добър фризьор

  • 238 064
  • 737
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 0
добър фризьор - Нели от Капанов стил. Вече е в салон номер 5, намира се на ул. Сава Радулов 22, зад пазара на цветята на Чаталджа. имат и сайт. Велики са! Аз ходя при Нели от 5 години.

# 706
  • Мнения: 0
Здравейте, моля ви някой да ми препоръча салон и фризьор във Велико Търново, не държа да е някой лъскав, а да подстригват като хората късо, защото вече за 10 път ме окепазяват и не мога да случа, ходила съм в Чар и още един до Марно Поле, но не съм доволна никък. Ще съм ви много благодарна ако ми препоръчате някой, който може да подстригва и да не взима 20лв за подстрижка късо, защото вече съвсем изперкаха тея фризьори.
Благодаря ви, много ако трябва ще почерпя, само кажете, че съм се отчаяла, и не знам страх ме е да си поверя косата, която чаках толкова дълго да се оправи, на някой непознат. #Crazy

# 707
  • Мнения: 24
Привет, момичета,

тъй като май месец ще бъда булка, няма да съм в София - сватбата ще бъде в село Лещен, моля, ако имате добър фризьор в град Гоце Делчев, дайте координати Simple Smile Много благодаря   bouquet

# 708
  • Мнения: 648
Някоя от вас да ходи при Боби Донкова в Дима Стил?

# 709
  • Мнения: 87
Привет, момичета,

тъй като май месец ще бъда булка, няма да съм в София - сватбата ще бъде в село Лещен, моля, ако имате добър фризьор в град Гоце Делчев, дайте координати Simple Smile Много благодаря   bouquet

Ауо, Лещен е великолепно място.
Обичам го.
Да не би да бъдеш в онази толкова яка кръчма откъдето се вижда Пирин?
Любима ми е.

Иначе за фризьор не знам нищо, по-добре си вземи от София.

# 710
  • Мнения: 46
Привет, момичета,

тъй като май месец ще бъда булка, няма да съм в София - сватбата ще бъде в село Лещен, моля, ако имате добър фризьор в град Гоце Делчев, дайте координати Simple Smile Много благодаря   bouquet

Хей aladinka Simple Smile Не съм чувала отзиви за фризьори в Гоце Делчев (поне не от темите тук). Благоевград ти е доста по-далечко, но по-скоро жертвай малко време и иди на фризьор там, със сигурност ще имаш много по-голям избор, а и ще ти е на максимум час път с кола от Лещен. Разгледах малко и в Google за фризьор в Гоце Делчев, но за жалост - не намирам нищо.

# 711
  • Мнения: 12
В Банско също има избор за повече фризьори, а е по-близо от Благоевград.

# 712
  • Мнения: 24
Привет, момичета,

тъй като май месец ще бъда булка, няма да съм в София - сватбата ще бъде в село Лещен, моля, ако имате добър фризьор в град Гоце Делчев, дайте координати Simple Smile Много благодаря   bouquet

Ауо, Лещен е великолепно място.
Обичам го.
Да не би да бъдеш в онази толкова яка кръчма откъдето се вижда Пирин?
Любима ми е.

Иначе за фризьор не знам нищо, по-добре си вземи от София.

Привет, мерси за бързия отговор Simple Smile   bouquet - с моя любим се преместиме скоро в нов апартамент и всичко ми е в кашони вкъщи ... използвам свободните минутки за писане тук от бачкане Simple Smile

Аз мисля, че е само една кръчмата - не познавам селото, но да, права си, вижда се планината и е величествена гледката. Кметството, където ще бъде подписването има същата гледка - мнооооооого красиво!

Моят бъдещ и семейството му имат къща там от доста години и селото ги познават...

Благодаря за съвета  Hug по повод фризьора - ще го мисля..

# 713
  • Мнения: 24
Уау, момичета благодаря - за да не пиша на всяка по отделно и да не товаря "трафика" - мерси много  Hug pingvinche и bouquet Ivaila 1302 - страхотни сте и ми дадохте идеи Simple Smile

Ако имате конретни салони или фризьорки плз, споделете, за да зная какво да търся - ще разровя из нета и ще питам конкретно, ако си харесам нещо.

До скоро  Simple Smile

# 714
  • Мнения: 648
Момичета, срещали ли сте някъде клипове с подстригване на български фризьори? В you tube е пълно с какви ли не клипове как разни фризьори подстригват в какви ли не прически, но всички са чуждоземни. А така лесно бихме могли да добием представа кой как се справя, ако го видим в действие първо. Вместо да разпитваме насам-натам  за този и онзи фризьор гледаме негово клипче и готово Simple Smile но май няма такава практика в БГ.

# 715
  • Мнения: 46
Момичета, срещали ли сте някъде клипове с подстригване на български фризьори? В you tube е пълно с какви ли не клипове как разни фризьори подстригват в какви ли не прически, но всички са чуждоземни. А така лесно бихме могли да добием представа кой как се справя, ако го видим в действие първо. Вместо да разпитваме насам-натам  за този и онзи фризьор гледаме негово клипче и готово Simple Smile но май няма такава практика в БГ.

Аз съм срещала, но много малко, а и са все от разни конкурси, когато някой ентусиаст е снимал за малко Simple Smile За жалост няма такава практика, иначе щеше да е къде къде по-добре...

# 716
  • София
  • Мнения: 8 125
Някой да препоръча фризьор в Красно село, Борово, Бъкстон, в този район?

# 717
  • София
  • Мнения: 1 724
Момичета, издирвам наистина добър фризьор за боядисване в София, който може да определи какъв цвят е подходящ за мен и да го направи. Ако подстригва добре ще е перфектно. От мненията ви се насочвам към Мърфи и Васил Атанасов, но все пак някоя да каже от личен опит  Praynig

# 718
  • Мнения: 46
В Банско също има избор за повече фризьори, а е по-близо от Благоевград.

Дали ? Simple Smile Банско все пак е курорт, който далеч не е пълен целогодишно, а Благоевград е град за живеене, в който по моята логика би следвало да има доста по-голям избор. Да не говорим, че в Благоевград има толкова много студенти през цялото време, че ми се струва логично всякакви дейности, които са в сферата на услугите да се котират добре. Само си разсъждавам Simple Smile

# 719
  • Мнения: 19 518
Тази верига http://www.funky-style.com/bg/page.php?id=186 има два салона в Банско. Не съм ползвала услугите им лично и не мога да съм категорична, но в София се ползват с добро име сред моите познати.

Общи условия

Активация на акаунт