ДБМ ПАЗАРДЖИК - В АТАКА! III тема

  • 13 430
  • 294
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 577


ВАЖНО!!!

Срещата си остава  на 15.03 от 18 часа. Направете всичко възможно да сте свободни. Имаме да обсъдим някои неща за бъдещата ни работа. Трябва да си разпределим задачите, колкото може. Трябва да си изберем представител за пред институциите и за координатор. Трябва да видите документацията - какво можем и какво НЕ можем да правим. Ако има още желаещи за членство да обсъдим и това. И въобще трябва да се съберем и да пием и по една водка Joy

Моля всички, които имат желание за срещата да потвърдят!  bouquet


Много ми е рано 18.00 часа! На работа съм до 20.00 часа!  Sad Sad Sad
А ако срещата продължава до 20.00 - супер -там съм!

Нещо за водки говорехте май...   bouquet

ООО, ми то в 20 часа вече ще видиш само пияни гарги и темата , която ще дискутираме ще бъде: Сега ти мен уважаваш ли ме..." Joy

# 16
  • София
  • Мнения: 1 511
По-добре отколкото въобще да не ви видя ...  Wink пък и ще разбера кой кого най-много уважава... Mr. Green

# 17
  • Мнения: 1 072
Не може ли да направим срещата малко по-късно?
Тъкмо  Gwen ще успее да се включи. Половинките ще са се върнали от работа и ще наглеждат питомниците. Можем да превърнем срещата във вечерно напиване.

Аз така или иначе ще закъснея, ащото приключвам в 17. Трябва да хода до къщи да прибера малката от градина и пак да се върна на центъра. Без кола ще ми е трудно да се справя за час. А майка ми в този ден е втора смяна.

# 18
  • Мнения: 529
Да гласуваме тогава, аз съм "за", но  тогава ще дойда с малкия си кавалер, защото няма кой да го гледа!
Ако може де?


 newsm78

# 19
  • Мнения: 1 072
Ами и аз ще съм с Кати. Така че, може да резервираме сепаре в Бамбуча.

# 20
  • Мнения: 2 577
аз имам "вечерен час" до 21.30ч- тогава кърмя мъника
ако ви е удобно в 19ч?
Някой има ли възможност да резервира места?

Последна редакция: вт, 13 мар 2007, 12:10 от mama_iana

# 21
  • Мнения: 1 072
За мен в 19 е идеално. Ако са съгласни и другите, ще мина да резервирам.

# 22
  • София
  • Мнения: 1 511
letia6tata,
данке шоин!  Hug

Гласувам за водка с доматен сок в четвъртък вечер! newsm80

# 23
  • Мнения: 2 577
Бобимин и Ива също искат да дойдат - казвам го заради резервацията в бамбуча - аз не знам колко са големи сепаретата.

# 24
  • Мнения: 1 097
За спалните комплекти от Наталия - аз искам да поръчам, ако някой друг също има желание може да се комбинираме  Hug

# 25
  • Мнения: 1 072
И аз. Тя ги шие по размери. Аз ще й поръчам малко по-нататък, че сега сигурно са я затрупали с работа. А с три деца едва ли й остава много време.

# 26
  • Мнения: 1 097
Ми в момента и на мен не ми е спешно... Ако искаш после заедно да си поръчаме  Hug То ние сме с огромна спалня, взехме най-голямата в Явора, дето намерихме  Crazy Да ни пита човек защо, при положение, че сме като скариди... ама кво ти пука  Sunglasses Mr. Green Важното е да си гъзар!  Joy Blush
Та, това, че шие по размери е страхотно за мен!  Grinning

Летящата не мога да не отбележа какъв прекрасен нов аватар има  Mr. Green Специално си редактирам поста, да отбележа   bouquet

# 27
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
И аз ще дойда в Бамбуча Peace! Само като чуя за водка и краката ми сами намират пътя Mr. Green hahaha!

# 28
  • Мнения: 1 072
Аз за това ще взема Кати. После да ме прибере детето.
Оф, не знам, на Руми няма да й е леко.  Thinking

# 29
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762

Оф, не знам, на Руми няма да й е леко.  Thinking
Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт