, тя не е от Пазарджик - впечатлила се от снимките - аз също мисля, че не  редно да коментираме тук живота на децата, но се чудя какво да и кажа. Исках да чуя и вашето мнение.

# 36
  • Мнения: 1 072
Който иска визитки, да вдигне ръка.
100 бр. - 10 лв.

Срещата е довечера, в Бамбуча, от 19 часа, резервацията - на Караджова.

# 37
  • Мнения: 2 214
Там съм Peace

# 38
  • Мнения: 2 577
момичета, мога да ви зарадвам с много хубава новина. Осигурени са храната и бельото за Лесичово - предполагам помните, че ви казах, че разговарях с директорката на дома от какво имат нужда. След това писах в темата и Лавендер се отзова. Обадих се на Борисова - директорката на дома и тя ми каза като номерация и храна точно от какво имат нужда. Така, че децата ще имат нови гащички и потничета и храна  bouquet
Благодаря на Роси и на дарителите!

Тя ми даде съвет как да процедираме с тези, които искат да помагат персонално на деца. Ще говорим като се видим за това.

# 39
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Яна, наистина страхотна новина Heart Eyes!
Ели, вдигам ръка Peace!

# 40
  • Мнения: 1 072
Браво, благодарим на софийските момичета.   bouquet  bouquet  bouquet

# 41
  • Мнения: 2 577
и аз за визитки Party

# 42
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Моми4ета,Ели,бихте ли ни обяснили този постинг,който е от тази тема
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=172219.0




Подготвям едни неща по случай Великденския базар. Ще заделя част от средствата за закупуване на РС на момчетата. Много бих искала да помогна на всички, но щом имат афинитет към компютрите, това може да ги издържа като порастнат.

# 43
  • Мнения: 1 072
Роси, нали помниш, че на срещата казах, че ще плета чанти на момичетата. Е, плета в момнта. Приготвила съм почти 4, от които нито една не е довършена и изпипана нацяло. За това не съм пускала и снимки. А мислех и да ви изненадам. Няма конспирация.

# 44
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Роси, нали помниш, че на срещата казах, че ще плета чанти на момичетата. Е, плета в момнта. Приготвила съм почти 4, от които нито една не е довършена и изпипана нацяло. За това не съм пускала и снимки. А мислех и да ви изненадам. Няма конспирация.

да бе помня  bouquet

питам щото ако парите са за базара как ще отидат средства за мом4енцата newsm78

Общи условия

Активация на акаунт